Wyświetl temat - CO TO Z TĄ CIĄŻĄ? PROSZĘ O RADĘ

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 sty 2006 12:01 
Awatar użytkownika

Dzień dobry.
Mam takie nurtujące mnie pytanie. Od dwóch już tygodni nie mam miesiączki, robiłam trzy razy test ciążowy sikany i wyszły wszystkie pozytywnie, nawet robiłam dwa razy test z krwi na hcg i wyszły następująco:
372,7
po trzech dobach 1216,2
Na początku trochę mnie bolały jajniki a teraz już nic mnie nie boli prócz troszeczkę piersi. Boję się że coś jest nie tak, że to nie jest ciaża. Moja pani doktor nastraszyła mnie że to może być torbiel w macicy i wogóle że jak ja biorę duphaston to nie robi się testów na hcg.
Teraz jestem skołowana bo niewiem co mam robić. Tak długo czekam na tę ciążę że niewiem co zrobię jak się okaże że.... aż starch pomyśleć.
Nigdy mi się okres nie spoźniał.
Proszę mi coś poradzić.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 sty 2006 21:55 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

spragniona pisze:
Dzień dobry.
Mam takie nurtujące mnie pytanie. Od dwóch już tygodni nie mam miesiączki, robiłam trzy razy test ciążowy sikany i wyszły wszystkie pozytywnie, nawet robiłam dwa razy test z krwi na hcg i wyszły następująco:
372,7
po trzech dobach 1216,2
Na początku trochę mnie bolały jajniki a teraz już nic mnie nie boli prócz troszeczkę piersi. Boję się że coś jest nie tak, że to nie jest ciaża. Moja pani doktor nastraszyła mnie że to może być torbiel w macicy i wogóle że jak ja biorę duphaston to nie robi się testów na hcg.
Teraz jestem skołowana bo niewiem co mam robić. Tak długo czekam na tę ciążę że niewiem co zrobię jak się okaże że.... aż starch pomyśleć.
Nigdy mi się okres nie spoźniał.
Proszę mi coś poradzić.
Dufaston nie wpływa na wyniki testu ....!!!! prawdopdobnie jest wszytko ok za tydzien warto zrobic usg z POWAZANIEM jd

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]