Wyświetl temat - skape krwawienia po poronieniu

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 lip 2007 09:18 
Awatar użytkownika

Panie Doktorze, jestem juz przeszlo trzy miesiace po poronieniu. Przed ciaza moje miesiaczki byly nieregularne ale teraz to juz nie wiem kiedy one sa. Poza krwawieniem po poronieniu nie mialam wlasciwego krwawienia. Pierwsza miesiaczka (tak myslalam) pojawila sie ok 30 dni po poronieniu i byla bardzo skapa, nastepne krwawienie wystapilo za ok 15 dni bardzo ale to bardzo skape (wystarczaly wkladki przez trzy dni), nastepne krwawienie po 11 dniach jeszcze skapsze. Czuje sie calkowicie rozregulowana, nie wiem kiedy mam okres, ani w ktorej fazie cyklu jestem. Myslalam, ze po poronieniu okres sie wyreguluje, a tu jeszcze gorzej. Czy to moze wskazywac na jakas chorobe?, jakie badanie powinnam wykonac? Dodam, ze przczyna poronienia byly problemy z szyjka macicy (zalozono szew okrezny), i ze podczas ciazy mialam 5x krwawienia. Chcemy zaczac starania o kolejna ciaze, ale boje sie, ze cos jest nie w porzadku. Z gory dziekuje bardzo za odpowiedz.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 31 lip 2007 00:15 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

po pierwsze nalezy udac sie do lekarza poddac sie badaniu ew USg i podjac próbe regulacji rytmu krwawien faramkologiczna Z powazaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]