Bocian

Już nie ta sama mama_Aniolka88

Witam wszystkich po ponad 5-letniej przerwie.
Wtedy przechodziłam leczenie psychiatryczne, dno - dna.

Kiedy zaczynałam wpisy tutaj to było po stracie synka - przeżywanie żałoby, czekanie na powodzenie innych mam tutaj, opłakiwanie innych strat.
Potem opisywanie mojej drugiej ciąży o która tak staraliśmy się.

Od ostatniego wpisu, bardzo wiele się zmieniło. Teraz jestem samotną mamą. Jestem tylko ja i moja kochana wystarana, wyczekana córka.

Ciekawa jestem, czy są tu jeszcze te mamy sprzed lat, których najcześciej czytałam wpisy, na które rozgorączkowana czekałam.

Bociany

Rzadko wierzę w znaki ale bociany naprawdę ostatnio nas nawiedzaja. Dzisiaj wracamy od teściowej i przeszedł nam przez drogę bocian!!! Przez trasę przeszedł bocian! Nam przed maska i odleciał. Na szczęście ruch był mały... Byliśmy tak zaskoczeni... Zdarzały się sarny, lisy, zające nawet jeze ale bocian? To napewno nie był przypadek :-P

Szok! Będę Mamą? Naprawdę?

Witajcie,
Wiadomość przyszła do mnie niespodziewanie 3 tygodnie temu i dopiero zaczynam sobie z tym radzić...
Ostatnio pisałam o odchudzaniu po terapiach hormonalnych i odpoczynku... Odpoczynek zaczał sie 28 kwietnia... Dziś jest to data od której wyznaczana jest data porodu!! Szok!
Niemal 4 lata starań, badań, zabiegów.... Potem załamanie, nadwaga i rozpacz... Pogodzenie się z losem i ulga...
Dzisiaj jestem w 11 tygodniu ciąży i nadal niedowierzam...
Tak się boję, że nie podołam, że coś zrobię źle... To pewnie tylko taki etap...

Nie potrafię

Nie potrafie oderwac sie od bociana. Jednoczesnie chciałabym troszke juz zapomniec, jak bylo ciezko i ze sie tu wypłakiwałam. tak bardzo, ze za kazdym razem łzy leciały na klawiaturę...... Z drugiej strony zagladam tu przynajmniej raz dziennie. Czytam wpisy pamietnikowe. nieraz cos skomentuje. Może pora ruszyć dalej???

pożegnania cd.

Dziewczyny Kochane jesteście!!!Tyle ciepłych słów napisałyście pod moim ostatnim wpisem,że poczułam się jak kiedyś na bocianie :)
Bobetko tak bardzo mnie wzruszyłaś tym,że przeczytałaś cały mój pamiętnik...dziękuję!
Ale jak napisała Maniura-teraz robimy miejsce nowym Bocianowiczkom które na pewno zostaną mami!Póki bociek istnieje wierzę,że tak zawsze będzie!

nie wiem

Chciałabym coś napisać ale nie potrafie

TO JUŻ 2 LATKA ZA NAMI!!!!!

" Tu paluszek, tam paluszek
kolorowy mam fartuszek
tu jest rączka a tu druga
a tu oczko do mnie mruga
Tu jest buźka, tu ząbeczki
tu wpadają cukiereczki
tu jest nóżka i tu nóżka
chodź zatańczysz jak kaczuszka
. "

***

I przyszedł ten dzień, ani nawet dobrze nie wiem jak i kiedy.. Najpierw przyszedł maj, kolejne dni... a teraz już 20 -ty... i drugie urodzinki mojej córeczki!

Wszystko czego pragnę spełni się...

Zawsze sobie mówiłam: nigdy nie bedę pisala blogu, nie będę upubliczniać moich uczuć, moich spraw, moich przeżyć. Hmmm. Chyba to się zmieni, chyba jednak zacznę.... tylko nie wiem od czego Cierpliwości!!!
Muszę znaleźć wolną chwilkę, skupić się i...

Subskrybuje zawartość