Wyświetl temat - plamienia w ciąży

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 lip 2004 13:01 
Awatar użytkownika

Panie doktorze,
Jestem w 8 tygodniu ciąży ( 1 rok po leczeniu niepłodności, w zeszłym roku poronienie, obecna ciąża po iui) i po badaniu usg dopochwowym pojawiły sie plamienia (brązowo- bordowe) trwały ok. 4 dni
Wczoraj podczas badania ginekologiczego, po tygodniu od usg, znowy pojawiło sie niewielkie plamienie.
Cały czas biore luteinę i leżę.
Chciałabym sie zapytac, czy to coś groźnego, czy mam się martwić, czy wystarczy jak bedę przyjmowała luteinę i leżała
Bardzo dziekuję za odpowiedź
Viki 1975

PostZamieszczono: 31 lip 2004 10:20 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

viki1975 pisze:
Panie doktorze,
Jestem w 8 tygodniu ciąży ( 1 rok po leczeniu niepłodności, w zeszłym roku poronienie, obecna ciąża po iui) i po badaniu usg dopochwowym pojawiły sie plamienia (brązowo- bordowe) trwały ok. 4 dni
Wczoraj podczas badania ginekologiczego, po tygodniu od usg, znowy pojawiło sie niewielkie plamienie.
Cały czas biore luteinę i leżę.
Chciałabym sie zapytac, czy to coś groźnego, czy mam się martwić, czy wystarczy jak bedę przyjmowała luteinę i leżała
Bardzo dziekuję za odpowiedź
Viki 1975
TRudno powiedziec jelzi wynik badania USg byl ok to moga miec czasmi miejsca plamnienia ktore nie pociagaj za soba konsekwencji ... ale jelzi juz kontrolowac ciaze to badaniem USG to raz ewentualnie ocenic tarcze szyjki w badaniu gin czy nie ma tam źródla krwawienia nie związanego z ciążą. Z powazaniem JD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]