święta

Święta

Czuję się dziwnie.
Nie chciałam tych świąt. Nie chciałam choinki. Paradoksalnie mój M. w tym roku się uparł. Właściwie to nie wiemy dlaczego było na odwrót. Ale choinka była, były ciastka i karp. Na wigilii byli moi rodzice. Życzyli tylko spełnienia marzeń. Tylko albo aż.
Od teściów nie było życzeń na drugi dzień żadnych.
Nie potrafię nawet podsumować tego okresu.
Było dziwnie spokojnie i dziwnie się wszystko ułożyło.

Idą święta

Rozłożyło mnie choróbsko i musiałam zostać w domu. Gdyby nie fakt, że rozpoczynamy tak ważny czas to zapewne pojechałabym do pracy z opakowaniem leków... byle nie siedzieć w domu... ale tera muszę się wyleczyć i mieć silny organizm :) Od kiedy rozpoczęliśmy nasze starania przeszłam parę etapów. Na początku kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jest jakiś problem miałam etap "przygotowywania gniazda". Przerabiałam mieszkanie, sprawdzałam jakie łóżeczko zmieści nam się w sypialni... Z perspektywy czasu myślę, że było to strasznie głupie i naiwne...

Crio podejscie 2

Dziś 3 dzień po transferze. Czasem czuje ze coś się dzieje w kierunku na okres ale przeważnie czuje nic. Jeszcze 11 dni niepewności i przesadnego dbania o siebie. Meczy mnie to. Nie mogłam pomagać przy wigilii. Rodzice dbają o mnie jak o jajko. Bardzo to mile ze się tak przejmują.Dziś już wracamy do domu i czeka mnie 2 dni błogiego lenistwa:)
Wczoraj usłyszałam od Teścia i jego brata najcudowniejszy komplement . Podobno ciasto które upiekłam smakuje dokładnie tak samo jak to kto re robiła ich babcia. Az się poryczałam :)

pada śnieg, robi się świąteczny nastrój

Jest dzisiaj bardzo nostagicznie. Za oknem pięknie pruszy śnieg, zaczynam mieć nadzieję na białe święta. Wyjątkowe święta bo z naszym Małpką. Dom przystrojony, zaczynamy przygotowania, porzadki. Małpka zmienił całe nasze życie. Jak wiele radości przyniosła nam adopcja. Szczęście w nasze progi wstapiło, synek jest moim serduszkiem maleńkim. Nareszcie mówi mama, teraz w zasadzie jest to najczęściej używane słowo. "Mama okam" i przytula pokazując jak mocno mnie kocha czy może być coś cudowniejszego?

święta

Z okazji tych świąt życze spełnienia najskrytrzych mażeń oby te święta były ostatnimi bez upragnionych pociech , czy to biologicznych czy adopcyjnych a tym którym udało się zajść życzę zdrowych dzieciaczków i szybkich i w miare bezbolesnych rozwiązań oby każdy poród był magiczny i bez komplikacji ,a dla tych któży mają swoje pociechy przy sobie samych radosnych chwil

Aby

Aby w te Świeta spełniło się Wasze marzenie, na które czekacie. Mój CUD przyszedł do nas w Święta. Tak będzie i u Was kochane. Ściskam mocno!

Serdeczne życzenia :)

Kochane Bocianowiczki z okazji tych magicznych Świąt,życzę Wam wszystkim radosnego,pełnego miłości czasu spędzonego z najbliższymi i najdroższymi osobami.
Wiele zdrowia,siły, pogody ducha i spełnienia wszystkich marzeń-by nadchodzący rok 2012 był dla Was bardzo szczęśliwy!

nie mam nawet nadzieji

Mam 30 lat kochanego faceta i psa... i tylko tyle mam
Miałam dziecko ale zmarło...
Zaszłam ale serce przestało bić w 8 tyg
Może nie powinnam po prostu matką. Najgorsze, że wiem jak to jest. Ile to kłopotów i szczęścia zarazem.
...teraz idą święta i wiem jakie JA będę dostawała życzenia"zróbcie mi wnuka żeby w końcu wam się udało" itd i tak już 5lat. Każde takie życzenie boli z roku na rok coraz bardziej boli ale nad tym nikt się nie zastanawia.

Subskrybuje zawartość