Wyświetl temat - Miesiaczka w ciazy?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 gru 2004 16:16 
Awatar użytkownika
Panie doktorze ja mam tylko pytanie: Czy mozliwa jest najzwyklejsza miesiaczka w pierwszych miesiacach ciazy (1- 3 miesiaca).
Nie chodzi mi o plamienia ale o normalne krwawianie.

Pozdrawaim serdecznie i zycze milego dnia!!!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 gru 2004 12:20 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

ritka pisze:
Panie doktorze ja mam tylko pytanie: Czy mozliwa jest najzwyklejsza miesiaczka w pierwszych miesiacach ciazy (1- 3 miesiaca).
Nie chodzi mi o plamienia ale o normalne krwawianie.

Pozdrawaim serdecznie i zycze milego dnia!!!
Tak czasami bywa ale krwawienie w ciązy powinno być powodem do oceny stanu ciąży Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 13 cze 2007 14:17 
Awatar użytkownika

Panie doktorze mam pytanie, najpierw opiszę mój przypadek. Staram się o dzidziusia. Prowadzę kalendarzyk i na pewno trafiliśmy z mężem na dni płodne. W terminie miesiączki dostałam lekkie brązowe plamienia trwały przez 4 dni. (podwyższona temp. ok 37,2). W dniu daty oczekiwanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie tylko, że druga kreska była nieco jaśniejsza. za dwa dni zrobiłam kolejny test również pozytywny i już kreska wyszła delikatnie ciemniejsza. Po trzech dniach od testów dostałam miesiączkę. Dodam, że wcześniej nie miałam takich przypadków. Mój cykl trwał 29 dni a ten ostatni 35! Gdzieś wyczytałam, że podczas ciąży można mieć okres. Co mam robić? Czy to poronienie? Proszę o pomoc! :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 17 cze 2007 13:44 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

stela pisze:
Panie doktorze mam pytanie, najpierw opiszę mój przypadek. Staram się o dzidziusia. Prowadzę kalendarzyk i na pewno trafiliśmy z mężem na dni płodne. W terminie miesiączki dostałam lekkie brązowe plamienia trwały przez 4 dni. (podwyższona temp. ok 37,2). W dniu daty oczekiwanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie tylko, że druga kreska była nieco jaśniejsza. za dwa dni zrobiłam kolejny test również pozytywny i już kreska wyszła delikatnie ciemniejsza. Po trzech dniach od testów dostałam miesiączkę. Dodam, że wcześniej nie miałam takich przypadków. Mój cykl trwał 29 dni a ten ostatni 35! Gdzieś wyczytałam, że podczas ciąży można mieć okres. Co mam robić? Czy to poronienie? Proszę o pomoc! :(
niestey ciąze a raczej zapłodnienie i implantacja wystepuje dużo częściej niż się nam wydaje bardzo często dochodzi do obnumarcia zarodka tuże przed miesiaczką w tarkcie lub kilka dni po Najcześciej kobiety ( jelzi nie wykonują testów o tym nie wiedzą ) jeżeli nie nie bedzie dolegliwości to nie ma potrzeby rozszerazani diagnsotyki ew tes ciązowy za kilka dni Z powazaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]