endometrium

Zioła ojca sroki 3 na endometrium polipowate.

Jestem w drugim cyklu po odstawieniu starań. Staram się do stycznia zrobić jak nawięcej przed kolejną histeroskopią.

Moje cele to wyleczenie zębów, badania na różyczkę, tokso i cytomegalię.

Biorę regularnie witaminy, i glucophage. Ćwiczę zmieniłam dietę

No i wyczytałam ciekawy wpis dziewczyny z endometrium polipowatym. Po 2 latach starań w drugim cyklu z ziołami ojca sroki je się udało zajść w ciążę. I ma zdrowego synka. Hmm... Zioła w domu mam. W sumie co mi szkodzi spróbować. Zacznę od cyklu listopadowego:)

No i mniej stresu:) Buziaki:) Samych pozytywnych testów życzę <3

Poniedziałkowe IUI:)

Po mojej czwartkowej panice z cieniutkim endometrium, po wytrwałej lecz przyjemnej walce przy pomocy acardu , omegi i wina, moje endo. pieknie podskoczyło. Zreszą cały świat mi krzyczał w twarz endo. endo. endo. (patrz. reklama na maila endo. -ubranka dla dzieci, zostawiona przez przyjaciólke koszulka jej córeczki endo oczywiscie:)) No i szczęśliwie mojego lekarze moje prywatne, osobiste endometrium usatysfakcjonowało i zaprosił mnie na poniedziałkową inseminację.

beznadziejne endometrium:(

myślalam ze w tym miesiacu uda nam sie zrobic pierwsza inseminacje. przygotowania na clo. niestey w 9 d.c moje endometrium ma 3 mm, a pecherzyki juz 14-15mmm, zreszta az 4!. masakra, lekarz mowi, ze inseminacja nie ma w tym cyklu sensu. jutro kolejna obserwacja, winem czerwonym wspomoge to moje endo. taki to piekny i optymistyczny prezent z okazji urodzin dzis dostałam. pozdrowienia. cierpliwosci mi życzcie:)

Subskrybuje zawartość