LEKARZE - SPECJALIŚCI OD PORONIEŃ

Jak z tego wyjść, co dalej robić?

Moderator: Moderatorzy poronienia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

LEKARZE - SPECJALIŚCI OD PORONIEŃ

Post autor: Pysia1 »

Witajcie
Moze ten watek sie przyda. Jesli macie jakiegos lekarza, ktorego mozecie polecic to podajcie tutaj namiary.
Prosze jednak o nie rozpisywanie sie ze zrobil dla mnie to czy to.

Prosze o podanie miasta, nazwiska lekarza i namiarow na gabinet.
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Awatar użytkownika
carroline1
Posty: 63
Rejestracja: 23 gru 2005 01:00

Post autor: carroline1 »

Pysiu, dziękuję bardzo za założenie tego wątku. JA włąsnie dopiero co poroniłam po raz 3, ale mam wciąż nadzieję, ze jeżeli trafię na dobrego gin. to wszystko się powiedzie. Dlatego błagam Was dziewczyny podzielcie się informacjami na temat waszych lekarzy, którzy pomogli Wam po poronieniach. Ja juz byłam u wielu, wielu gin. i szczerze mówiąc mało kto ma szeroką wiedzę na temat poronień. Czasem mam nawet wrażenie, że ja już wiem więcej... Z góry dziękuje, całuski
Carroline
Awatar użytkownika
bolsz
Posty: 2630
Rejestracja: 09 sie 2006 00:00

Post autor: bolsz »

Ja dostalam namiary na pania doktor Jerzak, ktora przyjmuje w Warszawie w Klinice Lim w Hotelu Mariott. Jest specjalny watek o pani doktor wiec nie bede sie rozwlekac. Tel do Kliniki 22-4587000
a dodatkowo co mysle w tym watku tez sie przyda ta informacja to polecam robienie badan w Lecznicy dla Ciebie- milo i szybko. w Warszawie znajduje sie na ul Marszalkowskiej 18 tel22-6281665
Awatar użytkownika
ataga
Posty: 26
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

a

Post autor: ataga »

cześć dziewczyny ja szukam lekarza dobrego w krakowie lub okolicach jak macie jakieś namiary to proszę podzielcie się
Awatar użytkownika
it23
Posty: 14
Rejestracja: 06 gru 2005 01:00

Post autor: it23 »

Dziewczyny,
ja osobiście bardzo polecam profesora Malinowskiego Andrzeja z Łodzi. Są różne opinie na jego temat, ale mi pomógł. Znam też kilka par, które dzięki jego pomocy cieszą się teraz swoimi maleńkimi skarbami - jak my. Klinika to GYNEMED, nr. telefonu: 042 645 92 75.

Pozdrowionka

:D :D :D
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

polecam dr Jerzak w Warszawie :lol:
/phpbbforum/viewtopic.php?t=34418

inni specjaliści to: dr Malinowski, dr Tchórzewski, dr Wilczyński z Łodzi

Prof Kurpisz z Poznania

dr Dubrawski z Warszawy
Somewhere over the rainbow...2 Aniołki - 2004r. :(
Córcia Madzia - ur. 12.07.07r. :)
oraz
Synuś Zbyszek - ur. 12.05.10r. :)
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Andrzejowa napisala
Bocianówki,
w ciągu 21 miesięcy pożegnałam dwa ukochane Serduszka (6 tc i 7tc), lekarz prowadzący zasugerował badania genetyczne. Jesteśmy z Poznania i szukamy dobrego genetyka. Z urzędu trafiliśmy do dr Glazar (na Grudzieńcu), ale może doradzicie, czy lepiej pójść do kogoś innego? (Mimo że mamy skierowanie, chyba zdecydujemy się na badanie płatne - termin ze skierowania jest dopiero na grudzień Sad Dlatego jeśli doradzicie kogoś innego, przy prywatnym badaniu zmienimy lekarza.) I jeszcze jedno - czy badania genetyczne są robione z krwi?
Z góry dziękujemy za odpowiedź.
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Awatar użytkownika
alis
Posty: 158
Rejestracja: 07 sty 2005 01:00

Post autor: alis »

Andrzejowo- mój mąż i ja mieliśmy robione badania na NFZ właśnie u dr Glazar. jako laik nie potrafię ocenic jej kompetencji, ale jest bardzo miłą i ciepłą osobą i nie potraktowała nas jako kolejnego nieinteresującego przypadku, ale miałam wrażenie, że się nami przejęła.
Badania genetyczne mieliśmy robione z krwi.
Największym mankamentem są strasznie długie terminy oczekiwania na wizytę (my czekaliśmy 3 m-ce) i na wyniki (kolejne 3 m-ce).
pozdrawiam i życzę powodzenia. :D
Awatar użytkownika
zosia17
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: zosia17 »

Ja, po trzech poronieniach,obecnie mama 7-mies. Zosi, polecam gorąco dr Jerzak z W-wy i dr Wilczyńskiego z Łodzi. To byli lekarze, którzy wpadli na właściwy trop, w moim przypadku trzeba było dobrze ustawić leki. Dodatkowo w Warszawie polecam dra Dworniaka z Invimedu. Sposob postepowania miał podobny, moze bez tak ogromnej wiedzy teoretycznej jak dr.J,ale dusza czlowiek.

poZDRAWIAM,A.
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

... :roll:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2006 21:03 przez Grubcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Somewhere over the rainbow...2 Aniołki - 2004r. :(
Córcia Madzia - ur. 12.07.07r. :)
oraz
Synuś Zbyszek - ur. 12.05.10r. :)
Awatar użytkownika
renata-bw
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2006 00:00

Post autor: renata-bw »

Zosiu, piszesz że na trop Twoich problemów wpadli dr Jerzak z Warszawy i dr Wilczyński z Łodzi.
Poradź mi proszę, do kogo lepiej Twoim zdaniem najpierw się zgłosić. Mam za sobą 3 nieszczęśliwie zakończone ciąże (1.poronienie samoistne, 2. bliźnięta zrośnięte 3. ciąża obumarła). Mieszkam we Wrocławiu i u tutejszych specjalistów dotąd szukałam pomocy - nieskutecznie. Czytając wątki na bocianie, postanowiłam szukać porady u specjalistów, którzy są tu polecani. Twoja informacja będzie dla mnie bardzo cenna.
Pozdrawiam
Renata

ps. jak częste w Twoim przypadku musiały być wizyty u tych lekarzy? (do Łodzi i do Warszawy mam kawałek drogi)
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 625
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: Jasmine »

Polecam dr Buchacza, który przyjmuje w Katowicach na ul. Powstańców 31(na codzień pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach).
Na Powstańców zajmuje się na NFZ leczeniem niepłodności, przyjmuje osoby, które mają już jakiś czas starań za sobą (co najmniej rok).
Nie ignoruje pierwszego poronienia, każe robić wiele badań, szuka przyczyn.
[i] [size=75]8 lat oczekiwania na Cud.
Już raz było blisko- *Aniołek- 6 lipca 2006 r., 6/7tc.
PCO, liczne stymulacje, laparoskopia (nic nie wykazała),hsg. Szukam dalszej drogi... [/size] [/i]
Awatar użytkownika
zosia17
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: zosia17 »

Tak rzadko siadam do komputera, ze dopiero teraz kilka slow do Renaty. Otoż, najlepiej by bylo znalezc kogos sensownego we Wroclawiu. Moze np. podzwonic po klinikach i pytac wprost, ktory z lekarzy zajmuje się poronieniami itd. Ale na pewno wizyta u dr Jerzak nie zaszkodzi. Co do czestości tych wizyt, to nalezalo by je ograniczyc do kilku przed ciażą, a potem poprowadzic ciążę na miejscu plus konsultacje telef. z p. dr J. Trzymaj się, z.W razie czego pisz na priva, pa.
Awatar użytkownika
bai
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2006 01:00

Post autor: bai »

Witam,
staralam sie 3 razy (1 - na cyklu naturalnym, 2- IVF z ICSI i hatchingiem (2 czterokomorkowe trzydniowe zarodki i 3- criotransfer , na 2 przezyly oba, nie takie bardzo ladne 7 komorkowe i 4 komorkowe )
Teraz jestem w 25 dniu ciazy (2,5 X 1,1 X 1,8cm z USG) , biore Folik, Acard 75 i Progesteron dopochwowo (300mg na dobe), mama aberracje chromosomowa (translokacje Robertsona) , ALE PROBLEM POLEGA NA TYM ZE MIESZKAMY W CHINACH i nie ma tu dobrego szpitala !!! Prosze o porade jakimi objawami sie niepokoic i co robic w pierwszym momencie.

dziekuje i pozdrwiam

Bai
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

czy ktoś zna DOBREGO gina z Warszawy specjalizującego sie w ciążach u "klientek" z przegrodą macicy (i innymi atrakcjami- hiperprolaktynemia, niski prog. etc.) :?: :?: :?:
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poronienia”