Wyświetl temat - Brak miesiaczki po luteinie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 wrz 2007 19:35 
Awatar użytkownika

Panie Doktorze, wystapil u ostatnio mnie powyzszy problem.
Nigdy nie mialam "kobiecych" problemow, wzsystko bylo terminie, lata temu zaczelam brac Diane. Rok temu przestalam bo zapragnelam z mezem miec dziecko. Od tego czasu zaczely sie nierguralne miesiaczki, 2 po odstawieniu tabletek spoznila sie o tydzien, kolejna o 3 mies. Dostalam luteine, zadzialaa prawidlowo, po 2 miesiacach stosowania odstawilam ja. 2 Miesiaczki przyszly w terminie kolejne po 55 dniach. Gdy kolejna miesaczka nie przyszla w 35 dniu cykl wzielam doustna luteine (2 razy dziennie po tabletce). Od momentu skonczenia brania tabletek minely 2 tygodnie. Okres nie nadszedl. Robilam 2 testy i nie ma ciazy. Mieszkam za granica i dopiero zA 2 miesiace bede Polsce i udam sie do mojego lekarza. Martwie sie bo bardzo sie o dziecko staramy.
Pol roku temu mialam badana prolaktyne i wszysko ok. Czuje sie wysmienicie, jedyny poblem ze w ciagu 2 lat przytylam okolo 15 kg. Prosze o rade.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2007 07:53 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Szanowna Pani
To sa kłopoty z owulacją i trzeba zgłosić się do lekarza i omówić strategię postępowania
Jacek Szamatowicz

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]