PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 80
Rejestracja: 23 sty 2010 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: herbaciana »

http://www.szkolabobas.pl/ tu masz stronę www tej przyszpitalnej SzR.
na zdj i w info ładnie to się prezentuje,ale jak będzie w realu nie wiadomo...
09/02/09 Oliwka i Filip [*] 12tc
25/09/09 Jaś [*] 23tc
21/12/09 ciąża biochemicza
17/09/10 godz 10.50 urodziła się Gabrysia
Awatar użytkownika
JuM
Posty: 1294
Rejestracja: 12 lip 2007 00:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: JuM »

herbaciana napisałam do nich maila i dostałam odpowiedź. Otóż ta szkoła nie ma nic wspólnego ze szpitalem (kiedyś to była szkoła przyszpitalna i wtedy panie, które decydowały się rodzić na Warszawskiej, nie płaciły za kurs). Teraz jest to całkowicie prywatna szkoła.
No cóż, nie wiem w takim razie czy się zdecyduję, może jednak pozostanę przy tej drugiej, bezpłatnej.
07.01.2009 - na świat przyszedł Ignaś
04.02.2011 - do rodzinki dołączył Tomcio
Awatar użytkownika
edajta
Posty: 3777
Rejestracja: 26 sty 2008 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: edajta »

Ja chodze do tej szkoły bezpłatnej na Warszawskiej i jestem zadowolona. Po co płacic za cos co można miec za darmo
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 80
Rejestracja: 23 sty 2010 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: herbaciana »

Edajta i jak ci w tej szkole?
już wiesz gdzie będziesz rodzić?
09/02/09 Oliwka i Filip [*] 12tc
25/09/09 Jaś [*] 23tc
21/12/09 ciąża biochemicza
17/09/10 godz 10.50 urodziła się Gabrysia
Awatar użytkownika
edajta
Posty: 3777
Rejestracja: 26 sty 2008 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: edajta »

W szkole bardzo fajnie, super babki które prowadza zajecia, bylismy juz z mezem na kursie ( 2 tygodnie codziennie sie chodzi na 17.30 ), w piatek bylismy razem na kapieli noworodka. Ogolnie fajnie, choc juz teraz troche ciezko i nie chce sie chodzic, a tym bardziej ze raczej cc mnie czeka. A rodzic planuje u Arciszewskich jak wszystko bedzie ok i dotrwałm do conajmniej 37 tc bo tam wczesniej nie przyjmuja.
Awatar użytkownika
JuM
Posty: 1294
Rejestracja: 12 lip 2007 00:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: JuM »

edajta też bardzo dobrze wspominam tę szkołę i raczej wybiorę też w tym razem. A u kogo prowadzisz ciążę?
07.01.2009 - na świat przyszedł Ignaś
04.02.2011 - do rodzinki dołączył Tomcio
Awatar użytkownika
edajta
Posty: 3777
Rejestracja: 26 sty 2008 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: edajta »

JuM pisze: A u kogo prowadzisz ciążę?
wcześniej u Święca a teraz u Nowaka z Zamenhofa
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 80
Rejestracja: 23 sty 2010 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: herbaciana »

[treść niezgodna z tematem wątku]
Rodziłam w USK,polecam!Najlepsi lekarze,najlepszy personel i sprzęt,że mucha nie siada.Pomagał mi rodzić dr Drozdowki(chyba dobrze nazwisko pamiętam)-młody lekarz [treść niezgodna z tematem wątku].I dr Urban mi pomagał-naciskał 2 razy na brzuch(to jakoś się nazywa ta metoda coś na B) Na poród odprowadzał mnie dr Przepieść,miałam mieć cc,ale dzięki niemu zdecydowałam się na naturalny-i chwała mu za to!!!bo 20 min po przewiezieniu na sale siku poszłam a o 13 do niuni na OIOM.
będę lekarzy i położne do końca życia całować po spracowanych dłoniach :)
[treść niezgodna z tematem wątku]
09/02/09 Oliwka i Filip [*] 12tc
25/09/09 Jaś [*] 23tc
21/12/09 ciąża biochemicza
17/09/10 godz 10.50 urodziła się Gabrysia
Awatar użytkownika
JuM
Posty: 1294
Rejestracja: 12 lip 2007 00:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: JuM »

Tak! Ja urodziłam. :) Nasz drugi synek przyszedł na świat 4 lutego[treść wymoderowano] Rodziłam na Warszawskiej, miałam cc (podobnie, jak przy pierwszym). Ze szpitala, opieki i warunków jestem bardzo zadowolona. [treść wymoderowano]
07.01.2009 - na świat przyszedł Ignaś
04.02.2011 - do rodzinki dołączył Tomcio
Awatar użytkownika
eMKa80
Posty: 37858
Rejestracja: 29 lip 2008 00:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: eMKa80 »

Przypominam, że to wątek merytoryczny i proszę trzymać się tematu - ciąża i poród w Białymstoku, poza tym nie trzymamy kciuków, nie gratulujemy, nie pocieszamy, nie opisujemy dzieci i ich postępów. Na luźniejsze rozmowy zapraszam do działu Pogadajmy
AnnaBS
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2011 15:45

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: AnnaBS »

A jest ktoś jeszcze kto rodził w USK??? Jestem z poza Białegostoku i chciałabym tam urodzić ale opinii w internecie brak...

Pozdrawiam :)
edka8
Posty: 5
Rejestracja: 05 lut 2011 22:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: edka8 »

Witam jestem w 6 m ciąży chodze do prof. Wołczyńskiego, mam też rodzić w Białymstoku chociaż mieszkam w odległości 200km. Czy ktoś może mi coś powiedzieć jak wygląda poród u prof. i czy on będzie przy nim.Mam mieszane uczucia czy nie oleje mnie póżniej.Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym lekarzem to proszę niech się podzieli. :)
Awatar użytkownika
Ginja
Posty: 1920
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: Ginja »

Witaj edka8 ja kilka razy byłam u Domitrza. Też mam mieszane uczucia. Wiem, że jest świetnym specjalistą od niepłodności i chylę czoła przed całą ekipą Artemidy. Ale zawsze zastanawiałam się jak wygląda poród u nich. Jak mnie pamięć nie myli to chyba Wołczyński jeszcze gdzieś w szpitalu pracuje. Ale czy to prawda? Pewnie przydałoby się prawdzić strony szpitali ale nie wiem czy takie informacje są wogóle na stronie. Edka8 a jesteś zadowolona z prowadzenia ciąży? [treść niezgodna z tematem wątku]
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 80
Rejestracja: 23 sty 2010 01:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: herbaciana »

AnnaBS pisze:A jest ktoś jeszcze kto rodził w USK??? Jestem z poza Białegostoku i chciałabym tam urodzić ale opinii w internecie brak...

Pozdrawiam :)
Ja rodziłam i jestem zadowolona z opieki.Co prawda położniczy nadaje się do remontu,sale przepełnione,ale położne miłe,pani Basia od laktacji swoją wiedzą i pomocą powala na kolana(patologia ciąży na medal) Porodówka jak z amerykańskich filmów.Przyjemnie się rodziło.Dwa czy trzy dni warto się przemęczyć na niewygodnym łóżku pod czujnym okiem położnych.
Warszawska też jest ok,o ile nic się nie zmieniło od lutego 2009.Polecam siostrę Rysię i Basię:)
09/02/09 Oliwka i Filip [*] 12tc
25/09/09 Jaś [*] 23tc
21/12/09 ciąża biochemicza
17/09/10 godz 10.50 urodziła się Gabrysia
edka8
Posty: 5
Rejestracja: 05 lut 2011 22:00

Re: ciąża i poród w Białymstoku

Post autor: edka8 »

Ginja ogólnie jestem zadowolona z prowadzenia ciąży.Prof. zawsze dokładnie mnie bada na każdej wizycie mam usg robi je bardzo dokładnie.Tłumaczy i pokazuje każdy organ dziecka. Z tego co wiem to Wołczyński jest szefem endykrologii w USK. Pozdrawiam edka8
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”