Wyświetl temat - Wielki Dzień

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wielki Dzień
PostZamieszczono: 27 maja 2002 20:43 
Awatar użytkownika

Dzisiaj wkroczyliśmy na nową drogę życia.
Długo przy niej dreptaliśmy zastanawiając się co nas czeka.
W końcu wzięliśmy się za ręce i razem ruszyliśmy przed siebie...

Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy bez przeszkód spotkali się z naszym dzieckiem, które urodzili nam inni rodzice.

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 maja 2002 21:55 
Awatar użytkownika

Asia, strasznie sie cieszymy z Waszej decyzji i gratulujemy! Informuj nas na bieżąco jak postępy i koniecznie zajrzyj do wątku "Decyzja" na adopcji.
Mamy tam małe zawody :D Co ty na to?
Całuski!
Majka i Przemek

PostZamieszczono: 28 maja 2002 13:08 
Awatar użytkownika

Powodzenia!!!!!
Kciuki juz trzymam :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 maja 2002 20:19 
Awatar użytkownika

aska czy to znaczy ze byliscie w osrodku czy macie dziecko? przepraszam, ale na ten watek dopioero zaczelam zagladac

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 maja 2002 21:48 
Awatar użytkownika

Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Małgosiu, byliśmy w ośrodku i rozpoczęliśmy formalne starania o dziecko. Już mamy ustalone kolejne wizyty - ja w połowie czerwca a mój mąż pod koniec.
A wczoraj... powiedziałam o naszej decyzji w pracy w swoim zespole. Pomyślałam, że im dłużej będę zwlekać, tym trudniej będzie mi się na to zdobyć. Jaka była reakcja? Hmm... chyba przede wszystkim zaskoczenie, bez euforii ale pozytywnie. Pani w kadrach, gdy poprosiłam o wystawienie zaświadczenia, zaproponowała, że napisze "celem przedłożenia odnośnym władzom", bo "po co zarząd ma wiedzieć?" :wink:
Teraz oznajmiamy nowinę o naszej decyzji członkom rodziny. Jak dotąd spotykamy się z aprobatą i radością. Tylko naszej mamie było na początku trudno się z tym pogodzić, ale już obiecała, że jest z nami i będzie nas wspierać :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 maja 2002 21:59 
Awatar użytkownika

Asia! strasznie się cieszę, że w końcu się zdecydowaliście. Tylko nie zapomnij na wizytę wziąć czegoś pożyczonego :wink: Powodzenia :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 maja 2002 13:27 
Awatar użytkownika

Asiu ....cieszę się wraz z wami !!!!!! Pomyśl o radości waszego maleństwa, wszak wyruszyliście mu na przeciw !!! Pozdrawiam ....

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 maja 2002 18:16 
Awatar użytkownika

Dzięki Dziewczyny! Jesteście kochane :D
Właściwie od poniedziałku nie ma dnia, żebym komuś nie oznajmiła Naszej Nowiny. I tak jak na początku miałam wewnętrzną barierę, tak teraz zastanawiam się z kim jeszcze podzielić się swoją radością :lol:

Tytuł: Tak trzymać
PostZamieszczono: 31 maja 2002 21:27 
Awatar użytkownika

:D :o :lol: :P :wink: :D :lol: :wink: :P :D :) :o :lol: :P :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 maja 2002 21:29 
Awatar użytkownika

Asiu moje gratulacje. i 2 pytania:
1. Dlaczego macie umówione wizyty osobno?
2. Przyłączacie się do zawodów :wink: ?

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 cze 2002 21:38 
Awatar użytkownika

Dzięki, Mietku, za gratulacje.
Nie wiem, czemu nas proszą osobno. Podobno to normalna procedura. Może chodzi o skonfrontowanie naszych wypowiedzi? Podobno będą nas wypytywać o nasze dzieciństwo, rodziców, zainteresowania, o męża (żonę) oraz o nasze plany związane z wychowywaniem dziecka.
Do zawodów już stanęłam :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 cze 2002 23:10 
Awatar użytkownika

A tak w ogóle, to cały dzień dzisiaj sobie myślę, że to być może... nie, NA PEWNO ostatni Dzień Dziecka naszego "Bąbelka" z dala od Domu.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 cze 2002 14:56 
Awatar użytkownika

asienko, naprawde cieplo mi sie zorbilo, gdy przeczytalam co napisalas. zwlaszcza, ze podczas swiatecznego wyjazdu tez postanowilismy z misiem, ze zalozymy rodzine w niekonwencjonalny sposob, tzn udamy sie do osrodka i wezmiemy jedno z tych 20 tysiecy dzieci, ktorych nie chca rodzice.
nie wiem jaka bedzie rakcja rodzicow, wiem ze obydwie mamy uwazaja, ze powinnismy "probowac naturalnie" jeszcze przez kilka lat, bo przeciez ich kolezanki tez dlugo inie mialy dzieci i po 10 latach malzenstwa cos im sie przez przypadek urodzilo. strasznie mnie to wkurza, bo kiedys wychodzilo sie za maz w wieku 18-19 lat i mozna byl9o czekac, a jak ja zaslubilam misia majac 28 lat........
powiedzcie, prosze jak wam poszlo z rodzicami.
wiecie co..... od kiedy wiem, ze byc moze czeka na mnie gdzies nasze dziecko, jest mi naprawde 100 razy lzej. :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 cze 2002 18:29 
Awatar użytkownika

Małgosiu, bardzo się cieszę z Waszej decyzji :D :D :D
Jeśli chodzi o reakcję naszych rodziców, to mój tata stwierdził, że już dwa lata temu powinniśmy byli o tym pomyśleć i obiecał być bardzo dobrym dziadkiem :wink: . Mama mojego męża chociaż najwyraźniej nie była zachwycona naszą decyzją, to jednak stanęła po naszej stronie. Wiem, że będzie jeszcze potrzebowała czasu, żeby się przekonać o słuszności naszego kroku. Ale i tak najważniejsze jest to, że się bardzo stara.
A najbardziej ciepło i entuzjastycznie nasza nowina została przyjęta przez chrzestne oraz przez braci i siostry :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 cze 2002 20:16 
Awatar użytkownika

asiku ciesze sie bardzo z tego, widzisz wreszcie wychodzicie na prosta, pojawia sie swatelko w tunelu :o
jak rozmawialam z misiem, to w potwornym placzu i spazmach powiedzialam mu, ze chce sie czuc wreszcie tak jak ty :!: :!: :!:
miec pewnosc, ze dziecko w drodze. co mnie obchodzi, ze nie przeze mnie urodzone. swiat odetchnal z ulga, nawet powiem ci, ze leczenie przestalo byc dla mnie takie wazne jak do tej pory.
caluje was i licze, ze bedziemy szli podobna droga szczesliwosci adopscyjnej, amen

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]