Blastocysta 4CC

Na pytania odpowiadają:
mgr inż. Robert Szachoń, kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach.
Absolwent Biotechnologii SGGW w Warszawie. Pracuje w InviMed od 2011 roku, stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Aktywny członek PTMRiE oraz ESHRE.
mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń, starszy embriolog, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice
Małgorzata Żelechowska-Szachoń to doskonała embriolog, magister biologii, magister inżynier biotechnologii, starszy embriolog oraz specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice. Pracuje, wkładając w to całe serce. Stale się doskonali i poszukuje nowych obszarów rozwoju, dzięki czemu z roku na rok staje się coraz lepszym ekspertem w swojej dziedzinie. Przemiła osoba, zawsze otwarta na pytania pacjentów.

Moderator: osoby zatwierdzajace - embriolog

Zablokowany
Sandra92
Posty: 35
Rejestracja: 13 wrz 2019 22:27

Blastocysta 4CC

Post autor: Sandra92 »

Witam jestem po 4 transferze zarodka 4CC. Pierwszy transfer był udany urodziłam zdrowa corcie. Teraz jestem 3dpt również zarodka 4Cc mój progesteron wynosi 16.30 czy jest dobry? Czy zarodek klasy 4 CC jest dobry?
3 lata starań
Pierwszy criotransfer listopad 2016 udany❤️ zdrowa córcia
2019r- wracamy do gry
Lipiec- Crio nie udane
Wrzesień - Crio nie udane
Pazdziernik Crio czekamy.....
Robert Szachoń
Ekspert Bociana
Posty: 117
Rejestracja: 27 cze 2017 12:08

Re: Blastocysta 4CC

Post autor: Robert Szachoń »

Dzień dobry,
w sprawie poziomu progesteronu proszę o kontakt z lekarzem prowadzącym.
W ogólnie stosowanej ocenie blastocyst - ocena węzła zarodkowego i trofoblastu na poziomie C C nie kwalifikuje blastocysty to transferu i mrożenia. Nie podała Pani wg jakiej klasyfikacji zostały sklasyfikowane blastocysty.

Z poważaniem
Robert Szachoń
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019 14:27 przez Robert Szachoń, łącznie zmieniany 1 raz.
Sandra92
Posty: 35
Rejestracja: 13 wrz 2019 22:27

Re: Blastocysta 4CC

Post autor: Sandra92 »

Jestem w 7tygodniu z 5 dniowym zarodkiem klasy C. Pozdrawiam
3 lata starań
Pierwszy criotransfer listopad 2016 udany❤️ zdrowa córcia
2019r- wracamy do gry
Lipiec- Crio nie udane
Wrzesień - Crio nie udane
Pazdziernik Crio czekamy.....
Robert Szachoń
Ekspert Bociana
Posty: 117
Rejestracja: 27 cze 2017 12:08

Re: Blastocysta 4CC

Post autor: Robert Szachoń »

Tak jak napisałem,
zależy wg jakiej klasyfikacji zostały ocenione Pani blastocysty.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Embriologia - pytania do eksperta”