zgoda na ciasteczka

Wyświetl temat - OAO Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka - Sosnowiec

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 cze 2006 12:21 
Awatar użytkownika

Witam :lol:

Kochani, widzę, ze jest tu wątek OAO w Sosnowcu, ale przejrzałam go i widzę, że chodzi o ten na ul. Krzywej.... No, a jest ktoś, kto współpracuje lub współpracował z niepublicznym OAO w Sosnowcu na ul. Mościckiego?
My czekamy na trzecie spotkanie, chętnie pogadałabym na temat tego ośrodka... tylko, żeby było z kim :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2006 07:32 
Awatar użytkownika

Cześć BIE
ja jestem, raczej byłam z tego ośrodka, bo znalazłam już swoich chłopców. Jak poczytasz wątek sosnowiecki, o którym piszesz, to też natkniesz się na posty osób z Moslickiego. Fakt, mało tego.
W razie potrzeby, służę pomocą.
pozdrawiam
Iwona

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2006 21:23 
Awatar użytkownika

Witaj Iwoneczko :lol:

Boże, już się bałam, że..."nikto nie je doma" :wink: ....
Kochana, mam tyle pytań..... Jesteśmy przed trzecim spotkaniem , w tym to bedzie drugie z panią pedagog..... Czy Wy też mieliście spotkania co miesiac? To tak strasznie długo..... Zresztą, mogę smarnąć do Ciebie priva? Znajdziesz troche czasu?
Rany, jak się cieszę, że się odezwałaś..... :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 cze 2006 10:58 
Awatar użytkownika

BIE-oczywiście, ze możesz do mnie pisać. Postaram się pomóc. Jest tylko taki problem, że w sobotę wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop. I raczej nie bede miała neta. Ale później-czemu nie. Terminami się nie przejmuj, wszystko jest ok. Teraz chodzisz na spotkania, to i tak jest nieźle. Jak przestaniesz i bedziesz czekac na telefon-to dopiero będą nerwy i panika. Ale będzie dobrze!!
pozdrowienia i odezwij się w lipcu
Iwona

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 cze 2006 12:07 

//////////

Ostatnio zmieniony 24 sty 2011 22:32 przez kubusie, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 cze 2006 13:58 
Awatar użytkownika

Kubusie- :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 cze 2006 16:18 
Awatar użytkownika

Witam dziewczyny :D
Iwoneczko....super udanego wypoczyku życzę :!: Kubusie.....no, to już jest nas całe trzy :wink: :DD:

My za tydzień mamy kolejne spotkanie z panią pedagog. Na ostatnim uprzedziła nas, że zrobi sobie wakacje, wiec to pewnie znaczy, ze zobaczymy sie ostatni raz przed wakacjami :? No a co z psychologiem, ja nie chcę tracić tych dwóch miesiecy wakacyjnych na takie "nic sie nie dzieje"......
Dziewczyny, jak długo czekalyscie na kwalifikację? Nam powiedziano, że po około trzech miesiącach powinnismy ja mieć, ale jesli lipiec i sierpień odpadną, to...lipa..... Acha, kiedy miałyscie testy, o ile miałyście....
Ostatnie spotkanie trwało tylko godzinę, no wiec jesli te spotkania beda tak krótkie i w dodatku raz w miesiącu, to ja zdążę osiwieć...... Dlaczego mi sie wydaje, ze to się wleeeeeczeeeee...... A jesli w między czasie odnajdą nasze dziecko, to co? :help:
Strasznie niecierpliwa jestem, ale może dla własnego dobra powinnam się ostudzić? :roll: ...w końcu nie jestem pępkiem świata, niestety :hihi:
No bo na przykład w lipcu chcemy pomalować pokój dla dziecka, kupić meble...łóżko odpada, bo nie wiemy czy łóżko- łóżko czy łóżeczko, ponieważ podaliśmy, że jestesmy pewni, że nasze dziecko jest wieku od 0 do 5 lat i nawet nie wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka wiec same rozumiecie....
No, a jesli nie dostaniemy kwalifikacji 8O ...przecież to sie zdarza...co z tego,że jesteśmy pewni, że bedziemy dobrymi rodzicami.... To raczej inni muszą być pewnymi, żeby powierzyć nam dziecko.....
Kochane dziewczyny, jak widzicie szarpią mną takie emocje, że zgłupieć można, wiec jakbym zaczeła pisać głupoty i strasznie marudzić, to bardzo Was proszę....nie zniechęcajcie się i nie ucieknijcie :wink:

Udanego weekendu :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 cze 2006 17:42 

///////////////

Ostatnio zmieniony 24 sty 2011 22:33 przez kubusie, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 cze 2006 19:16 
Awatar użytkownika

Kubusie...dzięki... :cmok:

Chm, wczoraj zadzwonił telefon i spotkanie planowane na 22 czerwca przepadło :( , bo się przeprowadzają....Może lipiec, mam dzwonić na początku miesiaca :?
Ech...ja to zawsze pałą po głowie......

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 cze 2006 20:24 

////////////////

Ostatnio zmieniony 24 sty 2011 22:35 przez kubusie, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lip 2006 13:43 
Awatar użytkownika

Nie mam już siły..... :cry: Ileż można dzwonić? Dzwonię od tygodnia...rano....w południe....po południu.....i nikt nie odbiera...... Dzisiaj od rana.....albo zajete, albo nikt nie odbiera :cry: :cry: ....nawet nie zgłasza sie serketarka :cry: Nie chcę zacząc mysleć, że ci ludzie nas po prostu mają gdzieś.....boje sie, że tak sie zniechecimy, że przeniesiemy papiery do innego osrodka....i znowu czas.....kolejne dni w plecy.....znowu niepewność, znowu to samo....Bez sensu..... :cry: :mur: :crying:
Nawet nie mogę pojechać , bo nie wiem dokąd sie przenieśli, mieli mi podać adres telefonicznie......Szukam w internecie i też jestt tylko ten stary......
Dziewczyny, dajcie mi choć ziarenko nadziei........ :help:, ja wiele mogę znieść, ale.....ręce opadają...... :cry:

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2006 07:23 
Awatar użytkownika

Melduję się po urlopie (już tydzień,niestety).BIE-czy czegoś się dowiedziałaś o nowej siedzibie? Byliśmy z dzieciakami jeszcze na starym miejscu.Jestem ciekawa, gdzie mają nowe lokum.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2006 10:42 
Awatar użytkownika

Witam :D
Nowa siedziba : Sosnowiec, Plac Kościuszki 5 (II piętro, pokój 205), telefon taki jak był, ale na razie tepsa ma problemy z przyłaczeniem :x
Wreszcie coś ruszyło, jedziemy na spotlkanie we środę...i mam nadzieję, że już nic nieprzewidzianego, ani złego się więcej nie wydarzy :wink:

Pozdrawiam słonecznie Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lip 2006 11:46 

No to coś ruszyło, mimo wakacji macie spotkanie, głowa do góry, jesteście coraz bliżej dzieciatka!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2006 14:21 
Awatar użytkownika

Witam Kochane...
Ech, taka jestem podekscytowana tym wszystkim co sie dzieje....
Jesteśmy po kolejnym spotkaniu, tym razem z Panią Elżbietą..... Mówiła coś o wstepnej kwalifikacji, wiec..... Jesteśmy oszołomieni..... Tyle sie dzieje... Dzisiaj odebrałam paczkę, a w niej "Po adopcji" i "Odnaleźć miejsce w sercu", ksiązeczka napisana właśnie przez Panią Elę..... Okna rozgrzebane, a ja....czytam ..... , a właściwie już przeczytałam...Czuję sie jakbym znała ja od lat, ale to przecież dobrze...... I te chwytające za serce historie, ciekawe, które są o Was dziewczyny......
Wczoraj byliśmy w SMYKU, robiłam małe zakupy dla synka koleżanki, we środę poznam małego słodziaka....Rany, tak chciałam już zatracić sie w zakupach dla naszego dzieciątka...tylko, .....nie wiem co i jak, no bo....przecież wieku nawet nie znamy, czy niemowlaczek czy starszy szkrab.... Póki co nałogowo kupuję ksiażki z bajkami, chociaż tyle....
Serce mi szaleje, po nocach śnię pierwsze nasze z nim/nią spotkanie..... ....moje łzy szczescia, bezpieczne dłonie mojego męża,..... rozczochrana czupryna naszego :love: szkraba.....
Chyba zacznę zaklinać telefon, niech już dzwoni.......
Całuski przepełnione nadzieją i szczęściem :cmok:

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]