Wyświetl temat - Bratowa a moje dziecko:)

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 sie 2003 13:24 
Awatar użytkownika

Jestem mama adopcyjna 2.5 letniego chlopca:)) i wiecie co.....?
Jakiś czas temu poczułam ze kontakty pomiędzy mną a moja przyszłą bratowa sie nieco pogorszyły. Zwróciłam sie z tym spostrzezeniem do drugiej bratowej a ona mi na to; " No wiesz Tadamo, ona ci pewno zazdrosci". Ja sie mocno zdziwiłam bo nie wiedziałam czego niby miałaby mi zazdrościc, wiec zapytałam a ona mi na to: "No wiesz..ona ci pewnie zazdrości ze ty masz dziecko a ona nie". SŁYSZAŁYŚCIE???:)))))
Zaniemówiłam!:)) I byłam niezmiernie wzruszona. Ludzie drodzy nigdy, przenigdy nie przyszłoby mi do głowy ze KTOŚ moze mi zazdrościc adoptowanego dziecka!!! KURCZE ale to życie jest piekne:))))
No ale faktycznie--- CZEMU NIE??? Przeciez to dziecko(adoptowane) jest równie wspaniałe i urocze jak kazde inne i nie ma sie tu czemu dziwic. Wtedy gdy to usłyszałam byłam jeszcze swieżo upieczoną mamusia i dlatego sie temu tak dziwiłam, teraz juz to nie byłoby zdiwienie ale normalka, no przeciez moje dziecko jest CUDOWNE:)))

A tak na marginesie bratowa mówiac ze przyszła bratowa mi zazdrości pewno sama zaznała takiego uczucia bo skad by jesj akutart TAKA mysl przeszła przez głowe?:)))))))
Haaaaaahaaaahaaaaaaa

Pozdrawiam wszystkie mamuski:)))

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 wrz 2003 11:06 
Awatar użytkownika

Witaj
A ja mimo że jestem na początku drogi już nieraz słyszałam te kwestie o zazdrości. Zazdroszczą mi tego że się zdecydowaliśmy... przy czym ja interpretuję to jako tęsknotę tych ludzi za pewną formą dojrzałości, umiejętnością podejmowania pewnych decyzji... to nie jest taka typowa zazdrość tylko pytanie samego siebie czy też tak by potrafił... nie wiem chyba nie potrafię tego tak wyartykułować jak to czuję... nie widzę w tym nic złego, po prostu przystajesz, patrzysz na kogoś chcesz mieć coś takiego jak On ale wiesz że jeszcze nie przyszedł ten czas - i to jest ta "zazdrość-niezazdrość" którą ja czuję w tych stwierdzeniach. Uśmiecham się i mówię że każdy musi iść swoją drogą wtedy kiedy przyjdzie na to czas :)
Pa
Iwcia

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 wrz 2003 22:14 
Awatar użytkownika

Pięknie to ujęłaś!!!!!!!!!! Czasami żeby kogoś zrozumieć trzeba znależć się w jego sytuacji. Ja sama wiem, że gdyby ktoś powiedział mi kilka lat temu że będę się starała o adopcję to bym nie uwierzyła. Jednak życie czasami jest tak przewrotne.... Pozdrawiam
6-ty miesiąc ciąży adopcyjnej

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 wrz 2003 12:10 
Awatar użytkownika

Ewaka: Zachowanie tych kobiet jest śmieszne. One rzeczywiście zazdroszczą Ci Twojego wspaniałego synka. I to zazdroszczą tak bardzo, że nie potrafią tego ukryć i zniżają się do dziwnych (głupich i poniżających je) komentarzy. Ale widzę, że Ciebie to nie rusza i tak trzymaj :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 wrz 2003 13:38 
Awatar użytkownika

Ja jestem świeżo upieczoną mamusią adopcyjną. Zauważyłam, że niektórzy ludzie starają się doszukać co w mojej córeczce jest nie tak. Wszelkie jej zdolności przyjmują ze zdziwieniem. Może zadają sobie pytanie dlaczego biologiczni rodzice pozwolili ją sobie odebrać? Nie wiem, nie chcę oceniać. A jeżeli mi zazdroszczą, to mają rację, bo MOJE DZIECKO JEST NAJCUDOWNIEJSZE NA ŚWIECIE, więc mają czego zazdrościć!

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]