inseminacja

Pierwsza IUI

Witam.Jestem tu nowa.2lata staramy sie o dziecko z narzeczonym i nic:-(.Jestesmy zdrowi wszystkie badania są ok.Bralismy udzial w pprogramie dla 120par bezplatnych inseminacji w ramach przeprowadzonych badań klinicznych w Invimed w Warszawie. Inseminacja sie nie udala :-(.Teraz przygotowywujemy się do drugiej inseminacji na Starynkiewicza.Czy któraś z pañ miala robione inseminacje w Invimed lub na Starynkiewicza i za którym razem sie udało??

Ostatnia inseminacja...

Podchodzimy do iui po raz 3 i ostatni...

Dzisiaj 6dc. Od 3dc biorę puregon 50 i dwie kreski. Jutro jadę na monitoring.
Odstawiłam używki. Biorę glucophage, kwas foliowy, wit d4000, ovarin, acard75. Pije Zioła Ojca Sroki.

I nie mam nadziei na tą iui. Naprawdę. Robię ją bo tak trzeba. Żeby wykorzystać 3 cykl po łyżeczkowaniu...

Psychicznie już się przygotowuję do IVF. Dla nas to taki trochę nowy etap. Dopiero teraz do mnie dociera że mogę nigdy nie mieć dzieci...

Kiedyś pani psycholog spytała się mnie a co zrobisz jeśli naprawdę nie będziesz mieć dzieci? Nigdy?

Porażka.. Do 3 razy sztuka.

Niestety 2 IUI zakończyła sie fiaskiem... Dzisiaj przyszła @. W sobote jadę do kliniki i startujemy z 3 IUI.
Jak to sie mówi do 3 razy sztuka <3 Jeśli nie zastanowimy sie nad 4 iui...

Jak sie nie uda to w sierpniu po ślubie startujemy z ivf... Chyba już się przyzwyczaiłam do czekania... Takie życie...

Czekamy

20dc
8dpi

Dzisiaj 8 dzień po iui. Za 4 dni beta. Nie czuje zupełnie nic... Udało sie czy nie..
Piersi bolą, mam zgagę, jajniki ćmią, wczoraj ból w dole pleców. Ale juz takie objawy miała m nie raz. Mąż nastawiony baardzo pozytywnie. A ja tak troche neutralnie...

Jestem nadzwyczaj spokojna. Mam nadzieję że jakiś fasolek przykleił się do mamusi <3

Druga inseminacja

A wiec jesteśmy po 2 inseminacji. Miałam dwa pecherzyki na prawym jajniku. Inseminacja wykonana na peknietych pecherzykach. Nasienie idealne. Może dadzą radę.

Teraz luteina, acard i odpoczywamy... Dzisiaj jest 2dpi. Na bete jadę za 11 dni...

Postanowień czas start :)

Jakie są moje postanowienia noworoczne? Tym razem mniej standardowe niż w tamtym roku. Wtedy chciałam poprostu schudnąć i zajść w ciążę.

Dziś chcę prowadzić zdrowszy tryb życia, wyleczyć ząbki do końca, I się nie poddawać. Oczywiście chcę zajść w ciążę ale to nie odemnie zależy ja będę robić poprostu wszystko by do tego doszło. Na początku roku czekają mnie 3 inseminację. Mam nadzieję że już pierwsza się uda ale nic nie wiadomo. Później w lipcu ślub <3 I naprawdę chcę na moim ślubie być juz ciężarówką <3 Takie moje osobiste marzenie :) Jak będzie zobaczymy...

Jutro beta. A ja przygotowuje sie do następnej inseminacji...

Jutro jadę na betę.
Dzisiaj rano test negatywny. W sumie wcześnie zrobiłam bo dzisiaj 9dpo. Nie mam nadziei. Mój Z jest pozytywnie nastawiony a nie potrafię. Ja po prostu wiem że nic z tego nie będzie. Ciężko jest...

Pierwsza inseminacja...

A więc tak: Byłam stymulowana puregonem.
W 10 dc byłam na monitoringu dwa piękne dojrzałe pęcherzyki po jednym na jajniku. Dostałam ovitrelle na pęknięcie. I w niedziele 14.08 była inseminacja. Na usg wyszło że jeden pęcherzyk pękł a drugi sie już szykował. Nasienie idealne.

Samo podanie troche bolesne ale dało się przeżyć.

Teraz luteina dopochwowo 2x1, acard, folik i wit d. I czekamy:) 10dpo pierwsza beta. Trzymajcie kciuki :)

Przed inseminacją

Szykujemy się do inseminacji w weekend majowy - 02.05. Dziś byłam na monitoringu. W 11 dniu cyklu mam 1 pęcherzyk w lewym jajniku 17 mm. W sobotę zastrzyk, w niedzielę wesele, a w poniedziałek rano inseminacja.

ku przestrodze...

Nie mogę zrozumieć jak mogłam być tak cholerną egoistką.Od początku starań o dziecko to ja byłam najważniejsza.Liczyło się tylko to jak ja się czuje,jak bardzo cierpię i że za wszelką cenę chce zostać mamą.Nigdy nie zapytałam męża jak on sobie z tym radzi,on sam nie wiele mówił tylko dzielnie trwał przy mnie ocierając moje łzy powtarzał-Wszystko będzie dobrze skarbie.

Subskrybuje zawartość