histeroskopia

Leczenie to słabość mojego życia

Wiosną zapisałam się na kurs niemieckiego. Szło mi bardzo dobrze, aż do dzisiaj. Totalnie zawaliłam test robiąc głupie błędy w prostych rzeczach, które umiałam. Wszystkie poprzednie testy napisałam na 100%. Nie byłam na ostatnich zajęciach i nie skupiałam się na poprzednich dwóch. Byłam rozkojarzona i niespokojna przed histeroskopią. Nie mogłam się na niczym skupić. Zamiast histeroskopii zrobili mi w szpitalu łyżeczkowanie. Nie wiem czy to źle czy dobrze. Nikt z lekarzy o tym ze mną nie rozmawiał. Dowiedziałam się z wypisu i czułam się inaczej. Dużo bardziej bolało.

Czekamy na okres...

28 dc...

No i po histeroskopii. Miałam łyżeczkowanie z tego co wiem to poszło wszystko ok. Teraz czekamy na @. Noi tu dupa bo jak ostatnio cykle mi się wyregulowały tak teraz nawet owulacji jeszcze nie miałam... Kurde. Zacznę znów bra witaminy i glucophage to może wywołam owu.

Histeroskopia pod znakiem zapytania...

Pani dr dwa dni temu napisała że musimy odwołać piatkową histeroskopię bo szpital nie chce zabiegów planowanych w piatek. Powiedziała że zrobimy w środę tylko ja termin @ mam na wtorek.

A więc ryzykujemy :p Napisała że mam przyjechać na polna i zobaczymy albo przyją mnie albo nie. Jak nie to jeszcze nadzieja że @ nie przyjdzie o czasie i zrobimy w środę... No zobaczymy.

Nie lubię się czuć tak niepewnie...

Trzmajcie kciuki żeby mi zrobili w piatek ten zabieg...

Dziecinko mamusia i tatuś na ciebie czekają <3

Postanowień czas start :)

Jakie są moje postanowienia noworoczne? Tym razem mniej standardowe niż w tamtym roku. Wtedy chciałam poprostu schudnąć i zajść w ciążę.

Dziś chcę prowadzić zdrowszy tryb życia, wyleczyć ząbki do końca, I się nie poddawać. Oczywiście chcę zajść w ciążę ale to nie odemnie zależy ja będę robić poprostu wszystko by do tego doszło. Na początku roku czekają mnie 3 inseminację. Mam nadzieję że już pierwsza się uda ale nic nie wiadomo. Później w lipcu ślub <3 I naprawdę chcę na moim ślubie być juz ciężarówką <3 Takie moje osobiste marzenie :) Jak będzie zobaczymy...

Odliczam do laparoskopii

Nie wiem dlaczego ale czekam na tą laparoskopię jak na zbawienie:) Zostało jeszcze 18 dni.Jutro idę powiedzieć kierownikowi że będę od 23 na zwolnieniu. Na pewno nie będzie zadowolony :/
Jestem w 3 dc. Ciekawe czy laparoskopia w 20 dc to będzie ok? Pani dr kazała odstawić tabletki antykoncepcyjne 02.06 a 03 już dostałam @. Hmmm... No zobaczymy.
Ta laparoskopia daje mi ogrmne nadzieje. Ale nie nakręcam sie za bardzo żeby się nie rozczarować. Już nawet nie boję się narkozy :)

Niech ten czas szybciej mija :)

szpital bez bólu

ufff udało się, tym razem nie rozchorowałam się dotarłam na umówiony termin laparoskopii, histeroskopii, i teraz Dziewczyny POLECAM Wam PROVITĘ w Katowicach przy ul. Fabrycznej - począwszy od przyjęcia na oddział zaczynając od pielęgniarek a kończąc na moim dr po prostu atmosfera jaką Cię wszyscy otaczają jest nie do opisania. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości czy warto pokonywać na przykład 200 km w jedna stronę, aby oddać się w ręce tutejszej kadry, to ja chciałabym je rozwiać.

kolejne kroki..

Witam Was cieplutko po dość długiej nieobecności, w ciągu której zmieniłam lekarza, klinikę i w ogóle jakoś to wszystko takie inne jest.

W zeszłym roku leczyłam się i była pełna nadziej, że leczenie przyniesie skutek, i tak przez okres 5 m-cy, co miesiąc okrągła sumka zostawała i w gabinecie lekarskim, i w aptece no ale czego się nie robi dla upragnionego rodzicielstwa. W pewnym momencie stwierdziłam, że muszę odpocząć od zastrzyków, hormonów nieudanej inseminacji, chyba od lekarzy też..

zolta kartka i chwilowa lawka rezerwowych

Dawno nie pisałam, co nie znaczy, ze nie wchodzę tu codziennie. Kibicuje wszystkim starającym. Moje życie chyba zaczyna wchodzić na normalne tory. Nie żebym byla w ciąży, ale przez tego niezapraszanego gościa (polipa) stopujemy starania. W przyszlym miesiąc histeroskopia i zobaczymy co i jak dalej. Tego badania jeszcze nie miałam, chociaz juz myślałam, ze wszystkie nowinki (oprócz porodu oczywiście) to ma za sobą. Miala któraś z was to badanie?boli?

Rozstanie

I stało się.
Pożegnałam się z moim polipem.
Podejście nr 2 do histeroskopii - udane!
Hurrra :D
Poza polipem macica w normie.
Jestem szczęśliwa i widzę światełko w tunelu.. tylko czy to światełko to nadzieja, czy może pociąg, który mnie przejedzie?

Zima przepędza bociany...

Na kalendarzu już prawie wiosna. Czekałam na nią z utęsknieniem... a tu kiszka. Zima, zima... i co więcej - wiele wskazuje, że tym razem, w końcu...święta będą białe :D
Kurczę, ale to chyba nie te święta...
Czuję, że w takim śniegu nie przykica do mnie zajączek. Ostatnio zresztą jestem niegrzeczna, kłócę się z mężem, więc i tak nie spodziewam się jego odwiedzin :P

Subskrybuje zawartość