Wyświetl temat - MedArt - Poznań

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1884 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 lip 2004 13:39 
Awatar użytkownika

Czy wiecie cos na temat nowego w Poznaniu Ośrodka Leczenia Niepłodności - Medart. Dostałam od znajomej namiary na ten ośrdoek ale chciałabym się najpierw czegość dowiedzieć. Stoję przed decyzją przystąpienia do invitro.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 13:44 
Awatar użytkownika

Jeśli INV to w ogóle odradzam Poznań.
Szefem Medartu jest Żak. Znajdziesz tutaj wiele niedobrego na jego temat i chyba żadnego poytywnego zdania. Ja trzymałabym się od tego miejsca z daleka.
Jeśli już koniecznie musi byc to Poznań to w tej chwili najlepsze wyniki ma Intermedika.... Coś się tam zmieniło na lepsze.

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 19:55 
Awatar użytkownika

Ja zdecydowałam się. Myślałam o Gdańsku albo Intermedice, ale zostanę w medarcie. Niebawem zaczynam przygotowania do ICSI. O Żaku faktycznie słyszałam i czytałam wiele. Trzeba samemu się przekonać. Po prostu. Pójdź i zobacz, czy Ci pasują jako lekarze.
Ja polecam Panią Doktor. Długo sie zastanawiałam nad wyborem kliniki, ale jak już postanowiliśmy, to jestesmy spokojni.
Najwazniejsze, żeby być przekonanym. I trzeba zaufać.
pozdrawiam!

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 21:38 
Awatar użytkownika

LOENDE-widzę ,że zrezygnowaliście z mężem z leczenia u dr.J,trzymam za was kciuki i mam nadzieję ,że już niedługo będziemy się cieszyć naszymi maleństwami

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 lip 2004 18:47 
Awatar użytkownika

Ano, zrezygnowaliśmy. Coś mój mężuś, to do żadnego lekarza nie może się przekonać :wink: Faktycznie, do J. na razie się nie wybieramy. Ale widzę, że i Wy zrezygnowaliście. Z tego, co pamiętam, to byłaś nawet zadowolona...
A Białystok, to baaardzo od Was daleko! Gratuluję odwagi! Trzymam za Was kciuki!
Ja właśnie dziś dostałam @. Zaczynamy długi protokół! Aż nie mogę usiedziec na miejscu z wrażenia.
Pozdrawiam gorąco!

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lip 2004 09:18 
Awatar użytkownika

Na pewno jestem niepopularna w swoich opiniach ale ja mam jak najlepsze zdanie o medarcie, jestem po 2 poronieniach i teraz spodziewamy sie nareszcie dzidziusia, wszystko przebiega dobrze, zaczal sie III trymestr, wczesniej walczylismy o dzidzie 3 lata i zadan z ciaz nie przekroczyla 10 tygodnia, po 2 miesiacach leczenia u dr Żaka udalo sie, podobnego zdania jest moja kolezanka ktora po
ICSI ma juz janego 6 mies bobaska (inni nie dawali jej zadnych szans), kolejna moja znajoma spodziewa sie w sierpniu blixniakow (dlugie leczenie bez skutku w innych osrodkach), tak wiec osobiscie polecam i trzymam kciuki

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 lip 2004 18:33 
Awatar użytkownika

Dziewczyny dziękuję za wszystkie opinie. Może ktoś jeszcze mogłby coś powiedzieć.

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 lip 2004 14:02 
Awatar użytkownika

Witajcie! Leczyłam się w tej klinice - co prawda bardzo krótko ale podzialę się swoja opinią.
Miałam kontakt z dr K-P. i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, sympatyczna, przedstawiła plan diagnozowania "braku" dzieci i między innymi zaproponowała zbadać nasienie męża, polecając nam dr Ż. i tu zaczęły się problemy. OCZYWIŚCIE okazało się że męża wyniki są fatalne tylko pojedyncze plemniki ruchliwe i OCZYWIŚCIE propozycja in vitro. Przeżyliśmy szok! Później trafiłam na wątki o dr Ż. i dowiedziałam się że zazwyczaj jego pacjenci mają takie słabe wyniki. A chodzi wiadomo o co!
Po tygodniu (bez żadnych wspomagaczy) ponawiamy badanie nasienie u innego lekarza (mieliśmy możliwość obserwacji) i co za zaskoczenie wyniki może nie rewelacyjne ale w normie...
I z tego powodu zrezygnowaliśmy z usług MEDARTU - może i dr K-P jest dobrym lekarzem ale mając w pamięci jakiego lekarza nam poleciła - nie potrafilibyśmy jej zaufać!!!
Później konsultowaliśmy te zupełnie różne wyniki jeszcze z jednym lekarzem, który stwierdził że te pierwsze (słabe) są mało wiarygodne i dla spokoju i pewności zlecił jeszcze raz przebadać nasienie męża.
To tyle jeśli chodzi o nasze doświadczenia. Mam nadzieję że wobec innych ludzi są bardziej uczciwi.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2004 12:09 
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o Medart w Poznaniu, to ja mam jak najlepsze zdanie. Po wielu latach leczenia, zaliczeniu ośrodka na Starynkiewicza w Warszawie i Novum, tu mi się udało i jestem w ciąży. A dr Żak okazał się bardzo miłym i przystępnym człowiekiem, co mnie mile zaskoczyło po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii o nim na bocianie. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć, a wręcz przeciwnie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2004 22:54 
Awatar użytkownika

wyciągam wątek.
może ktoś jeszcze się wypowie?
w skrócie, co u mnie: robiliśmy ICSI i się nie udało :cry: .
pozdrawiam :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2005 00:07 
Awatar użytkownika

ja jeżdżę do dr Żaka.co prawda dopiero zaczynam,(a u wielu już byłam.)ale na mnie zrobił dobre wrażenie.szykuje mnie do invitro.wg mnie jest rzeczowy.nie obsypuje fachowymi zwrotami itd.liczę się z tym,że może się nie powieżć ta próba(pierwsza zresztą)ale rozmawia mi się z nim ok.zostanę narazie u niego.o każdym lekarzu znajdziemy coś dobrego i coś złego.nie ma ludzi nieomylnych.trzeba po prostu próbować.pozdrawiam. :flowers: :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2005 11:17 
Awatar użytkownika

andzka życzę powodzenia i trzymam kciuki :bigok: .
pozdrawiam :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2005 20:18 
Awatar użytkownika

a gdzie jest ten medart???

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 kwie 2005 10:44 
Awatar użytkownika

Wjazd od strony Castoramy, drugi blok zdaje się ul. Murawa

Tytuł: medart
PostZamieszczono: 15 kwie 2005 17:49 
Awatar użytkownika

jaga1 ma rację.nie znam poznania ale obok ul.murawa jest medart.życzę nam wszystkim dzidzi.szybko i zdrowo.czemu nikt nie wchodzi wieczorami?ja z reguły wtedy dopiero mogę. :?

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1884 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]