syn mikołaj

9 miesięcy

Choć nie pisze często zaglądam tu codziennie, nie wyobrażam sobie dnia bez bociana i kubka herbaty . Kibicuje bardzo każdej z was .Mam czasami takie myśli że powinnam przestać tu pisać bo doczekałam się dziecka i może to nie miejsce na pisanie o tym jak syn rośnie ,ale z drugiej strony poznałam tu wiele wspaniałych dziewczyn które podtrzymywały mnie na duchu ,doradzały albo po prostu były ,pisze dla tych którzy po prostu są ciekawi co u nas słychać.

prawie 6 miesięcy

to już prawie 6 miesięcy jak jesteś z nami , ten czas za szybko płynie ,pamiętam jak to by było wczoraj gdy pierwszy raz wzięłam cię na ręce to była najcudowniejsza chwila w moim życiu .Mimo iż czasami jestem zła ,zmęczona ,zobaczę twój jeden uśmiech i wszystko odchodzi cała złość, całe zmęczenie , uwielbiam gdy mówisz mamamamama a czasami udaje ci się powiedzieć mama i nenenenen co znaczy nie ( tak sobie to tłumacze) i wtedy duma mnie rozpiera .

4 miesiące

minęło 4 miesiące od kiedy jestem naj szcęśliwszą kobietom pod słońcem mam syna ,dziś byliśmy na szczepionkach mały rośnie jak na drożdżach ma 67 cm wzrostu a może 68 bo nie dał się dobrze zmierzyć i waży 8 kg . Cudowne jest to że już wie gdy ktoś obcy go dotyka i alarmuje mnie płaczem ( tak było jak lekarz go badał) czyli wie że to ja jestem mamą i reaguje na mnie uśmiechem .

mikołaj i pierwszys ząbek

mój syn marudzi od kilku dni ,ja nie wiem co się dzieje aż tu nagle sprawdzam dziąsła ,z racji tego że w buzi ląduje wszystko co się da przez dłonie i gryzaki na kocyku kończąc , a w tej pięknej buzi pierwszy ząbek górna dwujka , za tydzień mamy 4 miesiące i mamy pierwszy ząb :)

3 miesiące

dziś mija 3 miesiące gdy urodził się mój syn Mikołaj i akurat dziś byliśmy na szczepionkach , oczywiście on był dzielny mało płakał ale nie o tym chciałam napisać .

Subskrybuje zawartość