Wyświetl temat - " Kochaj mnie"

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: " Kochaj mnie"
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:35 
Awatar użytkownika

Przypuszczam , że cisza na forum jest właśnie z tego powodu.Wszyscy oglądamy ten program. Co powiecie na temat dziadków Jagody.Dla mnie to jest tak bulwersujące ,że aż brak mi słów.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:38 
Awatar użytkownika

Kurcze , na śmierć zapomniałam. Co było w tym odcinku???
M.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:40 
Awatar użytkownika

Czy to żart ,czy naprawdę nie oglądałaś?

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:43 
Awatar użytkownika

To nie żart! Oglądam każdy odcinek ,ale teraz siedziałam na forum i zapomniałam o tym. Było coś o Oliwce?

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:48 
Awatar użytkownika

Dzisiaj nie. Też śledzę jej losy. Ale dziadkowie od Jagody to dzisiaj pokazali !

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 22:52 
Awatar użytkownika

Wkurza mnie jego głos, nie mówiąc o reszcie.
Było coś moskwiczu??? Tydzień temu babcia puściła niezłą wiązankę do kamery.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2003 23:02 
Awatar użytkownika

Dzisiaj Babcia przeszła samą siebie. Od wyrazów pier.......ę ,po h.... ci w... itd. Super nie! I tacy chcą być dla tego dziecka , które przeżyło ogromną tragedię ( morderstwo jej matki) RODZINĄ ZASTĘPCZĄ .

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 mar 2003 00:57 

Dziadek, właściwie powiedział dzisiaj o co mu naprawdę chodzi i nie jest to broń boże szczęście wnuczki.Wnuczka będzie po to, żeby miał kto sie nimi zająć na stare lata. Jestem zbulwersowana :evil: :evil: :evil: Słów mi brakuję :cry:

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 mar 2003 13:18 
Awatar użytkownika

na szczescie mam o tej porze angielski, wiec moge sobie oszczedzic ogladania tego "programu", w ktorym krystyna czubowna placzliwym glosem oprowadza nas po kolejnych domowych nieszczesciach. widzialam odcinek, w ktorym pani z opieki przyszla do domu, w ktorym lezala psychiczne chora kbueta i jej kilkuletni synek. wszyscy lezeli pod koldra, w chalupie bylo pierunsko zimno, dziecko bylo zasikane i z katarem. nurtowalo mnie pytanie: kto wyrazil zgode w imienu tego chlopca na udzial w takim programie? dlaczego ktos pozwolil go tek odrzec z intymnosci? ale czego sie nie zrobi dla prime time??? :evil:

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 mar 2003 13:22 
Awatar użytkownika

Witajcie!
O dziadkach... szkoda mówić! Poprostu...porażka :x .
Natomiast chciałam się z Wami podzielić pewnymi wrażeniami...
Karolinka i jej młodszy braciszek są tak cudownymi dziećmi, że ostatnio oglądam ten program cały czas ich wypatrując...
To niesamowite, że tak mała dziewczynka ma w spojrzeniu tyle dojrzałości i bólu...
Nie raz wzruszyłam się patrząc na nią...
Myśle, że niedługo znajdą prawdziwych rodziców, którzy podarują im dzieciństwo...

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 mar 2003 09:46 
Awatar użytkownika

Rzeczywiście czasem Krystyna Czubówna i mnie denerwuje czytając płaczliwie opowieści w tym programie, ale z drugiej strony taki program wydaje mi się potrzebny. Znacznie mniejszą szansę na adopcję, czy rodzinę zastępczą ma starsze dziecko (od 3 lat) niż maluszek, a co tu dopiero mówić o nastolatce takiej jak Jagoda. Ludzie oglądają program i widząc te dzieci, ich historie, ich zachowanie, prędzej przekonają się, że warto być dla takiego dziecka choćby zaprzyjaźnioną rodziną. Wiem, wiem, zaraz ktoś powie, że to takie wystawianie na sprzedaż. Może i tak, ale i mnie ujęła Karolinka i jej braciszek, ujęła mnie Jagoda, która tak bardzo prognie nowej rodziny i myślę, że program budzi w wielu ludziach uczucia, które być może sprawią, że zaczną brać pod uwagę by zostać rodziną adopcyjną czy też zastępczą - niekoniecznie dla tych dzieci.

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 mar 2003 21:01 

Axela - w pełni Cię popieram. Wiem jak wygląda przygotowanie takich programów, ale przeciez dzięki nim kilkoro dzieci znalazło juz przyjaciół i rodziny. A co do Karolinki i jej braciszka - to nie moge na to patrzeć - ale wiem, że jest bardzo wiele rodzin które chciałby im stworzyć dom. Płakałam jak mały mówił do Karolinki mamo :!: Ale z drugiej strony to mnie krew zalewa - jak słyszę, że 2 tygodniowe, porzucone maleństwo BYĆ MOŻE znajdzie dom, a dziewczynka chora na serce nie ma sznas - to przecież bzdura - ile rodzin czeka na takie maleństwa - a oni opowiadają jak to ciężko oddać dziecko do adopcji -szlag mnie trafia jak to słyszę :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2003 09:17 
Awatar użytkownika

Nata! No fakt ! Nie chciałam się już więcej rozpisywać, ale pokazanie sali na której są dzieci do adopcji i mówienie, że BYĆ MOŻE znajdą dom jest jakimś wielkim nieporozumieniem. To wprowadzanie ludzi w błąd ! Zwłaszcza ludzi, którzy niewiele wiedzą o adopcji, a np. noszą się z zamiarem adoptowania dziecka. Przychodzą do Ośrodka i dowiadują się, że na maluszka trzeba czekać rok, półtora, ale nawet dwa lata, a przecież w telewizji pokazywali, że maluszki leżą sobie i nic tylko zgłaszać się i brać !
Śmiało można przypomieć stare hasło: telewizja kłamie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2003 17:29 

A nie pomyśleliście że ten porogram może być prwie w całości zrobiony na użytek telewizji i te dzieci żekomo do adopcji, mogą nie mieć uregulowanej sytuacji prawnej. Słyszałam coś na temat tego programu z wiarygodnego źródła i wiem że np. dziewczyna z Zespołem Downa nie została zabrana tak jak w programie natychmiast do domu i nie wiem czy wogóle. Strasznie się poczułam jak usłyszałam te rewelacje, od tamtej pory nie oglądam nawet kawałak tego programu. Ochyda!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2003 20:20 
Awatar użytkownika

Doruniu,
Oliwka w programie też nie została zabrana do domu. Pojawiły się nowe okoliczności i sprawa się zatrzymała - ale do tematu co jakiś czas wracają.

Ps.
Nie znam się na kulisach programów telewizyjnych, może jestem naiwna :oops: ale wierzę, że ten program faktycznie zrobił bardzo dużo dla wielu, pokazywanych tam dzieci. Bez niego nie miałyby żadnych szans.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]