endokrynolog

Po wizycie

Już po wizycie. Dostałam Bromergon pół tabletki na noc na zbicie prolaktyny. Od następnego cyklu możemy się starać. TSH powinno spaść razem z prolaktyną. Jak tak się nie stanie to mam przyjść pod koniec roku ze świeżymi badaniami i będziemy zbijać. Żadnej luteiny ani progesteronu nie dostałam, chociaż zasugerowałam. No nic. Zbadam sobie progesteron w 22 dc i spróbuję receptę wyciągnąć od gina nfz. Oczywiście jak wyjdzie mi kiepski wynik.

chyba już dosyc

chyba już mam dosyć, nie wiem czy mam jeszcze siłę się podnosić... naprawdę mam dosyć, odebrałam wyniki dot. przeciwciał tarczycowych, 3-krotnie przekroczyłam normę! już mam dosyć, za kilka dni miałam rozpocząć krótki protokół do ICSI, ile razy mam się jeszcze podnosić. Wiem popełniliśmy największy grzech, pomyśleliśmy ze mamy nadzieję, jacy jesteśmy naiwni.To jest chwila w której myślę, że może jutro się nie obudzę i będzie spokój, skończy się...przepraszam ale tak teraz myślę.

endokrynolog

wczoraj miałam wizytę u endokrynologa . Badania jakie miałam robione są w normie ( czyli usg tarczycy hsg i prolaktyna ) , lecz doktor przepisał mi glucophage . Czy ktoś z was brał taki lek ,jeżeli tak to czy mu pomógł i od czego on jest bo na ulotce czytałam że od cukrzycy ,której chyba nie mam ( nigdy nie miałam robionych badan na jej stwierdzenie ) .

Subskrybuje zawartość