in vitro ICSI

Łzy Szczęścia

9 dpt beta 473-blizniacza.
Umieram ze szczęścia i z niepokoju aby pieknie przyrastała.
za 2 dni powtórka.
Boże czy ja śnie?

oczekiwanie dzień 8

jutro testujemy a dzisiaj od rana brzuch mnie boli z nerwów a serce mam w gardle bo tak bardzo się boje kolejnej porażki,wiem że nerwy w moim przypadku mogą tylko zaszkodzić ale nie potrafie sobie poradzić z emocjami,im bliżej tym gorzej.Tak bardzo się boje że znowu się nie udało a ja nie wiem jak to przeżyje.

oczekiwanie dzień 3

Niedziela mija w przyjemnej atmosferzę,ale żeby nie było tak kolorowo to od wczoraj przyplątało się coś do mnie.Jakas infekcja intymna ;(
Podejrzewam że to sprawka luteiny ktorą od nie dawno przyjmuje 3 razy dziennie,bądz tez transferu.Dzwoniłam dziś do kliniki,jednak wcale mnnie nie pocieszyli tylko kazali jutro przyjechać.Wszystko to jest nic tylko boje się żeby ta infekcja nie miała negatywnego wpływu na zagnieżdzanie zarodków.Moje maleństwa teraz muszą mieć spokój żeby sie spokojnie zadomowiły w moim brzusiu a nie takie przygody...Wrrr

help me

Moje kochane nie zawodne dziewczynki mam do Was pytanko.Jest jeszcze trochę czasu ale chcę być przygotowana.
Otóż chodzi o to że zostały mi podane dwie blastocysty w 5 dobie.Test z krwi mam wykonać 9 dp i teraz chciałam się Was poradzić tak teoretycznie czy jeśli tego 9 dp.wyjdzie mi beta powyżej 5 to czy mogę się już cieszyć i płakać ze szczęścia że sie udało czy lepiej wstrzymac radość,wynik powtórzyć po 48h i jeśli przy tym wyniku będzie przyrost to wtedy zacząć się cieszyc? ;)

cholerne oczekiwanie dzień 1

Myślalam ze najgorszy czas już za mna,jednak szybko się przekonałam w jak wielkim jestem błędzie.Co to jest stymulacja,tak opuchniety i obolały brzuch że pare znajomych zapytało mnie czy jestem w ciąży po 2 tygodniowej serii zastrzyków,burza hormonów i ogromna panika przed punkcją.Łzy mojego męza az wreszcie wielkie oczekiwanie na wynik ile komorek,ile zarodków czy odbędzie się transfer,czy jest co podac,to wszystko jest nic w stosunku do tego co przezywam teraz po transferze....

Zawał nr.2

Kolejny telefon przez który o mal nie dostalam zawalu,a ktory okazal sie świetną informacja. Mamy 3 zarodki dobrej jakosci, dwa podajemy, jneden mrozimy i tyle chciala wiedziec pani z kliniki, uff a tak sie wystraszylam. Poki co jest godzina 8.15 a ja wsiadam w samochod i jade po moje blizniaki. Trzymajcie kciuki!

Jak nie zwariowac

Od rana cala sie trzeslam z nerwow czekajac na ten najwazniejszy telefon. Juz 8 rano dlaczego nie dzwonia,ilez mozna czekac. Minuty wydawaly sie wiecznoscia 8.15,8.30 to nie mozliwe dopiero 9!musial mi sie zegarek popsuc! A co jesli nie dzwonia bo nie wiedza jak przekazac mi informacje ze zaden z zarodkow nie przetrwal do 5 doby? Ciagle w glowie pojawial mi sie najstraszniejszy scenariusz- ze nie bedzie czego transferowac. Godz 10 dzwoni telefon,serce mam w gardle, rece mi sie trzesa Boze to oni! drzacym glosem odbieram-halo?

walczcie! moje maleństwa

W czwartek transfer a ja coraz bardziej wariuje. Właśnie dostałam kolejną informacja o naszych maleństwach w 3 dobie hodowli:

Uzyskane zarodki:
1. 3/8 (fr 20%)
2. 3/12
3. 3/10
4. 2/8
5. 3/8
6. 3/10c

dzień przed punkcja

9 dzień cyklu=8 dzień stymulacji.
USG:9 ładnych pęcherzyków z przewagą na 20mm.Jeden gdzieś się zapodział po drodzę ale to chyba i tak dobry wynik.
Wczoraj ostatni dzień stymulacji kończący 4 zastrzykami(2 w tyłek i 2 w brzuch) i tym samym został pobity mój rekord w zastrzykach-8 w ciągu jednego dnia,aż sama jestem zdziwiona że tak dzielnie to zniosłam.Czego się nie robi dla naszego maluszka bo przecież to jest ten czas kiedy musi się udać.

stymulacja

Problem zastrzyków rozwiązał się sam,myślałam że znam swojego męża jednak on po tylu latach wciąż mnie zaskakuje.Daleko szukałam pielęgniarki a ona okazała się na miejscu.Ja Ci będę robił zastrzyki,nie martw się oznajmij mój mąż. Ty kochanie? przecież tobie na sam widok strzykawki robi się słabo!jednak jak obiecał tak zrobił i ani chwili się nie zawahał.Bolało?niepokojąco zapytał.No co ty,od ciebie to nawet zastrzyki nie bolą,odpowiedziałam radośnie.

7 dzień cyklu,6 dzień stymulacji.
Dzisiejsze usg ukazało 10 pęcherzyków.
5 po prawej stronie i 5 po lewej.Wszystkie z przewagą na 13mm.

Subskrybuje zawartość