10 sposobów na zły dzień

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

poloo
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018 14:06

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: poloo »

Mój najlepszy sposób to słuchawki w uszy, dobra muzyka i spacer z psem lub bieganie. Wtedy najlepiej mi jest się odłączyć i pomyśleć lub po prostu się fizycznie zmęczyć. Do tej pory zawsze mi to pomogło.
katerine
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2018 18:21

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: katerine »

To u mnie podobnie, głównie muzyka, ale zauważyłam, że to powinna być muzyka bez słów, bo inaczej zaczynam przeżywać te teksty i nad nimi myśleć i mi złe samopoczucie nawraca.
Awatar użytkownika
katrina80
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2018 11:59

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: katrina80 »

Zakupy :) albo intensywny trening na siłowni. Zależy na co mam ochotę.
Zochaaa
Posty: 29
Rejestracja: 01 mar 2018 00:11

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: Zochaaa »

My z mezem uciekamy gdzies we dwoje.....
i jetesmy tylko on i ja...nie gadamy o smutkach, nie ma z nami "oczekiwan"....
liczy sie tu i teraz.....i bardzo taki stan ducha pomaga....
Malvia1
Posty: 7
Rejestracja: 03 cze 2018 13:31

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: Malvia1 »

Jeśli potrzebne jest wsparcie w nagłym ataku smuteczków, które wylazły nagle nie wiadomo skąd to dobry jest profil na FB Kot Dnia. Szczególnie jesli ktoś ma zwierzaki. Idealny odstresowywacz na troski typu czy się uda, czy będą dwie kreski, co pokaże USG. Będzie co ma być a teraz może nawet się uśmiechnę? :)
Nie mam dziecka. I do licha z tym.
desirre90
Posty: 24
Rejestracja: 08 lip 2018 20:40

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: desirre90 »

Ja idę na długi spacer, przed siebie. Tak aż się zmęczę do tego stopnia, że nie będę miała siły myśleć:)
setra
Posty: 0
Rejestracja: 12 lut 2017 16:50

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: setra »

Dla mnie odskocznią jest sport, zakładam słuchawki i robię to na co aktualnie mam ochotę i napełniam się endorfinami :)
barbarakosacka
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018 11:05

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: barbarakosacka »

10 sposobów na zły dzień zawsze się znajdzie! :) Nie poddawaj się ;)
zofiaolczyk
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2018 14:54

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: zofiaolczyk »

10 sposobów na dobry dzień – lepiej w takich wątkach siedzieć ;)
bogkol
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2018 17:58

Re: 10 sposobów na zły dzień

Post autor: bogkol »

:arrow:
dandis
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020 10:29

10 sposobów na zły dzień

Post autor: dandis »

Hobby to chyba najlepsza metoda, a może to być i nawet szydełkowanie :)
Poza sportem, po ciężkim dniu pomaga mi książka albo dobre kino.
Kubek1245
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2021 15:39

10 sposobów na zły dzień

Post autor: Kubek1245 »

Na mnie działa zawsze kontakt z naturą – długi spacer ze słuchawkami w uszach i np. wypłakanie się podczas niego, ułożenie sobie wszystkiego w głowie
Jednak bardziej wam polecam rozmowę z psychologiem. Terapia to coś co najlepszego dla siebie zrobiłam
Ewixyz58
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2021 20:25

10 sposobów na zły dzień

Post autor: Ewixyz58 »

Ja polceam treningi personalne! Idziesz tam i o niczym innym nie myślisz jak tylko o przetrwaniu tej godziny :D :D i nagle wracasz pełna pozytywnej energii do domu ;)
Sewos24
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2022 16:06

10 sposobów na zły dzień

Post autor: Sewos24 »

u mnie super sprawdza się jednak dobre jedzonko, rozmowa z bliskimi i jakaś muzyka. kiedyś bardzo stawiałam na ruch teraz jednak nie mogę się zmobilizować

https://snkancelaria.pl/


PippaMartin
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2023 19:35

10 sposobów na zły dzień

Post autor: PippaMartin »

"10 sposobów na zły dzień" to film, który wydaje się być ciekawą propozycją. Oczywiście, ostateczna ocena zależy od osobistych upodobań i oczekiwań widza, ale warto dać mu szansę. Przyglądając się informacje dostępnym na temat tego filmu, można zauważyć, że obsada i reżyseria są solidne, co może wskazywać na potencjał. Jednakże, nie zawsze informacje w mediach odzwierciedlają rzeczywisty odbiór filmu, dlatego zawsze warto samodzielnie ocenić produkcję. Niektóre filmy przekazują wartościową treść, nawet jeśli ich tematyka jest trudna, co może być cenne dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko rozrywki. Warto więc dać "10 sposobom na zły dzień" szansę i samodzielnie ocenić, czy jest to film, który może przemówić do naszych osobistych upodobań i zainteresowań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”