po transferze

Jeszcze trochę

Dziś deszczowo szaro buro. Huśtawka nastrojów i chęć zakopania się pod kocem.
ET był 30.10, potem milion objawów, zgodnie z netem oczywiście;)
Podkusiło mnie zrobić test o czułości 10, niezbyt polecany w sieci, wynik negatywny, więc pocieszam się, że z krwi wyjdzie inaczej. Pójdę w czwartek rano.
Eh, czekanie :/

boli brzuch

jestem 5 dni po transwerze i boli mnie brzuch tak na dole , czy się nie udało?

Wysoki progesteron w 16dpt

Cześć dziewczyny,

Mam dylemat. Jestem w 16 dpt i mam progesteron 254 ng/ml (gdzie norma jest 32). Klinika kazała mim brać do 12 tyg. ciąży Lutinus 100g 2 x 1 oraz Luteinę 2 x 1.

Natomiast mój lekarz w rodzinnym mieście, który mnie prowadzi od 3 lat i jest również specjalistą od IVF, kazał mi odstawić luteinę i tylko pozostać przy Lutinusie.

I kogo ja mam posłuchać? :)

Pozdrowienia
Helenka

po transferze

hej hej 2 dzień po transferze a dziś boli mnie jajnik z lewej strony i to całkiem mocno,czy to normalne???

1 dzie4

minął 1 dzien po transferze ,a ja dziś zostałam wyprowadzona z równowagi przes pracodawce na maxa!!! nie mogłam się uspokoic!teras się boje ze ten stres żle wpłynął na brzusio hmmm jak tu się tersas zrelaxowac!?

1 dpt

Od wczoraj jest ze mna moja kropeczka..calym sercem,cala soba modle sie,zeby zostala ze mna na kolejne 9 miesiecy..

Byle do czwartku...

Byle do czwartku, byle do czwartku... powtarzam to sobie od kilku dni jak mantrę, a jednak dzisiaj pierwszy raz zaczynam się tego czwartku panicznie bać. A co jeśli Ciebie nie będzie? Jeśli znowu zobaczę ten straszny wynik, który wyrył mi się w pamięci i który ciągle mam przed oczami: "beta<0,1"? Znowu łzy, rozpacz, depresja...i znowu wszystko od początku, a za każdym razem coraz mniej siły, by się podnieść.

Subskrybuje zawartość