Cud dziecko

Po wizycie...

Więc już po wizycie, pęcherzyki ok 13 mm więc jak na ten dzień cyklu super, endo też dobre. Dostałam 3 zastrzyki Fostimonu, w sobotę wizyta.

A ze złych wieści, brak wyniku cytologi, który był obiecany na kilka dni wcześniej, badania do inseminacji-czas oczekiwania do 7 dni ...więc kolejny raz muszę się pożegnać z inseminacją :(

Z tego co mi powiedział Pan Doktor, dodatkowo w związku ze zmianami w programie rządowym z inseminacją bym musiała się wyrobić do 1 listopada, gdyż później nastąpi "okres przejściowy" i na jakiś czas tego typu zabiegi zostaną wstrzymane.

Nie siła...

"Nie siła, leczy wytrwałość tworzy wielkie rzeczy"

W dniu "Dziecka Utraconego" dla wszystkich mam, które straciły swoje pociechy życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Dużo wiary w pomyślne zakończenie i cud jakim jest dziecko...Wierzę, że nam się uda! Zasługujemy to po tym wszystkim co przechodzimy :)

Ściskam gorąco :*

Dla wszystkich aniołków [*]

pora na drugie dziecko?

Czy jak zdarzył się raz Cud, to czy można prosić o drugi?

Boje się.

Boję się, że stracę ciąże...
Boję się, że będę musiała leżeć...
Boję się, że dziecko przez leki, które będę musiała brać urodzi się chore...

Jak sobie poradzimy?

Jak sobie poradzimy logistycznie sami z dwójką dzieci?
Jak sobie poradzimy finansowo?
Czy drugie dziecko będzie oznaczało koniec marzeń o dodatkowych studiach, zmianie pracy?

Nie wiem.

Ciąża nauczyła mnie pokory. Teraz zdaje sobie sprawę z zagrożeń. Wcześniej szłam na żywioł.

Ciąża III poród I.

Prawie dwa lata...

Panienka, bo tak mozna nazwać moja córeczkę. Buntowniczka jak przystało na prawie dwulatka. Miłość mojego życia. Kocham ja ponad wszystko. Czasami jestem na nią zła, zmęczona, tracę cierpliwość, ale wskoczyłabym za nią w ogień. Nie mogę uwierzyć, ze jest już taka duża. Jeszcze niedawno tak sie o nią staralalam, ciąży to prawie nie pamietam, tak mi to zleciało. Za tydzień wybieramy sie na wspólne wakacje za granice. Po nasze mrozaczki wracamy pózniej niż mi sie wydawało. Ktoś moze nie uwierzyć ale ja jestem ciagle zmęczona psychicznie i fizycznie tym całym leczeniem.

Subskrybuje zawartość