PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
oleniaszek
Posty: 692
Rejestracja: 16 paź 2012 11:03

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: oleniaszek »

robią usg,ale profesor dał mi skierowanie.z tego co wiem możesz chyba mieć też płatne.
oleniaszek
Posty: 692
Rejestracja: 16 paź 2012 11:03

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: oleniaszek »

masakra jakaś.dopiero teraz stwierdzam,że lekarze robiący usg i prowadzący moją ciążę to porażka.macie może sprawdzonych lekarzy w usk?
Awatar użytkownika
loniaha
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2014 14:30

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: loniaha »

czemu aż tak źle?
oleniaszek
Posty: 692
Rejestracja: 16 paź 2012 11:03

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: oleniaszek »

z wielkiej łaski skierowanie na usg,cytologii nie miałam robionej,badań genetycznych tzn usg,badań na hpv hiv itp.lekarka na usg jak poprosiłam ją o posłuchanie serca dziecka to powiedziała,że widziałam :mur: loniaha a ty gdzie chodzisz
Awatar użytkownika
Ginja
Posty: 1920
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: Ginja »

oleniaszek niestety ale takie zachowania lekarzy, którzy pracują na kontraktach z NFZ wcale nie jest dla mnie jakimś zaskoczeniem. W takich sytuacjach warto też być chamskim i prosić o odmowę badań na piśmie. Miny im spadają i często to wystarczy aby postawić ich do pionu. U mnie z asertywnością ciężko i nie potrafię czasami "walczyć" z państwową służbą zdrowia, dlatego ja nadal będę polecać lekarzy z prywatnych klinik. Ja polecam Arciszewskich ale dziewczyny zadowolone są również z Parkowej. Lekarze pracujący w Artemidzie czy Bocianie pracują też w szpitalach. Poczytaj opinię, wybierz się na jedną wizytę i będziesz miała porównanie.
oleniaszek
Posty: 692
Rejestracja: 16 paź 2012 11:03

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: oleniaszek »

niestety nie mam kasy na wizyty prywatne czego cholernie żałuję.chodzę do szamatowicza pierzyński owszem mnie przyjmie ale na czerwiec.obecnie szukam gabinetu z usg żeby móc mieć prawie cały czas usg na wizycie.owszem może i pracują z bociana i artemidy,ale jakoś nie widzę ich nazwisk oprócz wołczyńskiego domitrza szamatowicza i pierzyńskiego którzy mają dłuugie kolejki oczekiwania
urszulaaa86
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2012 17:10

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: urszulaaa86 »

Witam.
Pierwsze dziecko rodziłam u arciszewskich. Obecnie nie jestem przekonana do tego miejsca i ciągle mam wątpliwości.
Zastanawiam się nad warszawska.
Może któraś z Was może polecić lekarza u którego warto prowadzić ciąze, który przyjmuje prywatnie i pracuje w ww. szpitalu?
Awatar użytkownika
Ginja
Posty: 1920
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: Ginja »

Z czystym sumieniem polecam Arciszewskich. Prowadziłam tam kilka ciąż. Sprzęt mają doskonały. Lekarze wnikliwi. W razie problemów, komplikacji od razu kierują tam gdzie trzeba. Bardzo żałuję, że nie mogłam rodzić drugiego dziecka u nich ale wiadomo zdrowie malucha najważniejsze. Pierwszy poród jak i opiekę po za to wspominam cudownie. Dzięki temu, że nie byłam pierworódką i wiedziałam co i jak nie było u mnie problemów z kolejnym porodem w USK. Po prostu kobieta nie potrzebuje już takiej pomocy. Więc ja do prowadzenia każdej ciąży, również tych trudnych, zagrożonych polecam Arciszewskich.
Axxi
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 2986
Rejestracja: 10 mar 2011 22:59

Re: PORÓD i CIĄŻA w Białymstoku

Post autor: Axxi »

Ginja a do którego lekarza chodzilas u Arciszewskich?

-- 10 sty 2016 11:35 --

urszulaaa86 dlaczego nie jesteś przekonana? Mogłabyś coś więcej napisać? Bo przede mna ten trudny wybór ;-)
08.2014r.-ICSI;11.08 transfer blastki 2AA;cb :(

4 mrozaczki

15.09.2014r.-crio blastki 4AB;18.10.-serduszko nie zabiło,puste jajo płodowe :(,22.10.-zabieg)

11.08.2015 r.-crio blastki 3BB;6dpt - 95.86, 8dpt-244.99, 10dpt-518.87, 14dpt-2324, 23dpt-
amarantowa
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2016 16:01

Re: PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Post autor: amarantowa »

Dziewczyny, jak to jest z porodami w prywatnych klinikach (czy to u Arciszewskich czy na Parkowej), na ile przed porodem trzeba zacząć już tam uczęszczać na wizyty kontrolne? Od każdego słyszy się inaczej ;/

No i mam pytanie co do ceny takiej opieki. Jak się sprawdza na stronie Arciszewskich to mają ustalone ceny pakietów opieki ambulatoryjnej.Czy do tej kwoty trzeba jeszcze dodatkowo dopłacać?( wiem,że wizyty, badania są dodatkowo płatne,a czy coś jeszcze ?)

Przyjmują tam ciąże zagrożone?
Axxi
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 2986
Rejestracja: 10 mar 2011 22:59

Re: PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Post autor: Axxi »

amarantowa z tego co się orientuję, to przyjmują kobietki z ciążami donoszonymi. Jeśli chodzi o pierwszą wizytę, to coś słyszałam, że ok 32 lub 34 tc trzeba się zgłosic, ale nie mam pewności. A odnośnie kosztów to płaci się wg cennika ze strony. Ja to rozumiem tak, że tam jest tak jakby pół na pół (część pokrywa nfz, a drugą część płacimy wg tego cennika - w zależności od sposobu porodu). Dlatego trzeba miec ubezpiecznie w zus kub krus aby zapłacić tą cenę z cennika. Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi ;)
08.2014r.-ICSI;11.08 transfer blastki 2AA;cb :(

4 mrozaczki

15.09.2014r.-crio blastki 4AB;18.10.-serduszko nie zabiło,puste jajo płodowe :(,22.10.-zabieg)

11.08.2015 r.-crio blastki 3BB;6dpt - 95.86, 8dpt-244.99, 10dpt-518.87, 14dpt-2324, 23dpt-
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Post autor: oluska_m »

Kochani forumowiczeW ramach trwającego Tygodnia Świadomości Niepłodności zapraszamy do udziału w akcji Pocztówek Nadziei Tegoroczna odsłona ma wyjątkowy wymiar: nie tylko dzielimy się nadzieją, ale tym razem ślemy pocztówkę również do polityków i mediów.Pełną informację znajdziesz :arrow: tutaj jest też utworzone wydarzenie na facebook

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Awatar użytkownika
Aktyde
Posty: 2767
Rejestracja: 17 lis 2007 01:00

Re: PORÓD i CIĄŻA W BIAŁYMSTOKU

Post autor: Aktyde »

Witam i odświeżam wątek.

Szukam ginekologa położnika pracującego w Gigancie.
Moze polecicie kogoś? Bedę wdzięczna za każdą sugestię.
Do trzech razy sztuka ♡


lipiec 2006 [*]
marzec 2010 [*]
wrzesien 2016 [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”