PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Re: PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Post autor: Imaginification »

W Invimedzie w Warszawie pracuje wspaniała pani psycholog Dorota Gawlikowska. Bardzo kompetentna i pomocna - wizyta 100 zł za godzinę.
Co jakiś czas Invimed organizuje też niepłodne warsztaty dla niepłodnych par, które prowadzi p. Dorota. Bardzo polecam! Mi i mężowi bardzo rozjaśniły w głowie i pomogły się ogarnąć. Te warsztaty mają bardziej formę wykładu. Nie trzeba się wypowiadać, nie ma żadnych zadań w grupach, itp.
Wiem, że p. Dorota prowadzi też grupę wsparcia dla niepłodnych osób, ale nie brałam udziału (nie pasowały mi godziny), więc się nie wypowiadam.

U psychiatry po zaświadczenie o adopcji byliśmy z mężem w Pruszkowie na osławionej ul. Promyka. Mieliśmy spotkania z p. dr. Celką. Też super kobitka - spokojna, rzeczowa, normalna. Wizyta 170 zł. Dobry, szybki dojazd obwodnicą i autostradą na Poznań.

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”