Piersi - dziwne zachowanie.

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
balech
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2012 19:04

Piersi - dziwne zachowanie.

Post autor: balech »

Dzień dobry,
jestem w 6 tc i mam pytanie odnośnie piersi, które u mnie chyba nietypowo się zachowują (i oczywiście martwię się tym).
4tc - ból sutków i całych piersi
5tc - pojawiły się guzki Motgomerego, pozostał ból sutków, same piersi już nie bolą
i teraz 6tc i 1 dzień - zniknęły guzki, pojawiły się niebieskie żyłki (niedużo,ale są), mam wrażliwe sutki i po bokach obu są tak jakby bardzo jędrne, prawie, że twarde.
Wyniki z 5tc poza tsh były dobre, ale w ciągu 2 tygodni tak piersi szaleją, że ja sama zaraz oszaleję z niepokoju.
Sofie
Posty: 48
Rejestracja: 24 lip 2015 11:00

Re: Piersi - dziwne zachowanie.

Post autor: Sofie »

Witaj,
Według mnie to normalne objawy ciąży, a każda kobieta przechodzi je indywidualnie. Ja jestem prawie w 8 tygodniu ciąży i nigdy nie bolały mnie piersi, nie mam żyłek, guzków; generalnie żadnych objawów, co mnie najpierw niepokoiło, bo mialam mdłości i zawroty głowy w 6 tygodniu, potem wszystko zniknęło.
6,5 roku starań
Nasza genetyka i moje HSG - ok
IUI - nieudane
1 IVF ICSI - nieudane
CRIOtransfer jedynego mrozaczka - nieudany
2 IVF ICSI - udało się! Jest jeszcze jeden mrozak
martinsonetto
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2017 13:19

Re: Piersi - dziwne zachowanie.

Post autor: martinsonetto »

Post wymoderowany jako niezgodny z regulaminem forum
Awatar użytkownika
emi.lly
Posty: 49
Rejestracja: 20 lis 2017 13:18

Re: Piersi - dziwne zachowanie.

Post autor: emi.lly »

moje piersi zachowuja się podobnie :-) nie masz się raczej czym martwić! niektóre kobiety mają mdlosci, inne bolą piersi, a niektóre w ogóle nie wiedzą, że są w ciąży! mnie bardzo bolą piersi, są nabrzmiale, brodawki powiększyły się i tez mam bardziej widoczne żyłki :-)
Starania od początku 2015r
09.2016 1 IUI :(
03.2017 2 IUI :(
05.2017 usunięty jajnik = szanse -50% :(
11.2017 transfer 2 zarodków -> ciąża bliźniacza
01.2018 obumarcie ciąży w 12tc [*][*] Rodzice 2 Aniołków.. na zawsze w naszych sercach!!
06.2018 ciąża naturalna!
10.07.2018 mamy ❤
GoodMother
Posty: 23
Rejestracja: 12 gru 2017 22:20

Re: Piersi - dziwne zachowanie.

Post autor: GoodMother »

Każda z nas ma inne objawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”