Wyświetl temat - dr.Siekierski

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: dr.Siekierski
PostZamieszczono: 24 lis 2003 10:24 
Awatar użytkownika

Slyszeliscie cos o dr siekierskim ze szpitala sw.zofii w warszawie? czy jest dobrym chirurgiem? jest tam ordynatorem........ma mnie operowac, jesli cos o nim wiecie, napiszcie prosze

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 lis 2003 12:15 
Awatar użytkownika

Bedąc w SW. zofii na laparo lezala ze mna kobitka ktora operowal dr Siekierski i byla b.zadowolona, dr bardzo mily ale mnie operwaol inny tez mily :wink:

Tytuł: Laparo
PostZamieszczono: 20 gru 2003 20:22 
Awatar użytkownika

Natalka

Czytałam, że miałaś robione laparo w świętej Zofii, ponieważ też mnie to czeka napisz parę słów. Czy miałaś skierowanie, skąd miałaś skierowanie, czy leczyłaś się już wcześniej w świętej Zofii, czy miałaś tam jakiegoś lekarza prowadzącego? czy byłaś całkiem z zewnątrz? Czy płaciłaś za zabieg i ile?
Mam skierowanie na razie na HSG i nie wiem jak się z tym poruszać. Jakie badania wykonać, czy pójść wcześniej do lekarza w Zofii?
pozdrawiam

wieloraczek

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 gru 2003 22:40 
Awatar użytkownika

czesc natalko, to moja trzecia laparo w sw.zofii, prowadzi mnie tam dr siekierski-ordynator oddzialu ginekologicznego, jest dobrym fachowcem.Jest ginekologiem, leczyl mnie na endometrioze, uwienczeniem tego leczenia byla laparoskopia, nic nie placilam, on daje skierowanie. jakbys chciala pogadac to napisz do mnie na gg-4885904, pozdrawiam serdecznie aga

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]