ciąża cud

Udało się !

Dodam wpis jeszcze raz, bo chyba ostatni coś mi nie wyszedł...
Udało się - i proszę aby tym bardziej udało się do końca ....
08 II 2020 - ICISI z KD transfer 4.1.1. (PRG 19.082)
14 II 2020 - beta 6dpt - 71,7
17 II 2020 - beta 9dpt - 414,98, PRG 113,9, Estradiol 656
jestem taka szczęśliwa... oby tak dalej...

Najpiękniejszy rok <3

Ostatni wpis rok temu. Duużo przez ten rok przeszliśmy.
Tak w skrócie 3 IVF i żadnego zarodka. Diagnoza moje komórki są do duszy. Załamanie. Straszna hiperstymulacja, szpital. I mój załamany mąż. Powiedział dość. Kończymy starania. Ja mogę nie mieć dzieci ale chcę mieć Ciebie całą i zdrową. I w lutym zakończyliśmy ten etap. I co?

W czerwcu pojawiły się 2 kreski na teście <3 Po 5 latach, 3 IUI i 3 nieudanych IVF.

Dzisiaj jesteśmy w 13tc. Maluszek zdrowo rośnie a my jesteśmy najszczęśliwsi na świecie.

Nie poddawajcie się wierzcie że cuda się zdarzają <3

stał sie cud...

tak dawno tu nie byłam.dziś jestem ...i jestem w ciąży... upragnionej wyczekanej , i poczętej naturalnie , 22 tygodnie cudu, czarnowłosego chłopca nie bedzie za to bedzie maleńka cudna zdrowa dziewczynka ,

Cuda się dzieją

Dokładnie miesiąc temu okazało się, że nasz transfer ostatniego zarodka się nie powiódł, co potwierdził wynik krwi. W tym miesiącu miesiączka spóźniała się już kilka dni. Czułam się jakby zaraz miała nadejść, ale też czułam jakoś podskórnie, że coś się dzieje...zrobiłam dwa testy, oba ku naszemu ogromnemu zdziwieniu wyszły pozytywnie!

23 Tydzień Ciąży :-)

Witam dawno się tutaj nie wpisywałam ostatni raz w sierpniu jak dowiedziałam się o tym że jestem znowu w ciąży więc teraz znów się wpisuję aby napisać co u mnie słychać co z ciążą itd więc tak z ciążą super obecnie jestem w 23 tygodniu za 4 dni rozpocznę 24 tydzień dla mnie zajście w tą 2 ciąże było cudem bo jak wiadomo w maju 19 straciłam swoją pierwszą ciążę córeczkę Amelkę [*] cieszę się bardzo wyniki badań wychodzą super 1 raz ruchy maleństwa wyczułam w 16 tygodniu a konkretne kopniaki w 19 a teraz z dnia na dzień dziecko coraz bardziej ruchliwe jest jestem wdzięczna Bogu że dał mi tą drug

Test i strach

Zrobiłam dzisiaj test a mamy 26 d.c., tak po prostu, bo od kilku dni mnie mdliło i wszystkie zapachy mi przeszkadzały. I padłam, bo zobaczyłam dwie kreski. Boję się straszliwie, czy dobrniemy do szczęśliwego końca. Kolejny cud w moim życiu, żeby tylko trwał, żeby był zdrowy, bo kochany już jest. Tak bardzo boje się, że go stracę. Trzymajcie kciuki.

ostatnia prosta

mamy 38 tc ,w poniedziałek ostatni wizyta u lekarza i ustalenie co jak i kiedy ,wstępny termin mamy na 2 grudnia ( czyli nie długo się poznamy ).
Ten pobyt w szpitalu będzie nieco inny od poprzedniego bo w domu zostaje mój ukochany synek który ma nie całe 2 lata ,będę tęsknic za nim bardzo ale pociesza mnie myśl ze wrócimy do domu razem .

28 tc

mija 28 tc ,czujemy się dobrze choć powiem że ktoś mieszkający w moim brzuchu jest ruchliwszy niż Mikołaj i daje czasem popalić .Waży 1100 wszystko wygląda dobrze niestety imienia jeszcze nie mamy i raczej w najbliższym czasie nie dojdziemy do porozumienia bo m chce macieja a ja sama nie wiem .

Coraz bliżej

Trochę mnie tu nie było, a przede wszystkim długo nic nie pisałam, ale dziś odczułam potrzebę poczytania co u Was oraz podzielenia się tym, co obecnie przeżywam.

16 tc

mamy 16 tc ( kiedy to zleciało) wczoraj była wizyta z dzieckiem wszystko dobrze ,usg po raz drugi pokazalo co ma miedzy nogami czyli drugi synek się szykuje ale najważniejsze aby był zdrowy ,z m mamy kłopot z imieniem może cos podpowiecie ?
oczywiście trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki

Subskrybuje zawartość