Po transferze

Na pytania odpowiadają:
mgr inż. Robert Szachoń, kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach.
Absolwent Biotechnologii SGGW w Warszawie. Pracuje w InviMed od 2011 roku, stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Aktywny członek PTMRiE oraz ESHRE.
mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń, starszy embriolog, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice
Małgorzata Żelechowska-Szachoń to doskonała embriolog, magister biologii, magister inżynier biotechnologii, starszy embriolog oraz specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice. Pracuje, wkładając w to całe serce. Stale się doskonali i poszukuje nowych obszarów rozwoju, dzięki czemu z roku na rok staje się coraz lepszym ekspertem w swojej dziedzinie. Przemiła osoba, zawsze otwarta na pytania pacjentów.

Moderator: osoby zatwierdzajace - embriolog

Zablokowany
Fiooona1982
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2021 17:50

Po transferze

Post autor: Fiooona1982 »

Witam bardzo niepokoi mnie jedna sprawa. Wczoraj miałam transfer mrożonej 5 dniowej blastocysty. Dziś w nocy w trakcie oddawania moczu wyleciał ze mnie szaro biało różowy strzępek. Po tym incydencie żadnych więcej plamienie nie było. Czy mógł to być zarodek? Jest to mój 3 transfer przy pierwszym była ciaza biochemiczna też w drugiej dopie był chyba taki strzępek. Przy drugim transferze w ogóle bhc nie wzrosła, też kojarze ze w noc Po transferze na papierze toaletowym było coś takiego. Czy zatem to możliwe że ten strzępek to była ta moja blastocysty? Pytałam lekarza, mowil ze niewielkie plamienie jest normalne, tylko że to niebylo takie plamienie tylko kawalek tkanki...

Na górę
Małgorzata Żelechowska-Szachoń
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2021 22:43

Po transferze

Post autor: Małgorzata Żelechowska-Szachoń »

Dzień dobry,
zarodek w stadium blastocysty nie jest możliwy do zaobserwowania gołym okiem i nie przypomina fragmentu tkanki. Mógł być to fragment nabłonka. Tak jak stwierdził to Pani Lekarz prowadzący jest to sytuacja, która nie powinna Pani niepokoić.
Pozdrawiam,
Małgorzata Żelechowska-Szachoń
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Embriologia - pytania do eksperta”