Poród w Łodzi

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emi.lly
Posty: 49
Rejestracja: 20 lis 2017 13:18

Poród w Łodzi

Post autor: emi.lly »

Cześć dziewczyny!
Czy jest tu może mama bądź przyszła mama posiadająca informacje na temat porodów w łódzkich szpitalach??
Lekarza prowadzącego moja ciążę mam z Łodzi a dokładnie z Gamety. Niestety tam nie ma porodówki :-( mam do Łodzi około godzinki jazdy i lekarz twierdzi, że spokojnie zdążymy nawet z porodem naturalnym. Tylko zastanawiam się, który szpital jest warty uwagi? Nie mam żadnego doświadczenia z tamtymi szpitalami, a nasz najbliższy opada- zle wspomnienia!
Czy któraś z Was rodziła w Łodzi i może polecić ?? Zastanawiam się, czy jest tam możliwość przebywania najbliższej osoby cała dobę? W niektórych szpitalach są takie sale, gdzie po porodzie przebywa matka z dzieckiem i cały czas może być ktoś z rodziny. Nie ukrywam, że to duże udogodnienie..
Bardzo proszę o opinie!

I jeszcze kwestia znieczulenia dolędźwiowego przy porodzie naturalnym?? Macie jakieś doświadczenia??
Starania od początku 2015r
09.2016 1 IUI :(
03.2017 2 IUI :(
05.2017 usunięty jajnik = szanse -50% :(
11.2017 transfer 2 zarodków -> ciąża bliźniacza
01.2018 obumarcie ciąży w 12tc [*][*] Rodzice 2 Aniołków.. na zawsze w naszych sercach!!
06.2018 ciąża naturalna!
10.07.2018 mamy ❤
dagmaralisewska
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2018 11:27

Re: Poród w Łodzi

Post autor: dagmaralisewska »

Moja koleżanka pyta, czy w Łodzi jest jakach dobra klinika?
MamaT
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019 11:24

Re: Poród w Łodzi

Post autor: MamaT »

W zeszłym miesiącumoja siostra urodziłam w szpitalu ProFamilia w Łodzi. To jest inny świat - szpital, jakiego nie było jeszcze w Łodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”