3 poronienia

3 straty.....i co dalej?

W ciągu ostatniego roku spotkały mnie 3 poronienia. Minęły 22 dni od momentu, gdy usłyszałam, że serduszko przestało bić. :( Udało się zrobić badania genetyczne płodu i choć wiem, że dziecko nie miało szans by żyć nie umiem sobie z tym poradzić. Tak bardzo czekam na kolejne dziecko. Czy jeszcze kiedyś doczekam?????

chyba się zdecydowałam potrzebuje porady od was kochane

chyba sie zdecydowałam na nowego lekarza mówi wam cos nazwisko Monika Serdyńska - Szuster
zależy mi na lekarzu ,który ma cos wspolnego z nieplodnosc i endokrynologia rozrodu,jestem po 3 poronieniach

Oslabienie organizmu

Od niedzieli jestem oslabiona, dopadlo mnie przeziebienie i okropny kaszel, ciagle mi zimno i nie mam energii. Musialam zaczac brac leki ale jakos niezbyt pomagaja. Musze jakos podniesc swoj uklad odpornosciowy bo jak przychodzi przeziebienie to i zaraz infekcja kobiecych spraw. Nie chce brac antybiotykow bo na jedno pomagaja a na drugie szkodza. Czytam wpisy kolezanek i bardzo zazdroszcze tym ktorym sie udalo, z jednej strony pokrzepiaja ze jak innym sie udalo to mi tez ale z drugiej przychodzi mysl czemu mi sie jeszcze nie udalo a wszystkim dookola tak?

dla każdej Aniołkowej Mamy

Nie wstydźcie się płakać,mówić o tym co czujecie.
Nie trzymajcie swoich uczuć tylko dla siebie.
Jestem po szpitalnej rozmowie z psychologiem Kiedyś nawet przez myśl mi nie przeszło,że do niego pójdę.Już po 2 poronieniu w 17 tygodniu miałam możliwość rozmowy w szpitalu z pania psycholog ale jako wyuczony pedagog to dla mnie wielki wstyd był,że samemu miałabym sobie nie poradzić z moimi problemami-psycholog nie dla mnie i odmówiłam rozmowy.Dzis wiem,że to był duzy błąd

Subskrybuje zawartość