Prawidłowa komórka??

Na pytania odpowiadają:
mgr inż. Robert Szachoń, kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach.
Absolwent Biotechnologii SGGW w Warszawie. Pracuje w InviMed od 2011 roku, stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Aktywny członek PTMRiE oraz ESHRE.
mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń, starszy embriolog, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice
Małgorzata Żelechowska-Szachoń to doskonała embriolog, magister biologii, magister inżynier biotechnologii, starszy embriolog oraz specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice. Pracuje, wkładając w to całe serce. Stale się doskonali i poszukuje nowych obszarów rozwoju, dzięki czemu z roku na rok staje się coraz lepszym ekspertem w swojej dziedzinie. Przemiła osoba, zawsze otwarta na pytania pacjentów.

Moderator: osoby zatwierdzajace - embriolog

Zablokowany
selena99
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2013 12:14

Prawidłowa komórka??

Post autor: selena99 »

Dzien dobry mam pytanie , przystapiłam do procedury in vitro ze względu na skrajnie niskie AMH (0.14), mój wiek to 41 lat, , w trakcie programu in vitro pozyskano 1 oocyt dojrzały, zapłodniono metoda ICSI, ale ze względu na 3 PN odstąpiono od embriotransferu.
I tu moje pytanie od niepowodzenia powyzszej procedury regularnie badam sie ginekologicznie, i mam jeszcze cicha nadzieje na dziecko z własnych komórek, podczas ostatniego USG lekarz stwierdzil obecność 4 pęcherzyków...nie pamietam kiedy ostatnio miałam tyle, nie biore żadnych leków wspomagających, i tu moje pytanie ze względu na zły podział zarodka podczas procedury jaka jest szansa że komórki które w tej chwili mam beda prawidłowe,
Robert Szachoń
Ekspert Bociana
Posty: 117
Rejestracja: 27 cze 2017 12:08

Prawidłowa komórka??

Post autor: Robert Szachoń »

Dzień dobry,
w kwestii określenia szans na uzyskanie zygoty aneuploidalnej sugeruje konsultację z genetykiem.

Z poważaniem
Robert Szachoń
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Embriologia - pytania do eksperta”