czekanie na cud

Zawsze coś nie tak

Mam tak wiele przemyśleń, że nawet nie wiem od czego zacząć, więc na początek...

NADZIEJA ODŻYŁA ...

Witajcie towarzyszki w niedoli . Wczoraj miałam robione sono hsg. Oczywiście dużo przed tym się naczytałam o samym badaniu i więcej chyba takich "niepozytywnych "opinii. Do tego doszły informacje od znjomych-znajomych i tak tylko odliczałam czas do tego badania, żeby wreszcie miec go sobą. nawet nie myślałam już nawet o jego wyniku, bo byłam już przekonana , że potwierdzi się to co przy laparoskopii. A ku mojemu zaskoczeniu oba jajowody okazały się DROŻNE !! I polipów też już nie ma !!! Boże dziękuję !!!! A samo badanie było do przeżycia ze środkiem przeciwbólowym.

Dziewczyny z pokoju 61 ONIER z Polnej 31.07-02.08.12

Szukam kontaktu z dziewczynami, które były 31.07-02.08.2012 w pokoju 61 na ONIERze na Polnej :)

czekam i mam nadzieję...

To mój pierwszy wpis na jakimkolwiek blogu.Może zacznę od początku...
Męża poznałam we wrześniu 2008 roku, w październiku 2009 wzięliśmy ślub i od razu zaczęliśmy starania o powiększenie rodziny. Miałam wtedy 28 lat a mój M. 35.

7 dpt

Tydzien temu zamieszkala u mnie kropeczka,wciaz mam nadzieje,ze na 9 m-cy:)
15czerwca powinnam dostac @,oby nie przyszla..choc objawy jak co miesiac..
Zastanawiam sie kiedy mozna juz zeibic test po transferze blastusia,bo nie wiem jak wytrzymam do 21?!

Już mam dość Czekania

Wczoraj sie dowiedziałam ze w mojej rodzinie kolejna osóbka jest w ciąży tez sie starała troszkę długo z tego powodu sie bardzo cieszę ze chociaż jej sie udało . Każdego dnia jest coraz gorzej to czekanie mńie dobija, każdy dzień sie ciągnie aby każdy dzień sie skończył szybciej, aby bliżej do kliniki, już sobie z tym nie radzę a tym bardziej ze 6 lutego minął rok jak straciłam mojego aniołów. Wszystko jest tak jak nie powinno być.

bezsilność

Dawno nie pisałam. No bo o czym....?
Wszystko się popier....
Ze szkoły nici. Mój brat najpierw kreślił przedemną cudowne wizje wspólnych dojazdów, noclegów itp., aż w końcu wziął urlop dziekański, bo "jest psychicznie i fizycznie zmęczony". Nie wiem do końca czym, no ale co ja mogę. Zostałam na lodzie w środku semestru. Dupa, dupa, dupa......

Subskrybuje zawartość