Wyświetl temat - problem z estradiolem

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 lip 2006 21:25 
Awatar użytkownika

dzien dobry panie doktorze.
zwracam sie z prośba o przegladniecie moich wyników w wolnej chwili .
staram sie o dzidziusia 5-latek .mam problem z estradiolem przy puregonie w 14 dniu wynosi 43,8pg/ml teraz kiedy zrobilismy przerwe i miłam go badać na 7 dzien cyklu 31,03 pg/ml na 18 dzień 51,38pg/ml uwzględniajac że reszta hormonów moich miesci się w normie u męża wszystko w pożądku u mnie co pewien czas występuja cysty tylko jeden jajnik dodatkowo mam ostatnio miesiaczki po ponad 40 dni czy przy tak niskim estradiolu kwalifikujemy sie do zapłodnienia pozaustrojawego nie wspomniałam jeszcze że przeciwciała plemnikowe sa ujemne co mi dolega bardzo dzekuje.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 lip 2006 10:34 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

domineczek pisze:
dzien dobry panie doktorze.
zwracam sie z prośba o przegladniecie moich wyników w wolnej chwili .
staram sie o dzidziusia 5-latek .mam problem z estradiolem przy puregonie w 14 dniu wynosi 43,8pg/ml teraz kiedy zrobilismy przerwe i miłam go badać na 7 dzien cyklu 31,03 pg/ml na 18 dzień 51,38pg/ml uwzględniajac że reszta hormonów moich miesci się w normie u męża wszystko w pożądku u mnie co pewien czas występuja cysty tylko jeden jajnik dodatkowo mam ostatnio miesiaczki po ponad 40 dni czy przy tak niskim estradiolu kwalifikujemy sie do zapłodnienia pozaustrojawego nie wspomniałam jeszcze że przeciwciała plemnikowe sa ujemne co mi dolega bardzo dzekuje.
Parametrem na podstawie którego można kwalifikowac do IVF ET nie jest estradiol a ew FSH przy prawidłowych wartościach FSH w 3 dc stymualcja w sytaucji kiedy estradiol przy poprz\edniej próbie był niski wymaga np zwiększenia dawki leków Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]