TATA Najważniejsze słowo dla mężczyzny

Kampania jest finansowana z 1% podatku przekazywanego nam przez sympatyków oraz z darowizn . TY także możesz ją wesprzeć!

Wiadomości

 • TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny 2018

  Jak co roku w czerwcu z okazji Dnia Ojca przypadającego 23 czerwca przypominamy o naszej kampanii „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”, którą Stowarzyszenie NASZ BOCIAN zainicjowało w roku 2010:

  http://www.nasz-bocian.pl/tata_glowna

  Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów :) W tym roku mamy ich dla Was aż 900, a będzie można je wykonać w 34 ośrodkach leczenia niepłodności w Polsce!

 • TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny 2017

  Jak co roku w czerwcu z okazji Dnia Ojca przypadającego 23 czerwca przypominamy o naszej kampanii „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”, którą Stowarzyszenie NASZ BOCIAN zainicjowało w roku 2010:

  http://www.nasz-bocian.pl/tata_glowna

  Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów :) W tym roku mamy ich dla Was aż 945!

 • TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny 2016

  tata piąta edycja
  Jak co roku w czerwcu z okazji Dnia Ojca przypadającego 23 czerwca przypominamy o naszej kampanii „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”, którą Stowarzyszenie NASZ BOCIAN zrealizowało w roku 2010:

  http://www.nasz-bocian.pl/tata_glowna

  Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów :)

 • Najważniejsze słowo dla mężczyzny.

  krolikowski_1%Co dla pana znaczy słowo "tata"?
  Przede wszystkim bezpieczeństwo, miłość, siłę i w jakimś stopniu wzór do naśladowania.

  Dlaczego zdecydował się pan zostać ambasadorem kampanii społecznej „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny", zainicjowanej w ubiegłym roku przez Stowarzyszenie na rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian"?
  Zwrócono się do mnie z pytaniem, czy mógłbym udzielić swojego wizerunku do wsparcia tej kampanii. W pierwszym odruchu zacząłem się zastanawiać. czy jestem odpowiednią osobą. Nie miałem przecież kłopotów z powołaniem do życia nowej istoty. Mam dwóch synów. Po namyśle stwierdziłem jednak, że mogę się podpisać pod celami tej kampanii. W szczególności pod jej hasłem: "TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny".

 • DIAGNOSTYKA NIEPŁODNOŚCI PARTNERSKIEJ

  Autor opracowania:
  dr Krzysztof Grettka
  specjalista ginekolog-położnik,
  ANGELIUS Szpital Provita w Katowicach

  Według European Society of Human Reproduction and Embriology problem z zajściem w ciążę należy diagnozować i leczyć już po roku starania się pary o dziecko. Klasyfikacja rodzaju niepłodności zależy od wielu badań diagnostycznych oraz dokładnego wywiadu medycznego wraz z dokładną oceną fizykalną i ultrasonograficzną zarówno pacjentki, jak i partnera. Od tych czynników zależy dalszy wybór odpowiedniego postępowania terapeutycznego, które ma na celu doprowadzenie do urodzenia zdrowego dziecka.