Starania o DRUGIE dziecko

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

Mallena
Posty: 46
Rejestracja: 04 sty 2013 19:28

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: Mallena »

Dziewczyny, dołączam do wątku, bo jest mi bardzo bliski... corka 3,5 roku z 2 crio pierwsza procedura ( kilka lat walki). Wróciliśmy po rodzeństwo jak miała 7 mcy.. do tej pory miałam 4 procedury w walce o rodzeństwo ( jedna szybko przerwana bo torbiele się pojawiły, wiec w zasadzie 3) i 12 trasferow... 3cb . U nas wszystko ok, amh ładne jak na mój wiek(38) i tyle prodedur bo powyżej 2. Piękne zarodki- tylko co z tego... mam wrażenie ze sprawdziłam już wszystko. Oprócz lekko podwyższonej insuliny, to nie mam punktu zaczepienia... tez wydawało mi się ze z drugim to będzie łatwiej... tez milion myśli co dalej.. mam jeszcze 4 blastki bardzo dobrej jakości, ale po tylu nieudanych transferach to nadzieja słabnie.. i tez jak corka mówi ze chce dzidziusia to mi serce pęka...
starania od 2011-> diagnoza: niedrożne jajowody

ICSI Novum 2014 - dwa transfery beta 0,1, drugie Crio beta 10dpt 147, 12dpt -453 - 01.06.2015 przychodzi na świat wyczekana córka sprawdzamy immunologie

Never Give up
yeti1
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2010 00:00

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: yeti1 »

Mallena i to jest właśnie problem ze niby ładne wyniki a ciąży brak, ja powoli przygotowuje się do trzeciej proby, póki co zaczynam kompletowac badania. Ale szczerze.. jakoś nie wierzę w powodzenie nie wiem mam przeczucie że wszystko co mogliśmy wyszarpac od losu juz wyszarpalismy. A serce boli jak się patrzy na jedynka, oj boli. Wy macie super zarodki i to jest jakaś nadzieja:) Na ogłoszenie porażki jeszcze nie pora, może okorat się uda? Dopóki walczymy jest nadzieja. Pozdrawiam
Mallena
Posty: 46
Rejestracja: 04 sty 2013 19:28

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: Mallena »

Nadzieja oczywiście jest, ale po 12 transferach trudno żeby była jakaś duza.. na początku drogi walki o 2 dziecko byłam pewna zd się uda.. ale to już 3 lata mijają wiec ten zapał trochę opadł. ja teraz ze swojej strony zrobiłam naprawdę wszystko.. 4 mce przed stymulacja byłam na diecie- bardzo zdrowie się odżywiałam plus zaczęłam uprawiać sport. Dało to rezultat w postaci 8 komórek (wcześniej było zero i trzy). Teraz wszystko w rękach góry bo ja już więcej nie wiem co mogę zrobić. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :bigok: może taki nasz los ze trzeba się naszarpać żeby Wyszarpać
starania od 2011-> diagnoza: niedrożne jajowody

ICSI Novum 2014 - dwa transfery beta 0,1, drugie Crio beta 10dpt 147, 12dpt -453 - 01.06.2015 przychodzi na świat wyczekana córka sprawdzamy immunologie

Never Give up
J.M.F.
Posty: 550
Rejestracja: 09 lis 2012 19:43

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: J.M.F. »

Mallena podziwiam Waszą siłę, upór i wiarę :glaszcze
"Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego dojść warto."

od marca 2011r. wiemy, że łatwo nie będzie...
od września 2011r. się nie bronimy...
od marca 2012r. się staramy...
od listopada 2012r. się leczymy...
od czerwca 2015r. się cieszymy...
od stycznia 2016r. tulimy w ramionach Naszą Iskierkę :***
od grudnia 2018r. się cieszymy...
Awatar użytkownika
glamourek
Posty: 2421
Rejestracja: 16 mar 2012 11:01

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: glamourek »

Mallena pisze:Nadzieja oczywiście jest, ale po 12 transferach trudno żeby była jakaś duza.. na początku drogi walki o 2 dziecko byłam pewna zd się uda.. ale to już 3 lata mijają wiec ten zapał trochę opadł. ja teraz ze swojej strony zrobiłam naprawdę wszystko.. 4 mce przed stymulacja byłam na diecie- bardzo zdrowie się odżywiałam plus zaczęłam uprawiać sport. Dało to rezultat w postaci 8 komórek (wcześniej było zero i trzy). Teraz wszystko w rękach góry bo ja już więcej nie wiem co mogę zrobić. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :bigok: może taki nasz los ze trzeba się naszarpać żeby Wyszarpać
Dalas mi kopa do walki :caluje Napisz prosze jaka diete teraz mialas i jaki sport zaczelas uprawiac? Ja tez juz chwytam sie wszystkiego. Podejscie planuje w sierpniu wiec chce ten czas jakos wykorzystac aby zwiekszyc swoje mam nadzieje szanse na druga pocieche :bigok:
Mallena
Posty: 46
Rejestracja: 04 sty 2013 19:28

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: Mallena »

J.M.F. pisze:Mallena podziwiam Waszą siłę, upór i wiarę :glaszcze
:caluje to z milosci do córki ten upór
glamourek pisze:
Mallena pisze:Nadzieja oczywiście jest, ale po 12 transferach trudno żeby była jakaś duza.. na początku drogi walki o 2 dziecko byłam pewna zd się uda.. ale to już 3 lata mijają wiec ten zapał trochę opadł. ja teraz ze swojej strony zrobiłam naprawdę wszystko.. 4 mce przed stymulacja byłam na diecie- bardzo zdrowie się odżywiałam plus zaczęłam uprawiać sport. Dało to rezultat w postaci 8 komórek (wcześniej było zero i trzy). Teraz wszystko w rękach góry bo ja już więcej nie wiem co mogę zrobić. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :bigok: może taki nasz los ze trzeba się naszarpać żeby Wyszarpać
Dalas mi kopa do walki :caluje Napisz prosze jaka diete teraz mialas i jaki sport zaczelas uprawiac? Ja tez juz chwytam sie wszystkiego. Podejscie planuje w sierpniu wiec chce ten czas jakos wykorzystac aby zwiekszyc swoje mam nadzieje szanse na druga pocieche :bigok:
Nie jadłam glutenu i cukru. Za to jadłam dużo warzyw i kasz. Sport to siłownia z trenerem: ćwiczenia takie ogólnorozwojowe a nie siłowe. ja byłam typem zdro sportu, wiec dla mnie to mega sukces ze od 8 mcy, regularnie dwa razy w tygodniu chodze :-D
I cieszę się ogromnie ze dałam kopa. Jak jest w mojej stopce: never give up!
starania od 2011-> diagnoza: niedrożne jajowody

ICSI Novum 2014 - dwa transfery beta 0,1, drugie Crio beta 10dpt 147, 12dpt -453 - 01.06.2015 przychodzi na świat wyczekana córka sprawdzamy immunologie

Never Give up
yeti1
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2010 00:00

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: yeti1 »

Dziewczyny czyli wychodzi na to że mozna dieta poprawić jakość komórek? Ja nie stosuje żadnej diety, ruszam się trochę, nie naduzywam niczego ale może faktycznie przyłożyć się do tego trochę :) zawsze to będzie z korzyścią dla organizmu, tym bardziej że u mnie słodycze niestety królują mimo że jestem szczupła to jem codziennie. Spróbuję ograniczyć i zobaczymy co będzie.
Mallena
Posty: 46
Rejestracja: 04 sty 2013 19:28

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: Mallena »

yeti1 pisze:Dziewczyny czyli wychodzi na to że mozna dieta poprawić jakość komórek? Ja nie stosuje żadnej diety, ruszam się trochę, nie naduzywam niczego ale może faktycznie przyłożyć się do tego trochę :) zawsze to będzie z korzyścią dla organizmu, tym bardziej że u mnie słodycze niestety królują mimo że jestem szczupła to jem codziennie. Spróbuję ograniczyć i zobaczymy co będzie.
Pewności nie mam co pomogło, czy bez diety byłoby tak samo, ale ja już byłam na etapie ze próbowałam wszystkiego. Dietę zaleciła mi dietetyczka. Ja tez jestem bardzo szczupła, a przy tej diecie jeszcze 5kg mi poleciało. Ale Ja mam problem z insulina stad może taki efekt.
starania od 2011-> diagnoza: niedrożne jajowody

ICSI Novum 2014 - dwa transfery beta 0,1, drugie Crio beta 10dpt 147, 12dpt -453 - 01.06.2015 przychodzi na świat wyczekana córka sprawdzamy immunologie

Never Give up
yeti1
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2010 00:00

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: yeti1 »

Dziewczyny,jak tam wasza walka o drugie?ja za kilka dni zaczynam się kłuć do 3 inv i mam nadzieję ostatniego w życiu...czyli wsiadam do karuzeli.Trzymajcie kciuki.
miazgi
Posty: 3101
Rejestracja: 24 lip 2011 21:04

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: miazgi »

yeti1 zaciskam z calych sil :bigok:
2.IVF crio 12.2013 - 08.2014 Corcia :love:

8.IVF 30.05 transfer Babla 4a 7dpt bhcg 17.7 27dpt - serdunio Boze prosze...
J.M.F.
Posty: 550
Rejestracja: 09 lis 2012 19:43

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: J.M.F. »

yeti1 :bigok: już trzymam i wysyłam wiruski ciążowe - zaraź się :flowers:
"Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego dojść warto."

od marca 2011r. wiemy, że łatwo nie będzie...
od września 2011r. się nie bronimy...
od marca 2012r. się staramy...
od listopada 2012r. się leczymy...
od czerwca 2015r. się cieszymy...
od stycznia 2016r. tulimy w ramionach Naszą Iskierkę :***
od grudnia 2018r. się cieszymy...
Mallena
Posty: 46
Rejestracja: 04 sty 2013 19:28

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: Mallena »

ja po CB, odpoczywam przed kolejnym crio zostały mi 3 mrozaczki. Trzymam mocno kciuki [emo-ciach]
starania od 2011-> diagnoza: niedrożne jajowody

ICSI Novum 2014 - dwa transfery beta 0,1, drugie Crio beta 10dpt 147, 12dpt -453 - 01.06.2015 przychodzi na świat wyczekana córka sprawdzamy immunologie

Never Give up
miazgi
Posty: 3101
Rejestracja: 24 lip 2011 21:04

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: miazgi »

yeti1 jak tam?
2.IVF crio 12.2013 - 08.2014 Corcia :love:

8.IVF 30.05 transfer Babla 4a 7dpt bhcg 17.7 27dpt - serdunio Boze prosze...
yeti1
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2010 00:00

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: yeti1 »

Hej,dzisiaj mialam transfer przepięknej blastocysty....czekam.Nie wiem co zrobię jak znowu się nie uda,na szczęście mamy drugą taka sama zamrożoną i kilka jeszcze czeka do jutra czyli do 6 doby.No i to tyle co mozemy zrobić. :-) A pozatym od punkcji w czwartek mam strasznie wzdety brzuch i nie mogę sobie z tym poradzić,miałyscie tak w tym po punkcyjno transferowym okresie?bo wygladam na 6 mc :lol: w pracy dziwnie mi się już przyglądają :roll:
miazgi
Posty: 3101
Rejestracja: 24 lip 2011 21:04

Re: Starania o DRUGIE dziecko

Post autor: miazgi »

yeti1 :bigok:
2.IVF crio 12.2013 - 08.2014 Corcia :love:

8.IVF 30.05 transfer Babla 4a 7dpt bhcg 17.7 27dpt - serdunio Boze prosze...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”