Autor:

admin

Data publikacji:

24.06.2021

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

in vitro leczy.

in vitro leczy

Niepłodność to niemożność zajścia w ciążę pomimo regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji.

  • In vitro to bezpieczna i skuteczna metoda leczenia niepłodności.
  • Dzięki in vitro dochodzi do ciąży oraz urodzenia wyczekiwanego dziecka.
  • In vitro leczy niepłodność.

‼️ Wczorajszy dzień rozpoczęliśmy od lektury newslettera fundacji Życie i Rodzina. Newslettera, który w obrzydliwy sposób, używając kłamstw, manipulacji i języka, którego nie chcemy i nie jesteśmy w stanie cytować wyłudza wsparcie inicjatywy mającej na celu zablokowanie samorządowych programów wsparcia leczenia niepłodności metodą in vitro.

  • Pierwsza z przygotowywanych przez fundację petycja ma doprowadzić do likwidacji dofinansowania leczenia metodą in vitro dla mieszkańców Warmii i Mazur.
  • Przygotowywana przez fundację strona internetowa oraz zapowiadane działania wskazują na to, że po Warmii przyjdzie kolej na kolejne miasta i województwa...

Jesteśmy w trakcie przygotowywania strategii działań, których celem jest obrona programów samorządowych. Nie pozwolimy na kolejne kroki ograniczające dostęp do leczenia niepłodności!

Co już zrobiliśmy?

  • zapewniliśmy wsparcie merytoryczne urzędnikom i radnym województwa warmińsko-mazurskiego. Przygotowujemy szkolenie, na którym będziemy rozmawiali o metodach leczenia niepłodności oraz rozpracujemy kłamstwa, manipulacje i mity rozpowszechnianych przez przeciwników leczenia niepłodności metodą in vitro,
  • podjęliśmy decyzję o przeszkoleniu w w/w zakresie każdego samorządu, który się do nas zgłosi,
  • jesteśmy po pierwszych rozmowach z prawnikami, którzy analizują możliwości podjęcia prawnych kroków wobec fundacji Życie i Rodzina oraz autorów petycji.

Zaczynamy kolejny dzień, który - wierzymy - pozwoli podjąć kolejne kroki i zaplanować dalsze działania.

Co wiemy na pewno? Będziemy Was potrzebowali! Waszych pomysłów i opinii. Waszego zaangażowania i wsparcia. Nic o Was bez Was! No i razem jesteśmy silniejsi!

Stay tuned!