leczenia niepłodności

Leczenie w klinice i powrót owulacji, zmiana nastawienia?

Dzisiaj 12 dc. Szyjka poszła w górę. Wczoraj test owu pozytywny tempka na razie bez zmian. Jajniki bolały ale już przeszło. Śluz owulacyjny.

To już drugi cykl od odstawienia tabletek anty, które brałam cykl żeby uciszyć jajniki. I drugi cykl książkowy. Owulacja jak należy. I tu pytanie co się stało?
Może to przez te tabletki anty, może coś tam uciszyły jednak.
Może to po HSG ale raczej wątpię...
A może po prostu zmieniło się moje nastawienie. Od pierwszej wizyty w klinice dokładnie 13 kwietnia. Liczę ten czas na nowo. Poprzednie 3 lata chowam gdzieś w niepamięci.

Witam

Hejka mam zapytanie właśnie dostałam maila od doktora jakie badania muszę zrobić i mam zapytanie ile czekaliście na wyniki ? Juzpisze jakie mam do zrobienia: test na HIV i badania w kierunku zapalenia wątroby typu B i C oraz kiły, a także test na obecność Chlamydia trachometis i ile was to kosztowało. ? Dziękuję z góry !!!

Pytanie do Experta o interpretację wyników

Witam!Proszę o interpretację wyników :

Objętość (ml) 3.5
pH 7.9
Liczba plemników (10/6 ml) 16

RUCHLIWOŚĆ w %

a).Ruch progresywny szybki 15
b).Ruch progresywny wolny 30
c).Ruch w miejscu 15
d).Brak ruchu 40

Leukocyty,kom.okrągłe w p.w. 1-3

Morfologia %

Prawidłowe 10
Patologiczne 90

interpretacja wyników - hormony

Dzień dobry,
Staramy się o drugie dziecko od 3 lat. Mam 35 lat.
Czy mogłabym prosić o interpretację wyników badań robionych 15 dc przy cyklu 29-dniowym. Dzień wcześniej miałam usg i było widać duże pęcherzyki w obu jajnikach.

Progesteron 10,42 ng/ml lub 33,18 nmol/l - N55progesteron
LH 9,00U/L,
FSH 6,41 U/l,
Estradiol 451,4 pmol/l i 123,23 pg/ml,
Prolaktyna 335,4 mU/l

Jakie powinnam podjąć następne krok? Wyniki badań nasienia męża podobno bardzo dobre.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna

list do dzidziusia...

Nie mogę się pogodzić z tą cholerną niesprawiedliwoscią.Przecież nie marzę o milionach na koncie!o pięknej willi z ogrodem!o wypasionej furze!Marzę o czymś tak oczywistym i naturalnym dla innych a dla mnie tak nieosiągalnym -marzę tylko o tobie-moje maleństwo.Nigdy Ciebie nie miałam,nie tuliłam do serca,nie czułąm kopanie twoich maleńkich nóżek w brzuszku.Nie znam tego pięknego uczucia ale cholernie za tym tęsknie,za tobą tęsknie,a ta tęsknota mnie zabija.Przecież na pewno widzisz jak często w nocy wylewam morze łez tęsknoty za tobą,jak co miesiąc modle się do Boga aby ta cholerna @ nie przys

Wróciłam :)

Wróciłam...strasznie długo mnie tu nie było. U mnie troszkę zmian, niestety nadal walczę o największy cud, ale jestem po zmianie kliniki,zmianie lekarz i mam nadzieję że jestem co raz bliżej spełnienia swojego marzenia. Na początku lipca miałam wykonaną laparoskopię z histeroskopią. Wykryto u mnie 1 stopień endometriozy, która została skoagulowana i właśnie zaczęłam ultra długi protokół do trzeciego IVF. Jestem po pierwszym zastrzyku diphereline a przede mną jeszcze dwa i w połowie września konkretna stymulacja.

Jest lepiej ;)

Eh jak dawno tu nie zaglądałam.Dokładnie ydzień temu wróciłam z urlopu z UK,dobrze mi ten wyjazd zrobił. Spędziłam czas z najbliższymi którzy tam mieszkają,odpoczełąm i nabrałam sił na dalszą walkę. Jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie teraz po powrocie mogę spokojnie podejść do inseminacji.

Powrót wrednej endo

Po prawie 7 latach spokoju, powróciła do mnie endometrioza. Może gdzieś się tam ukrywała w środku mnie. Teraz wylazła jak smok z jamy i zieje ogniem. Dowiedziałam się przypadkiem. Poszłam na cytologię i doktor stwierdził że mam na lewym jajniku "coś", możliwe że torbiel i reszta jest ok. Po ok 2 dniach w nocy wywaliłam się na klockach młodego i na drugi dzień dostałam strasznych boleści w podbrzuszu. Myślałam że ta torbiel pękła.

Co już wiem...

Pierwsza diagnoza podła w tym samym miesiącu co zaszłam w ciąże - "PCOS"
Szok, jak to ? Dlaczego ja? Przecież nie mam typowych objawów - szczupła, okresy regularne... Po poronieniu szukanie odpowiedzi czy Pani doktor miała racje, że stwierdziła PCOS po samym badaniu USG.. Wizyta u jednego lekarza, drugiego, trzeciego wszyscy zgodni - wszystko jest dobrze, jest owulacja była ciąża, poronienia się zdarzają..
I dalej próby, obserwacja, mierzenie temperatury i nic...
Wrzesień badanie nasienia - wyniki jak to określił pan w laboratorium 4 - do 3+, ale wszystko w normie.

<0,100

<0,100 taki wynik wczoraj odebrałam z laboratorium Beta HCG(:(:(:. Zacznę może od początku, tak jak pisałam wcześniej we wtorek zauważyłam u siebie dziwną wydzielinę. Było jej nie dużo, ale niestety w czwartek się to nasiliło a więc zadzwoniłam do kliniki i kazano mi brać jedną tabletkę więcej luteiny i tyle. Początkowo test miałam zrobić w niedziele ale w nocy z czwartku na piątek miałam tak silne bóle brzucha i już wiedziałam że @ właśnie nadeszła i niestety się nie myliłam. Wczoraj więc pojechałam wykonać bete aby mieć czarno na białym że niestety i tym razem odnieśliśmy porażkę (:(:(:

Subskrybuje zawartość