INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

Awatar użytkownika
rene11
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2010 01:00

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: rene11 »

mad_max pozbierasz się jak my wszystkie bo życie płynie dalej... ja potrzebuje zazwyczaj 2 lat... nigdy moich dzieci nie zapomnę i pewnie zawsze będzie mnie w gardle ściskać na widok niemowląt
wiem że to straszne
ja stałam na pogrzebie moich maleństw i poprostu wyłam z bólu
teraz już minęło parę miesięcy i jest lepiej ale ciągle myślę żeby zajść w następną ciąże ale mimo dużej chęci boję się...
mad_max
Posty: 1263
Rejestracja: 21 lis 2011 21:18

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: mad_max »

rene11 pisze:mad_max pozbierasz się jak my wszystkie bo życie płynie dalej... ja potrzebuje zazwyczaj 2 lat... nigdy moich dzieci nie zapomnę i pewnie zawsze będzie mnie w gardle ściskać na widok niemowląt
wiem że to straszne
ja stałam na pogrzebie moich maleństw i poprostu wyłam z bólu
teraz już minęło parę miesięcy i jest lepiej ale ciągle myślę żeby zajść w następną ciąże ale mimo dużej chęci boję się...
Nic nie boli bardziej niż śmierć spełnionego marzenia.
IMSI grudzień 2012 13dpt beta 315 synuś [*] 20tc :cry2:
3 ICSI grudzień 2014 11dpt 144,8 12dpt 213 14dpt 549,7 23dpt pęcherzyk 32dpt mamy piękne serduszko
10.02 Maleństwo ma 1,5 cm rośnij Maleństwo
25.08 2015 35 tc Zosia jest już z nami :)
musmon
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2014 21:44

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: musmon »

Dziewczyny nie poddawajmy się lekarz powiedział, że za 2 miesiące można się starać. Ja jestem w tej lepszej sytuacji, że mam 3,5 letnią córkę (przed nią i po niej ciąża obumarła koło 8 tyg). Zdaniem lekarza przyczyną ostatniej ciąży obumarłej jest niepoprawne tworzenie się łożyska (organizm od 8 dnia ciąży przygotowuje się do powstawania łożyska a ja najprawdopodobniej mam za gęstą krew i to powoduje jakieś skrzepy). Nie do końca to rozumiem ale muszę mu zaufać, aby nie zwariować. Dopytujcie lekarza o przyczynę, bo wielu z nich zwala na słaby płód, przypadek.
Monk1984
Posty: 101
Rejestracja: 28 sty 2015 10:35

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: Monk1984 »

Hej Dziewczyny,

Przyłączam się do tematu. Dzień po świętach Bożego Narodzenia, wstałam, poszłam do łazienki i wiedziałam Po prostu wiedziałam- jestem w ciąży. Fakt, że spóźniał mi się okres, a u mnie w 95% przypadków się nie spóźnia. Fakt, że piersi były inne niż zazwyczaj ale ja po prostu wiedziałam. Czułam jakiś wewnętrzny głos. I co? Test potwierdził- II kreski.
22.01.2015- znowu ten wewnętrzny głos. Coś jest nie tak! Szybko, jedźmy do szpitala. Czuję, że coś się złego dzieje.... Szpital, badanie i koniec. Brak akcji serduszka :-( Lekarz potwierdził, to co najgorsze musiało stać się w ten czwartek.
Nie wiem, skąd to wszystko. Jestem typem, którego hasło:" Kobieca intuicja" nie dotyczy, a tutaj proszę...
Moja historia:
2006- diagnoza: endometrioza
2006-2009- 2 x usunięcie torbieli jajników.
2009- zaczynamy starania
2012- zaczynamy leczenie- Gameta Gdynia
2013- decyzja o In Vitro
12.2013- ciąża o nieznanej lokalizacji
2014- przygotowanie do In Vitro
12.2014- naturalna ciąża bliźniacze
22.01.2015- Aniołek 7 tc
05.2015- II kreseczki ciąża
22.01.2016- moje marzenie sie spełniło Lena jest z nami ☺
junika2019
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2019 16:01

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: junika2019 »

Niestety nic nie czułam.. to był szok i cały czas zadawałam sobie pytanie - dlaczego ja...?? 23 tc. w 20 tc. miałam USG połówkowe, wszystko było dobrze.

mamy córeczkę Martusię, ma 2,9. Miała być siostrzyczka Tosia..

cały czas poszukuję info w internecie. Cały czas mam potrzebę porozmawiać o tym. Najbardziej przeraża mnie to..że miałam objawy że coś nie tak.. ale nie zaczęłam się tym martwić. Badania były w porządku. Przestały mnie boleć piersi...i nie zaczęłam googlować - dlaczego przestały boleć..
Do tej pory nie mogę uwierzyć że to się stało..
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: INTUICJA KOBIETY - czy kobieta czuje że ciąża obumarła ?

Post autor: oluska_m »

junika2019 :glaszcze przykro mi z powodu Twoje straty... wiem jak to boli :(
jeśli potrzebujesz porozmawiać być może zainteresuje Cię rozmowa z naszymi Wolontariuszami? Zachęcam do kontaktu z Linią pomocy Pacjent dla Pacjenta

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”