oczekiwanie po transferze

6 dpt badanie Beta Hcg

25.06 - punkcją
28.06 - transfer
Dzis :
5 dzień po transferze.

Czuje sie dobrze, zastanawiam sie tylko nad jutrzejszym badaniem betahcg.
W sieci czytam tylko o objawach i czasie w jakim dziewczyny robią betę, mój lekarz napisał na zaleceniach
obok stosowanych leków po transferze tj. Luteina i estrofem 3 x 1 ( stosować aż do uzyskania wyniku testu ciążowego tj. 04.07)

04.07 to dopiero 6 dpt ...

No nic, jutro betuje. I nie wiem czego sie spodziewać tak wcześnie.
Jak chora szukam wpisów odnośnie poziomu bety w 6 dpt.

Czekam na jutro.

5 DPT

Minęło pięć dni a ja nadal prycham i pociągam nosem do tego trochę mnie połamało w lewym boku. Ciężko to opisać, ale coś jakby nerwoból. Na szczęście już mi prawie przeszedł ten ból, bo przez moment jak mnie tak łupnęło to myśłałam że mam zawał albo udar. Podejrzewałam nawet Prolutex, ale jakoś nie do końca pasowało mi to do skutków ubocznych. A sądziłam, że jako osoba wysportowana mam taką dobrą kondyncję. Taki ważny teraz czas, a ja mam wrażenie, że dosłownie się sypię...

9 dzień po transferze

Dzisiaj 9 dzień po transferze. Czekam cierpliwie. Mam nietypowe pytanie, czy biorąc leki luteinę 3x4 tabletki, 3x estrofem, 2x acard, 2x metypred i 1x fraxiparinę jeżeli nie zaszłam w ciążę to powinnam dostać okres w spodziewanym dniu? Czy dopiero jak zrobię test a on wyjdzie negatywny można odstawić leki i czekać na @? Czy któraś z was po transferze brała tak dużo leków? Czy to normalna procedura po transferze mrożonych zarodków?

Subskrybuje zawartość