Jakiś znaczek? znak?

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Numer faksu podam prywatną wiadomością

Awatar użytkownika
wiolis

Post autor: wiolis »

Dzięki ! :lol:
fax poszedł

pozdro Wiolis

Krzysiek

Jeśli tak najpóźniej jutro wyślę.

Antos(ia)

Post autor: Antos(ia) »

Krzysiu w zeszlym tygodniu wplacilam pieniazki kiedy moge oczekiwac przesylki?

Krzysiek

Ze wstydem :oops: przyznaję, że kilka dni nie sprawdzałem stanu konta. Myślę, że wysyłkę zrobię jeszcze w tym tygodniu.

Awatar użytkownika
wiolis

Post autor: wiolis »

Dzięki ! :lol:

Pozdrawiam Wiolis

Antos(ia)

gdzie jest moj znaczek bu :(

Krzysiek

Aż wstyd się przyznać, ale od piątku leży u mnie na biurku w zaklejonej kopercie. Za to jutro na 100% będzie on wysłany (muszę iść na pocztę również z innych powodów) - dokleję priorytet, bedzie nieco szybciej.

Antos(ia)

mam! mam! i jest sliczny naprawde ladniejszy niz na zdjeciu na forum 8) juz wpielam w klape marynarki :)

Krzysiek

Zainteresowanych informuję, że mam jeszcze tylko 5 znaczków, a potem może byc krótka przerwa w realizacji zamówień (ale znaczki jeszcze będą). Także kto pierwszy...

Krzysiek

Dziś - z ogromnym opóźnieniem (z przyczyn technicznych, co mnie jednak nie usprawiedliwia) wysłałem ostatnie znaczki. Wszystkich przepraszam za opóźnienie. Jeśli ktoś wpłacił pieniądze, a do końca tygodnia nie dostanie znaczka - proszę o kontakt mailowy.

Z racji bardzo małego popytu zdecydowałem o czasowym wstrzymaniu się z zamawianiem kolejnej partii znaczków. Znaczki zamówię, gdy uzbiera się minimum 10 zamówień - w przeciwnym wypadku mija się to z celem. Pod pojęciem zamówienia rozumiem niekoniecznie wpłatę pieniędzy na konto, ale przynajmniej mailową deklarację zakupu określonej ilości znaczków.

Awatar użytkownika
asiach

A ja??

Post autor: asiach »

Chciałabym mojemu mężowi sprawić znaczek na Walentynki, dla siebie tez oczywiście zamówię. Krzysiu, czy jeśli jutro tj. 26-02-2005 r. wyślę pieniążki to mogę liczyć na dostawę do 14-tego?
Pozdrawiam serdecznie Asia.

Krzysiek

asiach - jest jeden problem - skończyły mi się znaczki, a popyt na następne jest zerowy. Dwóch sztuk nie będę w stanie zamówić - musiało by jeszcze kilka osób zadeklarować kupno...Jeśli do pierwszych dni lutego (powiedzmy do 5.02) będzie jeszcze chociaż kilkoro chętnych - wtedy zdążę do Walentynek.

Awatar użytkownika
IK

Post autor: IK »

Cześć Krzysiu ja też chciałam zamówić sobie znaczek,czy będzie to możliwe i jak mam wpłacić pieniądze i ile?

Iwona

Krzysiek

IK - poczekaj na informację, że znaczki będą. Na razie widzę deklarację zakupu trzech znaczków - to jednak troszkę za mało. Gdy pojawi się odpowiednia ilość chętnych dam tu znać że znaczki będą (i na kiedy będą). Wtedy dopiero trzeba by dokonać wpłaty na konto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”