zgoda na ciasteczka

Wyświetl temat - Jak to zrobić? -długie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 mar 2004 17:37 
Awatar użytkownika

...

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006 20:10 przez alatanta, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 mar 2004 18:51 
Awatar użytkownika

Pierwszym krokiem do rozwiązania tej sytuacji jest wizyta w Osrodku Adopcyjnym. Pracownicy powini wyjaśnić Wam, jakie sa wymagania co rodziny zastepczej (rzeczywiście musicie odbyć szkolenie) a także pomóc w uregulowaniu strony prawnej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 mar 2004 19:57 
Awatar użytkownika

witaj alatanta :wink:

uważam , że powinniście pójść do Ośrodka Adopcyjno Opiekuńczego , tam opowiedzieć całą sytuacje p.dyr. , która jak mniemam udzieli Wam wyczerpujących informacji dot. opisanego przez ciebie problemu,
nie weim skąd jesteś , więc nie mogę polecić ci odpoweidniego ośrodka, ale spróbuj poszperać na bocianie , poszukać wątku "adopcja w ..."
w odowiednim mieście do miejsca twojego zamieszkania , popytaj osoby na forum , co sądzą o danym ośrodku itd.

życze tobie i twojej rodzince wszystkiego najlepszego , bo z tego co piszesz to musicie być z mężem ludżmi wielkiego serduszka :love:

pozdrawiam gorąco pa :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 mar 2004 21:34 
Awatar użytkownika

Alatanta,
nie denerwuj sie tak brakiem mieszkania - to nie jest WYMÓG, musicie byc stabilni finansowo i tyle - z tego co piszesz wynika, ze jestescie. I z pewnoscia mozecie starac sie o opieke nad dwojka dzieci. Na waszą korzyść przemawia fakt, ze jesteście bliscy dzieciom, ze sa do was przywiozane, ze chcecie opiekowac sie nimi dlugoterminowo, jednoczesnie nie pozbawiajac ich ewentualnych kontaktow z rodzina biologiczna.

Alatanta, z jakiego miasta jestescie? Koniecznie napisz - wtedy ktos z nas bedzie mogl Ci pomoc "lokalnie":)

Sciskam mocno

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2004 11:53 
Awatar użytkownika

w przyszłym tygodniu jadę do Szczecina ( a tam chyba jest własciwy dla mnie Ośrodek Adopcyjno Opiekuńczy) i tak jak radzicie się popytam :D - dzięki

Jestem w trakcie czytania wątku "adopcja w Szczecinie" i z tego co zauważyłam sa tam dwa Ośrodki- czy to ma jakieś znaczenie czy pójdę do "państwowego" czy do Katolickiego ?

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2004 12:08 
Awatar użytkownika

Alatanta,
często ośrodki niejako "specjalizują" sie w adopcji albo tworzeniu rodzin zastępczych - warto podpytać się ludzi ze szczecina, który jest najbardziej właściwy:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 mar 2004 15:30 
Awatar użytkownika

alatanta zapytaj Panią Ekspert na forum eksperckim. Może od razu podpowie jakie papiery zabrać, żeby już coś się zaczęło dziać.

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 mar 2004 16:36 
Awatar użytkownika

...

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006 20:13 przez alatanta, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 mar 2004 18:22 
Awatar użytkownika

A TO POLSKA WŁAŚNIE!!!!!!!!!!!!!!!

przepraszam, czy ktoś tu kiedyś mówi o DOBRU DZIECKA?! czy tylko ja pierwsza naiwna jestem :( :( :( :( :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 mar 2004 19:34 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Agna, spoko
ja jedstem druuugaaanaiwna.
nas to tylko ciężkie naiwniaczki, zapakować w walizkę i na Marsa wysłać.

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 mar 2004 11:04 
Awatar użytkownika

Alantanta!
Nie rezygnuj, może jednak jest jakas nadzieja na załatwienie tej sprawy, chociaż na pewno droga do tego daleka. Jeśli masz siły zalicz kurs dla rodzin zastępczych, dzieki temu ośrodek będzie miał świadomość, że jednak wam zależy i wasze działanie nie jest podyktowane jedynie kaprysem i chwilowym zmiekczeniem serducha. Próbuj może skontaktować się z MOPR-em i naświetlić im sytuacje, wszak to oni płacą kasę babci i powinni się orientować co się dalej z nią dzieje (chociaż ostatnie wypadki nie zbyt dobrze świadczą o pracy MOPR-u, ale może wasz będzie inny?).
:bigok: :bigok: :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 mar 2004 18:08 
Awatar użytkownika

Kasiavirag jakby naiwnych mieli wysłać na Marsa, byłby tam tłok.
Z drugiej strony , czyż to nie jest absurdalne? W programie "Kochaj mnie" ,pokazują dziecko którym opiekuje się babcia jako rodzina zastępcza . Dlatego ,że babcia nie odkłada części pieniędzy na książeczke zabierają dziewczynke do domu dziecka.
Alatanta opiekuje się dzieckiem na które pieniążki jako rodzina zastępcza babcia, żyje z tych pieniędzy i nic 8O .Gdzie tu logika.Jak to zrozumieć, może jestem za głupia :oops:
Dobro dziecka :roll: ,jakie dobro dziecka :?:
Alatanta, zrób to co Ci serce dyktuje. :flowers:

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]