Wyświetl temat - Plamienia zamiast miesiączki po laparoskopii

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 28 lip 2007 07:01 
Awatar użytkownika

Staramy się z mężem o dziecko.Przez 5 mies. brałam clo (bez efektów), lekarz zaproponował laparoskopię diagnostyczną.W tej chwili jestem już po. Wszystko wyszło ok, macica ruchoma, jajniki obustronnie prawidłowe ze śladami po owulacji, jajowody o kretym przebiegu z praw. aparatem strzepkowym swobodnie przepuszczają podany kontrast, w histeroskopii stwierdzono kanał szyjki prawidłowy, jama macicy regularna, endometrium wzrostowe, widoczne ujścia jajowodów. W tym cyklu dostałam plamień, trwają już one 3 dni. Nie chcę robić testu, bo napewno będzie negatywny. Wyniki męża są średnie, martwi mnie jedynie ilość plemników żyworuchliwych bo to tylko 2%,natomiast ruchliwych jest 50% .Lekarz kazał mu brać tabletki CENTRUM i odstawić wszelkie używki.
Teraz mam poczekac 3 cykle, bez żadnych leków. Martwią mnie te plamienia. Czy powinnam iść do ginekologa i powiedzieć ,że może progesteronu za mało?
Bardzo dziekuję za pomoc.Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 29 lip 2007 10:35 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

jeżli jest to pierwszy cykl krwawien to nie ma powodów do niepokoju warto udac sie do lekarza w sytuacji kiedy będą się one powtarzały Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]