Wyświetl temat - Owulacja w trakcie stymulacji

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 sie 2016 09:52 

Witam
Właśnie niespodziewanie zakończyłam krótki protokół czyli Gonal f 300 codziennie od pierwszego dnia cyklu (tj 20.07) do przedwczoraj do 14 dnia cyklu (15 dnia już nie zdążyłam wziąść). Cetrotide od 10 dnia włącznie 6 zastrzyków(również 15 dnia cyklu rano). Ze względu na niskie AMH udało się dojść do dwóch pęcherzyków 16 i 18. Wczoraj jednak okazało się że mimo że o 7 rano codziennie robiłam zastrzyk z Cetrotide doszło do owulacji. Lekarz który mnie prowadził powiedział że to jest praktycznie nie możliwe i że chyba nie robiłam zastrzyków o odpowiedniej porze... po sprawdzeniu E2 spadło z 250 do 140 i owulacje potwierdził również wynik progesteronu.
Jak to możliwe że to nastąpiło czy takie coś się zdarza i czy w ogóle mam sens podchodzenie do długiego protokołu ? Jak w ogóle mogło dość do owulacji?
Lekarz w długim protokole zaproponował gonapeptyl od 21 dnia cyklu po tym cyklu.
Mam jeszcze jedno pytanie bo zauważyłam że nigdy nie miałam lepszego śluzu owulacyjnego jak właśnie wczoraj -szok jak książki piszą przejrzysty ciągnący - ja już myślałam że ten śluz to mit owszem śluz zawsze miałam ale najczęściej przed owulacją koło 6 dnia cyklu (cykle 26 dniowe owulacja najczęściej 12, 13 dzień). Czy ten śluz był wynikiem stymulacji? i czy w takim razie mówić o tym lekarzowi?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 sie 2016 14:50 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Śluz mógł być wynikiem symulacji. Jeśli chodzi o symulacje to na te pytania odpowiadają inni lekarze. Może faktycznie trzeba zmienić protokół.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]