klinika niepłodności

Dwie kliniki - dwa drastycznie różne doświadczenia

Nasza historia jest jedną z wielu, ale odmieniła nasze spojrzenie na medycynę i podejście różnych lekarzy do problemu bezpłodności. Nietrafne wybory czasem mogą pozostawić ranę w sercu, która znika gdy człowiek odkrywa, że można inaczej, choć żal pozostaje.

Proszę o informacje

Witam!
Chciałabym zapytać Was o klinikę leczenia niepłodności Gyncentrum Katowice.
Może któraś z Was się tam leczyła, miała kontakt, udało się lub po prostu coś słyszała na jej temat.
Będę wdzięczna za każdą informację.

Stymulacja puregonem.

@ nadeszła... Niestety.

Ten cykl bedziemy stymulować puregonem:) Jutro jadę do kliniki. Muszę wstać o 6 jechać do labolatorium zrobić estradiol i progesteron. O 10 do pracy do 18. I potem do Poznania godzina jazdy, na 20. Ciężki dzień mnie czeka. Ale czego się nie robi dla maleństwa.

Spytam się o moje wyniki histopatologiczne które po moim małym wglądzie i przeanalizowaniu nie wygladają zbyt dobrze:( Ale zobaczymy co pani dr powie. Mam cichą nadzieję że będzie ok ale polipowate endometrium nie brzmi zbyt dobrze :(

Leczenie w klinice i powrót owulacji, zmiana nastawienia?

Dzisiaj 12 dc. Szyjka poszła w górę. Wczoraj test owu pozytywny tempka na razie bez zmian. Jajniki bolały ale już przeszło. Śluz owulacyjny.

To już drugi cykl od odstawienia tabletek anty, które brałam cykl żeby uciszyć jajniki. I drugi cykl książkowy. Owulacja jak należy. I tu pytanie co się stało?
Może to przez te tabletki anty, może coś tam uciszyły jednak.
Może to po HSG ale raczej wątpię...
A może po prostu zmieniło się moje nastawienie. Od pierwszej wizyty w klinice dokładnie 13 kwietnia. Liczę ten czas na nowo. Poprzednie 3 lata chowam gdzieś w niepamięci.

katowice!a może właśnie tam odnajdę swoje marzenie...

Przypadkowo na bocianie natrafiłam na informacje o dniach otwartych w nowej klinice w Katowicach InviMed.Z tej okazji jutro odbywają się bezpłatne wizyty z lekarzem Bartłomiejem K.Wygląda na konkretnego i doświadczonego specjalistę.
Z głupa zadzwoniłam żeby zapytać o wolne miejsca przekonana że już ich nie ma gdyż dni otwarte są już jutro, jakież było moje zdziwienie kiedy pani poinformowała mnie że są jeszcze dwa miejsca.Oczywiście zapisałam się.
Od jakiegoś czasu szukałam dobrej kliniki w Krakowie gdzie mogę zrobić inseminacje ale jakoś żadna mnie do siebie nie przekonała.

Nasza droga

Witajcie,
na forum pojawiliśmy się już jakiś czas temu, ale tylko na chwilkę... falstart?(pierwsze badanie nasienia) daliśmy sobie trochę więcej czasu, a teraz myślę, że to był duży błąd, mamy po 29 lat. Niedługo miną dwa lata, a my tak naprawdę dopiero teraz przejrzeliśmy na oczy i widzimy jak długa droga jest przed nami.
Razem z mężem nie zabezpieczamy się od ok 4 lat. Na początku nie przykładaliśmy się bardzo do starań...czekaliśmy na bociana i nic.

pierwsza wizyta, pierwszy ból

Jestesmy po pierwszym spotkaniu w Provicie w Katowicach u dr Grettki.
Moje opinie sa takie ze lekarz chyba nie nalezy do przyjemnych i wylewnych poniewaz po obejrzeniu moich badan stwierdzil ze najlepsze bedzie in vitro bo jestesmy mlodzi. Nie pojmuje jak mozna tak stwierdzic bez zadnych dodatkowych badan i bez zapoznania nas z innymi metodami. Dostalismy powtorne skierowanie na badanie nasienia (po kolejnym moim pytaniu o inne wyjscie niz in vitro) i ewentualna laparoskopie bo lekarz chodz mial przed oczami wynik mojej stwierdzil ze jest ona nieczytelna ....

STOP - czyli dlaczego warto hamować negatywne myśli.

Postanowiłam napisać to dla siebie i dla niektórych z Was. Może do kogoś moje słowa, choć trochę dotrą i sprawią, że zatrzyma się w tym biegu... ku depresji.

Hej dziewczyny, proszę o pomoc:-)

Hej dziewczyny :-)
czy mogłybyście mi powiedzieć na czym polega leczenie w klinice niepłodności? mam pęcherzyki na jajnikach i chciałabym się wybrać do kliniki, ale na razie nie planuje dzieci bo mam zaledwie 20lat (chciałabym za 4 lata).
Czy leczenie w klinice nie polega tylko i wyłącznie na próbach zajścia w ciążę? bo jak wspomniałam chcę zacząć starania za 4 lata:-)
Pozdrawiam :-))

Subskrybuje zawartość