Autor:

Agnieszka Damska

Data publikacji:

07.04.2021

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

In vitro dla samorządów - szkolenie

in vitro dla samorządów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do udziału w szkoleniu online, które przygotowaliśmy z myślą o samorządach rozważających realizację programu polityki zdrowotnej w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Program szkolenia składa się z trzech modułów (razem 3h)

 

Moduł 1 - Niepłodność 

W tej części przybliżymy Państwu kwestie związane z niepłodnością oraz z jej skalą. Wspólnie oszacujemy wielkość niepłodnej populacji w Waszej gminie. Następnie przekażemy Państwu najważniejsze informacje o in vitro, jako metodzie leczenia niepłodności. Na koniec wspólnie omówimy fakty i mity o in vitro. 

Moduł 2 - Program Polityki Zdrowotnej w zakresie leczenia niepłodności dla Twojej gminy 

W tym module wyjaśnimy szczegółowo, czym jest PPZ i jak powinien być skonstruowany. Omówimy kolejne kroki wprowadzania PPZ - począwszy od inicjatywy uchwałodawczej, poprzez konstrukcję programu, aż po jego wdrażanie. Opowiemy też o kosztach realizacji PPZ, w zależności od jego zakresu, populacji niepłodnej oraz możliwości budżetowych gminy.

Na koniec przedstawimy zakładane efekty wdrożenia PPZ.

Moduł 3 - dyskusja

Bieżące pytania będzie można zadać w każdej chwili, w każdym z modułów. Nasze doświadczenie w pracy z samorządami wskazuje jednak na to, że potrzeba rozmowy jest ogromna. Dlatego moduł trzeci w całości poświęcamy dyskusji. Rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości, odpowiemy na każde z zadanych, nurtujących Państwa pytań. 

Cena szkolenia: 400 zł 

(w ramach opłaty dostęp dla 1-3 osób z jednej instytucji)

Koszt szkolenia odliczany jest od kosztu dedykowanego Programu Polityki Zdrowotnej. 

 

 

 

 

 

Kontakt:
stowarzszenie@nasz-bocian.pl
tel. 600 235 522