Wyświetl temat - ciaza po łyżeczkowaniu????

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 mar 2005 17:44 
Awatar użytkownika

Dziewczyny prosze Was poradzcie mi czy w 3 tyg po łyzeczkowaniu moge zajsc w ciaze??????????????? Wiem ze to co sie stalo jest no coz troche nieodpowiedzialne ale stalo sie i teraz nie wiem czy jest jakies prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy. :oops: Oczywiscie cieszylabym sie strasznie z tego faktu ale z drugiej strony chyba przezylabym wielki stres przed ewentualnymi skutkami mojej bezmyslnosci. Nawet nie wiem jakie to byly dni bo niby skad mam wiedziec skoro moj cykl jeszcze nie wrocil do normy :?

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 mar 2005 20:51 

najważniejsze to żebyś się nie denerwowała ...
wiem trochę co czujesz bo my zaczeliśmy współżycie ok.2 tygodni po stracie dzidziuli :oops:
nie denerwuj się...
a masz jakieś objawy czy poprostu się boisz bo było bez zabezpieczenia? :roll:

wydaje mi się że po porornieniu bardziej chodzi o zachowanie wstrzemięźliwości bo może dojść do zakażenia...

daj znać jak się sytuacja potoczyła...
trzymaj się :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 mar 2005 23:47 
Awatar użytkownika

Anulla wlasnie dowiedzialam sie od ekpserta ze jest prawdopodobne ze moge byc w ciazy :? i ze sam zabieg nie bedzie mial wplywu na "jakosc" ciazy. A co do reszty to ja wspolzycie zaczelam duzooooooooooooo wczesniej niz TY :oops: a czy jestem w ciazy to tego jeszcze nie wiem ale jak to napisac hmm stosunek skonczyl sie tak jakbys sie starala o dzidzie :oops: . I najbardziej martwi mnie fakt ze nawet nie wiem teraz kiedy mam sprawdzic czy jestem w ciazy czy tez nie bo na pierwszy okres jeszcze czekam i moge jeszcze czekac nawet do 8 tyg po zabiegu. W normalnym cyklu wiedzialabym od razu czy byly to dni plodne czy mi sie okres spoznil itp a w tej sytuacji... :roll: . Oczywiscie cieszylabym sie gdyby tak sie stalo a z drugiej strony umarlabym ze strachu ze tak wczesnie i czy wszystko bedzie w porzadku. O zakazeniu raczje nie moze byc mowy w moim przypadku takze o to sie nie martwie.
Slyszalam od ludzi ale nie wiem ile w tym prawdy ze po porodzie czy poronieniach( zakladajac ze jest wszystko ok ) organizm jest bardzo plodny tylko nie wiem czy nie sa to babcine przesady
No ale moze na gwiazdke rodzinka mi sie powiekszy i sama za siebie trzymam :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
PS. Ale gadam bez sensu z jednej strony panikuje a podswiadomie na to czekam :lol: -tylko to byloby zbyt piekne takze u mnie nierealne

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 mar 2005 00:06 

my się staraliśmy tyle lat o pierwszą ciążę że cieżko mi było po poronieniu myśleć o kolejnej i jak się okazało w moim wypadku-niestety,bo zaszłam w ciąże 3 m-ce po...niestety była biochemiczna :cry:

no ale za jakiś tydzień dostanę wyniki badań genetycznych i może się czegoś dowiemy..

trzymam kciuki żeby u ciebie było wszystko dobrze...

ps.my się nigdy nie zabezpieczaliśmy i po poronieniu też nie...

daj znać koniecznie jak coś będziesz wiedziała :D

aha-myśl pozytywnie...wiem,że trudno i czasami boli ale można :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 mar 2005 09:06 
Awatar użytkownika

Jasne ze dam znac :lol: - tez sie niegdy nie zabezpieczam i nie mam takiego zamiaru. W duchu to chcialabym jednak byc w ciazy- ciekawe czy sie uda bo organizm po ciazy badz poronieniu jest podobno bardzo plodny :oops: (zakladajac ze wszystko jest z partnerami ok) no ja juz jedno dziecko mam takze pozostaje miec tylko nadzieje :lol: :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 mar 2005 13:06 

no my niestety nie mamy... :cry:

echhh...

a o tej płodności to nic nie słyszałm(znaczy się po ciąży czy poronieniu)...myślę że to jest raczej związane z tym że kobieta nie wie dokładnie jak przebiega cykl i dlatego może zajść szybciej:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 mar 2005 15:21 
Awatar użytkownika

...musze zrobic test po dwoch tyg. od ewentualnego zaplodnienia i bedzie wszystko wiadomo mimo ze moze jeszcze nie byc okresu :D ale dla mnie to moze dopiero wrócic za 9 m-cy :lol: :lol: :lol:
:bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 mar 2005 16:34 

ja czuję że w tym cyklu się nie udało także czekam na nastepny;))

życzę powodzenia:)

aha-a kiedy masz mieć okres?

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 mar 2005 18:02 
Awatar użytkownika

Anulaaa no w tym caly problem ze nie wiem, jestem 4 tydz. po poronieniu i nie mialam jeszcze okresu- niby najpozniej do 8 tyg po zabiegu dostaje sie okresu a u mnie jest dopiero 4 takze bede musiala zrobic test zanim dostane okresu za jakis tydzien... ale byloby dziwnie...ciekawe co w takiej sytuacji zrobiliby lekarze i jak stwierdzili wiek plodu hehehe..."cyt: kiedy byla ostatnia miesiaczka?- no wie pan od zabiegu jeszcze nie bylo, jestem 4 tyd po poronieniu"
Nie no nie moge sobie wyobrazic takiej sytuacji, teraz sie smieje ale w gabinecie zapadlabym sie ze wstydu pod ziemie. :judge:

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 mar 2005 18:17 

hmm..no ja dostalam okres miesiąc po ale poronienie wypadło mi tak jak miała przed ciążą okres więc jakoś nie miałam zaburzeń,....

a masz jakieś objaawy czy tylko się martwisz bo kochaliście się bez zabezpieczenia?

my też się nie zabezp.ale się nie udało...

myślę że organizm trochę dba o to żeby się spieszyć 8)

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2005 11:57 
Awatar użytkownika

...nie, nie mam zadnyc objawow- poprostu stosunek byl bez zabezpieczenia. Nigdy nie stosowalam zadnych hormonow i powiem szczerze ze wole nie stosowac. Sama nie wiem dlaczego ale nie chce sie tym truc.
Własnie wróciłam od swojej p. gastrolog, ktora powiedziała mi ze przy mojej nerwicy jelit , powinnam sie mocno zastanowic czy starac sie drugi raz o dziecko :firing: :firing: :firing: .Gorsze dziadostwo upierdliwe nie moglo juz mi sie chyba przyplatać. U mnie objawia sie ta nerwica notorycznymi biegunkami na co nie ma praktycznie lekow ktore moglyby to wyleczyc. Sa tylko zwalniajace prace jelit a cala reszte robi dieta-U MNIE NIEREALNA. Jezu mówie Ci ja sie wykoncze. Z 5 lat leczylam sie na zołądek i gdy ten jest zdrowy to dostałam zespołu jelita drazliwego.
Świeta ida, bigos trzeba gotowac a ja sobie go tylko powacham :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2005 16:59 

no to witam w klubie:/
ja lecze się od dziecka na francowatą bakterię wrzodową żołądka i na jelito wrażliwe :roll:

a do tego trafiłam wczoraj do szpital z bólem brzucha i okazało się że ma torbiel na jajniku więc narazie trzeba będzie się wstrzymać :cry:

echhh...nie ma łatpo....

nie pozostaje nam jednka nic tylko wziąść się w garść...ha!

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2005 18:50 
Awatar użytkownika

Normalnie nie moge uwierzyc ze nie jestem sama ze wspaniała bakteria Helicobakter pyroli wsrod bocianowiczek ale z tym to da sie zyc, lepiej mi powiedz skad to drugie dziadostwo sie bierze bo nie mam pojecia i jak z tym walczyc. Skonczylam wlasnie klacid, duomox i controloc (te leki sa Ci na pewno znane i dlatego pisalam ze w moim przypadku nie dojdzie do zakazenia podczas stosunku bo zaczelam je brac po zabiegu). Mialam isc do gastrolog po swietach na moje jelito a wczoraj zjadlam sobie chipsy ( pol nocy spedzilam w WC) i dzis pobieglam po leki. Dała mi espumisan na wzdecia i duspatalin retard ale to podobno jest nieuleczalne. Przy dobrych lekach i dobrej diecie "czasami" ale tylko czasami zanika to na pare lat a pozniej znow moze sie pojawic. Jak ja w wieku 28 lat nic nie moge zjesc porzadnego bo w kibelku od razu siedze to nie mam pojecia co bede jadla za lat 20 jak oczywiscie dozyje :twisted: i jak mam utrzymac normalnie ciaze jak non stoper leki biore na przerozne francowate bakterie i inne dziadostwaA Ty tez masz biegunki czy zaparcia????

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2005 18:53 
Awatar użytkownika

...acha , od dziecka na ta bakterie leczy sie moja siostra czyli juz jakies 15 lat, przy czym byla swojego rodzaju krolikiem doswiadczalnym w CZMP bo dopiero to u nas odkryli. Skonczylo sie tak ze teraz w wieku 22 lat ogolnie zoladek ma zdrowy tylko ma uszkodzona trzustke od lekow . jest juz po 2 stanach zapalnych trzustki a mozna podobno miec ich 3 8)

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2005 20:27 

ja teraz nie biorę leków żadnych bo mi wątroba wysiada po leczeniu które przechodziłam kilkanaście razy:/
no ale na "szczęście" przeszłam anoreksję która wstrzymała rozwój choroby:/
no ale zaparcia i biegunki to norma dla mnie...echhh

mam nadzieję że leków nie będę musiała brać:)
dietę niby powinnam trzymać ale jakoś mi to nie wychodzi:)

nie spodziewałam się,że na bocianie spotkam kogoś z podobnymi problamami(ech-ten żołądek)

:))

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]