Wyświetl temat - BEDZIEMY MIELI DZIECKO

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pt cze 07, 2002 1:54 pm 
Awatar użytkownika

tez nie bedziemy spac dzisiejszej nocy. zdecydowalismy, ze jeszcze w tym miesiacu idziemy do osrodka po nasze dziecko. mamy oczywiscie stracha, ale wiem, ze z wasymi doswiadczeniami i w ogole z wami, miski moje, damy sobie rade.
jestem nieprzytomna ze szczescia. bylam dzis w novum na usg przed rozmrozeniem i powiem wam, ze chyba musialam sie wyrozniac wsrod pan w poczekalni- tryskalo ze mnie szczescie na lewo i prawo. nawet informacja i nieudanym rozmrozeniu nie zabije mnie jak kiedys (dora chyba to znasz?). nie mnie juz nie przygwozdzi, teraz mysle o dziecku, ktore byc moze wlasnie w czyims ciele juz sie poczelo. mimo, ze dzis czuje sie fatalnie na ciele, na duchu jestem jak nowonarodzona.
mam propozycje, moze kiedys ktoras z przyszlych adopcyjnych mam lub tatus wybierze sie ze mna na zakupy do smyka. pojdziemy, staniemy przed sprzedawczynia i powiemy: prosimy jak najwiecej ubranek dla noworodkow, poniewaz wkrotce urodzi nam sie dzidzius!!! :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: pt cze 07, 2002 4:55 pm 
Awatar użytkownika

To wspaniale , ze się przyłączasz do nas juz na całego.
Ja też znam to uczucie o którym piszesz, tą uskrzydlajacą radość. Dzisiaj w sklepie spotkałam dalszą rodzinę istał się cud. Przez wszystkie lata leczenia zawsze bałam się takich sytuacji i sakramentalnego pytania - "i co u was słychać?" . Teraz sama do nich podbiegłam i czekałam na to pytanie, by z radością powiedzieć im ze nasza rodzina się niedługo powiększy. :drink3:
Co do Smyka to mam trochę z Krakowa daleko, ale w piątek będę w Warszawie. :loving:

Tytuł:
PostZamieszczono: pt cze 07, 2002 5:21 pm 
Awatar użytkownika

Jestem po raz pierwszy na tym forum tzn wcześniej czytałam ale ni pisałam.Witam wszystkich czytam wasze posty z podziwem.Ja staram się o dzidzię juz 3 lata decyzji żadnych nie podjeliśmy ale dojrzewamy do tego.A Wy mi w tym bardzo pomagacie jak czytam wasze posty pełne radości i miłości to bardzo sie cieszę że wogóle sa na świecie tacy wspaniali ludzie.LALA

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 08, 2002 2:55 pm 
Awatar użytkownika

Małgosik gratuluję decyzji - badzo się cieszę razem z Wami. :DD: Bocian już do Was leci musicie tylko mu pomachać.
Duża buźka dla przyszłych Rodziców. :love:

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 08, 2002 3:53 pm 
Awatar użytkownika

:P :P :P
Małgosik gratuluję!!! Lżej sie na duszy robi, gdy słyszy się takie nowiny.

Tytuł:
PostZamieszczono: sob cze 08, 2002 4:57 pm 
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia

Ale nowina !!!! Wy też?! To super :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz cze 09, 2002 8:43 pm 
Awatar użytkownika

majka, a o ktorej bedziesz w warszawie w piatek???
dziewczyny ja tez sie bardzo ciesze, ta mysl we mnie rosnie jak dziecko. czuje sie jakbym byla w ciazy, tylko zebym nie dostala urojonej. postanowilismy, ze idziemy w tym miesiacu, na razie musimy sie zdecydowac na jakis osrodek, ciarki mi rzechodza po plecach na mysl o takich , w ktorych trzeba miec kilkuletni staz malzenski i zaswiadczenie od proboszcza. ale od czego sa doswiadczenia tych, ktorzy maja to za soba.
chcemy co bog da, dziewczynke albo chlopca.
dodam, ze na tym nie poprzestaniemy, jak tylko troche ochloniemy i odchowamy dziecko, bedziemy sie starac naturalnie. :wink:

Tytuł: Witaj w klubie
PostZamieszczono: ndz cze 09, 2002 10:41 pm 
Awatar użytkownika

Małgosik witaj w Klubie. Cieszę się że dołączyła do nas najaktywniejsza bocianowiczka. Teraz to my jesteśmy naprawdę mocni. Pierwszej wizytyw Ośrodku nie ma co odkładać, lepiej to mieć już za sobą, bo na rozwiewanie dylematów będzie jeszcze duuuużo :cry: czasu. Powodzenia.

Tytuł:
PostZamieszczono: pn cze 10, 2002 8:39 am 
Awatar użytkownika

No, nareszcie! Ciesze sie bardzo, ze jestes z nami! :D W koncu ZYCIE JEST TERAZ i nie ma na co czekac. Malgosiku, mozesz liczyc na mnie, na moje wsparcie i na rady. W koncu troche Was wyprzedzamy w konkursie na najkrótsza ciaze... A poza tym koniecznie musimy zmontowac jakis klub i spotykac sie razem z naszymi bocianiatkami! :clown:

Tytuł:
PostZamieszczono: pn cze 10, 2002 8:50 am 
Awatar użytkownika

no jasne, ze sie spotkamy. mamu ogrod, mozemy zrobic przyszla wiosna garden party. dora, licze na twoje rady dot tego wlasnie osrodka. mam telefon, zadzwonie tam w tym tygodniu i umowie sie na wizyte. czuje sie jakbym byla w ciazy... :lol:
sluchajcie, zycie istnieje naprawde, czuje sie jak roslina, ktora przez wiele dni nie byla podlewana i raptem ktos wylal na mnie litry swiezej wody.

Tytuł:
PostZamieszczono: pn cze 10, 2002 8:53 am 
Awatar użytkownika

Moze garden party juz teraz? Na razie ¨w ciazy¨? A na wiosne z wózeczkami? Nie moge sie doczekac, zeby sie spotkac w gronie przyszlych mamusiek!

Tytuł:
PostZamieszczono: pn cze 10, 2002 11:14 am 
Awatar użytkownika

rany, jak tak czytam to coraz bardziej mi się chce do Was przyłączyć :roll: Już mi w głowie się pomieszało po spotkaniu piątkowym z dziewczynami z forum, teraz Wy... Chyba przyznam się do tych moich rozterek mężowi. Do tej pory tego tematu nie poruszaliśmy. Właściwie mam wrażenie, że to ja się boję go poruszyć - powiem A to poleci B. Cyt. "... chciałabym, a boję się..."

Tytuł:
PostZamieszczono: pn cze 10, 2002 1:54 pm 
Awatar użytkownika

Malgosik, strasznie się cieszę razem z Tobą. Nie wiem jak to powiedzieć, ale gdy czytam o tym co przeżywasz i jak się cieszysz, to mnie ciarki ze szczęścia przechodzą. To taka wielka nadzieja dla mnie i może jeszcze innych osób, które na razie czekają z podobną decyzją. Wierzę, że mi kiedyś też będzie dane cieszyć się tak jak Ty teraz. Pisz jak najwięcej i zarażaj nas swoim optymizmem.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr cze 12, 2002 8:39 pm 
Awatar użytkownika

Ja znowu na końcu . Mialam małą awarię maszyny . No to i ja się cieszę , Malgosiku . Mnie jeszcze nie stac na taką decyzję . I to z wielu powodów .Fajnie Ci pewnie , lekko co ? Bo ja się ciagle szarpię co dalej?.No to juz nie długo pociągnie cię po kieszeni .Na te ciuszki , wózeczek i takie tam . Jestem na TAK .Ale będzie z Ciebie Mama . Pozdrowienia gosiaj69 :D :hihi:

Tytuł:
PostZamieszczono: śr cze 12, 2002 8:52 pm 
Awatar użytkownika

gosienko masz racje, nie szarpie sie. jestem innym czlowiekeim. zycze wam, zebyscie jak najszybciej wyszli z dolka i mieli jakies swiatelko w tunelu, tak czy siak musi byc dobrze, jak nie od tej, to od innej strony. :loving:

[ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC