Wyświetl temat - NOVUM

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: NOVUM
PostZamieszczono: 06 maja 2004 19:36 
Awatar użytkownika

czy ktos moglby mi powiedziec jakich badan wymagaja? moglabym zrobic je teraz i nie tracic jednego miesiaca w staraniach o dzidzie:))
pozdrawiam

Tytuł wątku zmieniony przez moderatora forum.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2004 19:44 
Awatar użytkownika

Czesc kajeczka nie umiem odpowiedziec na twoje pytanie ale chcialabym sie dowiedziec gdzie wczesniej i czy wogole sie leczylas. Czym sie sugerowalas wybierajac akurat te klinike. Interesuje mnie to bo sama zastanawiam sie nad ewentualna zmiana kliniki na nOvum. Przepraszam ze troche nie na temat ale moze pomozesz mi w w dylemacie. :idea: :idea: :idea:

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2004 20:02 
Awatar użytkownika

kajeczka, lista badań jest uzależniona od problemu pary i tego jaki zabieg się szykuje lub leczenie.
Na pewno warto zrobić cytologię i hormonki. Honorowane są wyniki badań z innych placówek :)
Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2004 21:35 
Awatar użytkownika

Jeśli wiecie, że będziecie mieli zabieg radzę zaszczepić się przeciwko żółtaczce typu B. Szczepić trzeba się 3 razy w różnych odstępach czasowych więc warto już zacząć.
Pozdrawiam :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 08:21 
Awatar użytkownika

Witajcie! Ja tak jak wiele z Was miałam problem z decyzją nad wyborem kliniki. Leczyłam się 2 lata w klinice w Warszawie i dzięki bocianowi dowiedziełam się że był to stracony czas :evil: My zdecydowaliśmy się prawie w 99% na nOvum. Byliśmy na dniu otwartym bardzo nam się podobała klinika i personel. Lekarz który nas przyjął wykrył u mnie wodniaka :firing: Jeśli jego przypuszczenia się sprawdzą to na 100% idziemy do nOvum. Badało mnie 4 lekarzy i żaden nic nie widział. Wydaje mi się że jeśli ktoś nie chce marnować czasu i pieniędzy to lepiej zapłacić więcej a trafić w dobre ręce. :) 27 maja mam pierwszą wizytę jeśli będziecie chciały mogę podzielić się wrażeniami. :wink:
ivonne1 musisz zastanowić się gdzie będziesz miała bliżej, czy masz możliwość w każdej chwili wziąć urlop itp. bo wiadomo że zawsze coś może w trakcie wyniknąć :?
Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 09:49 
Awatar użytkownika

WItajcie!

Kajeczka poczytaj TUTAJ

Ane to słuszna decyzja. W nOvum są wspaniali lekarze :D , fachowcy i świetna atmosfera. Myśle, że poprowadzą Ciebie tak jakl to powinno być robione od poczatku.

Pozdrawiam i Życzę Wam Powodzenia! :D

Tytuł: kajeczka
PostZamieszczono: 07 maja 2004 11:35 
Awatar użytkownika

witajcie..dzieki za odpowiedzi.pierwsza wizyte mam 28 maja:) u dr staroslawskiej:) zobaczymy jak bedzie .problemy mam z prolaktyna-jest jej za duzo i troszke za malo progesterenu poza tym wszytko bylo ok jak robilam ostatnie badania tj rok temu.
zdecydowalam sie na novum bo tam sa specjalisci w tej dziedzinie a chcialabym miec dzidziusia.juz rok czasu sie staram i nic nie wychodzi...pecherzyk nie peka i d...:)
pozdrawiam
kajeczka

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 15:12 
Awatar użytkownika

Ane i Kajeczka, koniecznie napiszcie o swojej pierwszej wizycie. Ja będę w Novum po Was - 3 czerwca. Zrobiłam sobie badania hormonów (wszystkich i w dni polecane przez Forumowiczki), mam też ogólne badania krwi i moczu (ale to miałam przy okazji) do tego cytologia i usg dopochwowe. Byłam też podczas Dnia Otwartego w Novum. Trzymam za Was kciuki!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 19:00 
Awatar użytkownika

Witam! :)
Ja również jestem ciekawa Waszych wrażeń po pierwszej wizycie w Novum. Sama wybieram się tam (również na pierwszą wizytę) 8 czerwca.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 19:30 
Awatar użytkownika

DZIEWCZYNY obiecuje wam ze jesli i tym razem wyjda "nici" z moje juz5 ins. to napewno tak jak Wy bede pacjentka nOvum chociaz w glebi serca mam nadzieje ze tym razem wreszcie sie nam uda :bigok: Jesli chodzi o odleglosc to LODZ jest bardzo blisko sadzac po tym z jakich roznych stron przyjezdzacie, a i z czasem u mnie OK bo prowadze wlasna dzialalnosc i z tym nie bedzie wiekszego problemu. Takze jak narazie trzymajcie kciuki a jesli nie wyjdzie to do zobaczenia w nOvum.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2004 19:49 
Awatar użytkownika

cześć Bocianowiczki
ja mam już pierwszą wizytę w nOvum za sobą, i jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję że efekty będą takie same jak wrażenia :D

http://images8.fotosik.pl/388/d9068d0789ae6692.jpg

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 maja 2004 15:13 
Awatar użytkownika

Witajcie :flowers:
Ja już nie mogę doczekać się pierwszej wizyty :wink: Nawet dzwoniłam do nOvum czy nie zwolniło się jakieś miejsce :!: Ja na 99% będę przygotowywać się do ivf. Tak bardzo bym chciała żeby wszystkie potrzebne badania były dobre i żeby po wakacjach zacząć działać :az: Jak wrócę napewno podziele się wrażeniami :)
Jolu u jakiego byłaś lekarza :?: Jakie są Twoje wrażenia :?:
Pozdrawiam :clown:

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 maja 2004 15:15 
Awatar użytkownika

Przepraszam :oops: Chodziło mi o Jagodę :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 maja 2004 17:47 
Awatar użytkownika

Novum jest OK. Choc mam wrażenie , ze wszytscy są zabiegani to za to bardzo profesjonalni. Jestem w reakcie stymulacji do IVF oby z dobrym skutkiem. lecze sie u dr. Taszyckiej a teraz drugą faze stymulacji prowadzi dr. Lewandowski

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 maja 2004 21:48 
Awatar użytkownika

ane ja trafiłam na dr Wojewóckiego, bo tak pasował mi termin, trochę się bałam bo dziewczyny z boćka postraszyły mnie co do jego osoby, ale rozczarowałam się miło, bardzo był sympatyczny, rzeczowy, nie "owijał w bawełne", przeprowadził z nami wywiad, zbadał, zlecił badania i obiecał zrobić wszystko co tylko będzie w jego mocy, aby nam pomóc, a na koniec oprowadził nas po klinice. Po pierwszej wizycie wyjechaliśmy zadowoleni i pełni nadzieji - zobaczymy co będzie dalej, na pewno podzielę się wrażeniami z Wami.

http://images8.fotosik.pl/388/d9068d0789ae6692.jpg

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]